EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,973
Puanı
710
All Star'ı normal Survivor olarak görmem aşırı komik genel olarak çoğu yarışmacı iyi hoş özellikle Adem, Berkan, Ogeday, Yasin, Gökhan Keser de harika :Z Her sene de olduğu gibi bu sene de izleyemicemm..

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gözlerimiz Damla’yı aradı be kardeşim, Merve Aydın en son bitik durumdaydı. Onun yerine Damla’yı ikna etseydi keşke Acun beyciğim. :A @MasacRE

Geçmiş performansları baz alırsak Gönüllüler’in erkekleri çok güçlü duruyorlar, Ünlüler ise genel olarak daha başarılı gibi. Gözüm Hilmi Cem, Turabi, Hakan ve Serkay’ı -Atakan ile yarışabilen tek isimdi, özellikle final kısmında başabaşlardı diye hatırlıyorum- aramadı değil özellikle Ardahan’ı, Yasin’i falan görünce ama gayet iyi kadrolar kurmuş Acun beyciğim bütüne bakarsak. Bir şey diyemeyeceğim o yüzden. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Adem'i seviyor musunnn??
No Way Do Not Want GIF

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,326
Puanı
1,060
Gözlerimiz Damla’yı aradı be kardeşim, Merve Aydın en son bitik durumdaydı. Onun yerine Damla’yı ikna etseydi keşke Acun beyciğim. :A @MasacRE

Geçmiş performansları baz alırsak Gönüllüler’in erkekleri çok güçlü duruyorlar, Ünlüler ise genel olarak daha başarılı gibi. Gözüm Hilmi Cem, Turabi, Hakan ve Serkay’ı -Atakan ile yarışabilen tek isimdi, özellikle final kısmında başabaşlardı diye hatırlıyorum- aramadı değil özellikle Ardahan’ı, Yasin’i falan görünce ama gayet iyi kadrolar kurmuş Acun beyciğim bütüne bakarsak. Bir şey diyemeyeceğim o yüzden. :A
Damlayı Extra yada Panorama da baş köşeye koymuştur 🤪
Ünlülerin kızları, gönüllerin erkekleri ilk bakışta daha önde gözüküyor.

Ama Ünlülerden favorilerim net Avatar Atakan 👊🥳

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
Batuhan açıklananlar listesinde bile 7. :A

Bilmem kaçıncı kez Adem, Sema, Nagihan ve Merve Aydın görmek çok saçma ya. İyi isimler var aslında özellikle en çok damga vuran sene 2020'den bol bol yarışmacı var onların kaosu keyifli olur. :A

Konu başlığı: “Yarışmacılar açıklandı” içerik: “Belli olunca eklenecek” :F

Konuyu açtığında belli değilmiş sonra düzeltmiş ne var bunda her seferinde şunu yapman hiç hoş değil demiyim dedim ama duramadım
------

Bunları yorumlayacak sağlam masalar lazım.. Ekstra ve Panorama için.

@Emre Ozansoy @xemrexxx @Hazem @MasacRE @Özgür @Zeyno @Angelica @BARON男爵 @Cervantes

Bencede saçma sapan isimler olmasa bari

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Gönüllüler kadrosunda da sevdiğim isimler var ama Ardahan ve Yasin yerine Hilmicem ve Poyraz olsaydı Gizem ve Sude yerine ise Damla ve Aleyna olsaydı on numara olurdu yinede Gizem Kerimoğlu çok havalı duruyor resimde.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,986
Puanı
1,060