TV8 Survivor 2023 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060
Belli olmuş ki Twitter'da öyle dendi. Son dakikada bir yedek daha gelebilirmiş sanırım o net değil sanırım. :D
Ben yarışmayı izliyorum bugün, öyle değil durum. 5 kişi yerine 6 isim katılacak. Son ismi açıklamadan reklam koydular. Bir konunuda sildirdin, panik ile açılan konular başına iş açar benden söylemesi :A @Sherlock

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Ben yarışmayı izliyorum bugün, öyle değil durum. 5 kişi yerine 6 isim katılacak. Son ismi açıklamadan reklam koydular. Bir konunuda sildirdin, panik ile açılan konular başına iş açar benden söylemesi :A @Sherlock
O panikle değil ki @Sherlock 'a söyledim zaten birden açıldı konu düzenlerken. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O panikle değil ki @Sherlock 'a söyledim zaten birden açıldı konu düzenlerken. :D
@Dosi mevcut halini de erken açmışsın diyor zaten ki açmışsın, 6 yarışmacıdan 5’i belli olmuş daha. :A Korkma ben forumda değildim, acele etmene gerek yoktu. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,028
Puanı
1,060

@Dosi mevcut halini de erken açmışsın diyor zaten ki açmışsın, 6 yarışmacıdan 5’i belli olmuş daha. :A Korkma ben forumda değildim, acele etmene gerek yoktu. :A
İkimize ayrı mı yazdın, 2 ayrı konu mu oldu?
Korku değil bu. :bhr: Konuyu düzenlerim hemen sorun olmaz değil mi? @Dosi ? :bhr:
Başka önemli eksikde var aslında. Sizi favori üye ederken link paylaşmıştık. Tekrardan oku :A
------

Yok, sileceğiz mecburen. :A @Dosi
Banlayacağımızı yazmadın ama :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Batuhan Yeşilturna
Kardeniz Kılıç
Yiğit İnandı
Merve Yıldırım
bu yedekleri bekliyordum, diğerlerini pek değil. :D @Hazem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,143
Puanı
1,060
Çöp sezon gibi bu sene fragmanlarda bike engelli adamdan ve @serhatt & @Alos karışımı azizden medet umuyorlar bu ka mesaj yeter :A
GIF by Mediaset España

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx