TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
o favori bile degildi erken elendi zaten :A cocukluk hareketleri ile gündemdeydi.
bu sene baya favoriler var. Haftalik birinciler bile degisip duruyor :A
Ama en azından profil fotosu totemleri başlamamış çok şükür :A Senin favori kim kadın yarışmacıysa belki sinerjiye destek olurum ileride :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
takimlar azalinca o olay oluyor. ben daha yeni favori sectim. O da Pehlivan Ismail :A
İsme bak gerisini düşünme oldu o zaman ben de şu an Kaçar İsmail :A

ismail_abiden_leyla_ile_mecnun_mujdesi_1508098137_9695.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Elenir umarım o halde :A
yarismada performans olarak en iyisi arti yarismacilar asiri onun sabrini zorluyor ve son olarakta Acun bir rezilige imza atti. Annesi oglu ile telefonda konusurken herkesin dinledigini bilmeden onun nisanlisi ile alakali konustu ve sen gittikten sonra nisanlin ve ailesi beni hastanelik etti, aylardir kötüyüm falan onun adini anma dedi ve bunu bizlerde dinledik. Adam suan ne oldugunu bile bilmeden ici icini yiyor. Olaylarin ic yüzünü bilmek istiyor ve zaten 1. oluyor genelde, bu olay vesilesi ile uzun süre zirveden inmez.
------

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
yarismada performans olarak en iyisi arti yarismacilar asiri onun sabrini zorluyor ve son olarakta Acun bir rezilige imza atti. Annesi oglu ile telefonda konusurken herkesin dinledigini bilmeden onun nisanlisi ile alakali konustu ve sen gittikten sonra nisanlin ve ailesi beni hastanelik etti, aylardir kötüyüm falan onun adini anma dedi ve bunu bizlerde dinledik. Adam suan ne oldugunu bile bilmeden ici icini yiyor. Olaylarin ic yüzünü bilmek istiyor ve zaten 1. oluyor genelde, bu olay vesilesi ile uzun süre zirveden inmez.
------

Olmamış açığını kapatmak için damara basalım demiştik :A Yoksa tabii ki başarılar dilerim, hak eden kimse o kazansın nihayetinde...

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aleyna Ç, Yusuf Günçe 'Ç ile'yi geçecek bu gidişle, yada geçti :A @Özgür @dreamy @12.Adam
Aleyna Ç ve Dora mümkünse aynı anda elensin ya onların fazlalığı yüzünden çoğu oyun kaybediliyor. :A Erkak fazla olduğu için hep birileri dışarıda kalıyor ünlülerin o sırada eli oyuna alışmış oluyor. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aleyna Ç ve Dora mümkünse aynı anda elensin ya onların fazlalığı yüzünden çoğu oyun kaybediliyor. :A Erkak fazla olduğu için hep birileri dışarıda kalıyor ünlülerin o sırada eli oyuna alışmış oluyor. :A
Aleyna C bizim isimize geliyor. Kalsin biraz daha :A:A
Dora gitsin evet. Sevmiyorum onu :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk kez yarışmayı izliyorum :A
Tüh yazarken reklam girdi :A
TV8 int ve 2-1 daha
------

Twitter'a baktım
Öncelikle Dora oynamamış ve Gönüllülerde sembolün biri yerde mavilerde ama kazandı denildi :A fotolar var. Galiba yine Gönüllüler için birşeyler yapılmış:A @The_Erinch
Ben yine izlememeye devam :A
Kapadım

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
TV8 int ve 2-1 daha
------

Twitter'a baktım
Öncelikle Dora oynamamış ve Gönüllülerde sembolün biri yerde mavilerde ama kazandı denildi :A fotolar var. Galiba yine Gönüllüler için birşeyler yapılmış:A @The_Erinch
Kapadım
Sembolü attıkları yerin altı açık olduğu için çıkması doğal zaten ki girip çıkmıştı. Yanlış olan bir şey yok yani..

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok 10-6 bitti. Reklamdan sonra Batuhan kazandı bir sayı, Berkay da finali yaptı. :A
Bakalım Dora yarın da yatacak mı :A
Acun direk Gönüllülerle final yapsın bari :A
En son izlediğimde omuzu ağrımasına rağmen Hayrettin'i zorla oynatıp Gönüllülerin kazanmasını sağlamıştı. Bir daha izlememek en iyisi :A
Yarına ünlüler alıp bir gönüllü elenir elbet :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
TV8 int ve 2-1 daha
------

Twitter'a baktım
Kapadım
Ben 9 -5 den sonra bıraktım.
Netflixde film izledim...Eğlendim.

Kimi yazmışız?

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Bakalım Dora yarın da yatacak mı :A
Acun direk Gönüllülerle final yapsın bari :A
En son izlediğimde omuzu ağrımasına rağmen Hayrettin'i zorla oynatıp Gönüllülerin kazanmasını sağlamıştı. Bir daha izlememek en iyisi :A
Yarına ünlüler alıp bir gönüllü elenir elbet :A
Yalnız ortada Metin Kuş’un raporu var, adam bilerek oynamıyor demek ne derece doğru bilemedim. Başka şeyler de varmış galiba Dora iltihap vs. demişti. :A

O kesin zaten, Aleyna Ç veya Dora gitsin artık. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ünlülerde Merve sahalara döndüğünde Gönüllerin sıfır şansı var.
MıyMıy Melis 10 oyuna çıkıyor ama MıyMıylıkdan oyunlara alışana kadar mevsim değişiyor.

Gönüllürde AÇ ve Dora elendiğinde aslında gerçekten olması gereken Çeyrek Final olacak. 5-5 ve ideal beklenen kadrolar.

Ben sadece Merveyi destekliyorum ama takımlar karışana kadar Ünlüleri desteklemeye devam zaten 2015 den beride hep ünlüleri destekledim.

Bakalım neler olacak göreceğiz.