TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence ödül araba değildi ama net hatırlıyorum bu oyunu. :A

Neredeyse eksiksiz bildi. :A Yarışmayı kazanmış kadar oldu maddi olarak düşünürsek. :A
Hanzade, sonra Aleyna Ç için ballı dedik ama en ballısı Dora çıktı :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Poyraz bugün de kazanmış dokunulmazlığı. :Z Bugün de Aleyna'yı sokacak potaya. :A

3.oyunu da Ayşe kazansa keşke de Kırmızıları kafa kafaya tokuştursalar. :Z

• Sinir Bozucu
  • Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz bugün de kazanmış dokunulmazlığı. :Z Bugün de Aleyna'yı sokacak potaya. :A

3.oyunu da Ayşe kazansa keşke de Kırmızıları kafa kafaya tokuştursalar. :Z
Yine ifşa sayfalarımı?
Poyrazcığın Aleyna'dan sonra kendi takımını der. Sözde ilk dün öyle düşünmüş :A

Maviler çok gitti. Kırmızılardan da gidilebilir tabiki. Dora finalist olacak :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine ifşa sayfalarımı?
Poyrazcığın Aleyna'dan sonra kendi takımını der. Sözde ilk dün öyle düşünmüş :A

Maviler çok gitti. Kırmızılardan da gidilebilir tabiki. Dora finalist olacak :Z
Bir sayfa varmış Twitter'da dün Dora'nın araba kazanacağını, Poyraz'ın dokunulmazlık alacağını yazmış, doğru çıkmış dediklerine göre. :A Bugün kazanacağını da o yazmış. :A

Evet dün öyle dedi o isim de Dora olacaktı büyük ihtimalle çünkü şunun farkına vardı. Kırmızılar kazandıkları an Poyraz ya da Ayşe'yi potaya koyacak. Hepsi Dora zayıf diye ismini söylemiyor. E Poyraz da madem onlar söylemiyor ben söylerim Dora'yı diye düşündü bence. Kırmızıların Dora'dan istatistik kasmalarından çok sıkıldım ben de. :A

Dora finalist olsun valla bana çok sempatik geliyor son zamanlarda. :A İsmaille bile araları düzeldi. :A

PoyDor finale. :Z

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir sayfa varmış Twitter'da dün Dora'nın araba kazanacağını, Poyraz'ın dokunulmazlık alacağını yazmış, doğru çıkmış dediklerine göre. :A Bugün kazanacağını da o yazmış. :A

Evet dün öyle dedi o isim de Dora olacaktı büyük ihtimalle çünkü şunun farkına vardı. Kırmızılar kazandıkları an Poyraz ya da Ayşe'yi potaya koyacak. Hepsi Dora zayıf diye ismini söylemiyor. E Poyraz da madem onlar söylemiyor ben söylerim Dora'yı diye düşündü bence. Kırmızıların Dora'dan istatistik kasmalarından çok sıkıldım ben de. :A

Dora finalist olsun valla bana çok sempatik geliyor son zamanlarda. :A İsmaille bile araları düzeldi. :A

PoyDor finale. :Z
O sadece şovdu be :A hem takımımı söylerim deyip hem de bu 2 isme tahammülüm yok demek Nerden baksan çelişki :A
Şu sayfayı çıtlat bana :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Yalnız Berkay kırmızılardan birini diyecek bir hava var :A aslında Poyraz'ı deyip ortalığı karıştırsa iyi olur :A
Demişti takımımdan birini söyleyebilirim diye, eğer öyle bir şey yaparsa halkın gözünden fena düşer. :A Keşke Batuhan kazansaydı adam kaçtır finalde yeniliyor. :(

Edit: A*şe ile konuşmasından sonra kırmızıdan söyleyeceği kesinleşti sanki.

• Üzücü
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demişti takımımdan birini söyleyebilirim diye, eğer öyle bir şey yaparsa halkın gözünden fena düşer. :A Keşke Batuhan kazansaydı adam kaçtır finalde yeniliyor. :(

Edit: A*şe ile konuşmasından sonra kırmızıdan söyleyeceği kesinleşti sanki.
Şansı bir türlü iyi gitmiyor o konuda. Yarın alıp moral bulsun bari.
Ne dedi Ayşe'ye? Biz daha gerideyiz. 3-1

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ayşe, Berkay’ı yanına çağırıp “Seni desteklemediler farkında mısın” gibisinden bir şeyler dedi. Berkay da “farkındayım, sizin desteğiniz yeter” dedi...
Evet şimdi o sahneyi izledim ama bir kırmızıyı şu aşamada derse bir dahaki sefere elenir. Halk bu sene bu tarz durumları affetmiyor. Sergen, Merve ve Steven gibi.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Evet şimdi o sahneyi izledim ama bir kırmızıyı şu aşamada derse bir dahaki sefere elenir. Halk bu sene bu tarz durumları affetmiyor. Sergen, Merve ve Steven gibi.
Aynen şampiyonluğu rüyasında görür artık. Daha ileride adada yaptıklarını gör sen... Nankörlük yaptığı.

• Beğendim
Reactions: Dosi