TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Acun orada saçmaladı gerçekten. Poyraz zaten Batuhan'a karşı NBA sevinci yaptığını söyledi. Ve Acun da destekledi o gün ama dün Acun sanki bilmiyormuş gibi diyor ki 'o sevinci Batuhan'a özel yapmışsın' e Batuhan'a özel yapması NBA sevinci olduğu gerçeğini değiştirmiyor. O gün Acun'un desteklediği konu zaten Turabi özentisi değil de NBA sevinci olmasıydı. :A Bu Acun net Poyraz'ı sevmiyor. :A Şampiyonlukta garanti bir isim olarak gördüğü için sürekli karşısına birilerini çıkartırıyor. İşte bunlar da Batu, İsmail ve Aleyna. :A

Ahahaha onu görmedim linki varsa paylaşsana burada merak ettim. :A

O kısımda çok güldüm. :F Kamera yok zannetti bence de çünkü çok rahat almaya çalıştı. :F
Poyraz morali bozulsun diye özellikle yaptım diye açıklayınca öyle dedi. Aynen Aleyna'yı parlatma durumları var gerçekten :A

Ya Çağrı bi de diyor : sonuçta o kadar suda kaldım, balık hakkımdı gibi birşeyler dedi :F

Hemen bakılan videolar geçmişine bakıp buldum :A
Buyur :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Nur geldi yarışmaya yemin ediyorum. 1. olması gereken 1. oldu ve elenmesi gerekenler ise elendi. Darısı yarışma sonuna kadar inşallah. :A @Dosi @dreamy
Öyle deme. Üzüldüm Hanzade için :T garanti sayı gitti :A
Aleyna için sevinme. O anlık parlatılmanın sonucu :A aynısı Ayşe'ye de oldu :A şimdi Poyraz oynamadığı için Aleyna haftaya da olabilir :A
Bu sezon anlık birinciler oluyor. Belkide 'bu kişi rahat finalist olur' fikri plmasın diye :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aleyna'yı severim ama bu birincilik kesinlikle hak edilerek kazanılan bir birincilik değil. Geçen haftadan belliydi resmen. Ekşide, Twitter'da herkes yazıyordu inanmıyordum ama o Ekstra ve Panorama masalarında bile parlatılması, kural ihlali yapılmasına rağmen parlatılmaya devam edilmesi, yalnızım algısı, Acun'un Aleyna'yı korumasıyla (Geçen hafta konseyde Merve yalancısın demesine rağmen sözü kesildi, İlayda söz istemesine rağmen verilmedi vs.) bu hafta birinci olacağı belliydi. Şu kurgular olmasa her şey çok daha keyifli olacak ama nerde...
Kim birinci olmalıydı? Sadece çene çalarak kendini ön plana atan Poyraz ve Dora mı? Yoksa yaka silktiği (ismi her neyde) kız mı?

Aleyna mağdur ve yalnız olmadı. Diğer Aleyna ile adada 7/24 beraberler zaten. Mağduru da oynamadı, bir röportajında ben bana samimiyetiz diyen insanlarla samimi olmam dedi. Ki performans anlamında da güçlü bir yarışmacı sanırım. O yüzden bu haftaki 1.'lik hakedene gitti kesinlikle. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Poyraz morali bozulsun diye özellikle yaptım diye açıklayınca öyle dedi. Aynen Aleyna'yı parlatma durumları var gerçekten :A

Ya Çağrı bi de diyor : sonuçta o kadar suda kaldım, balık hakkımdı gibi birşeyler dedi :F

Hemen bakılan videolar geçmişine bakıp buldum :A
Buyur :A
İyi yapıyor. :A Mağdura yatan Batuhan'a karşı herkesi destekliyorum. :A Dün İlayda nasıl susturdu ama Batuhan'ı. :A Sonra da oyun boyunca trip attı. :F Bir de Sergen yarışırken kadraja girdi denizi seyrediyordu küsmüş. :F

Ahahah video çok iyi olmuş özellikle Dora ve Reşat'ta yazanlara güldüm. :F Bu arada Aleyna Çalışkan'ın da gitmemesine sevindim. :A Çok tatlı duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Öyle deme. Üzüldüm Hanzade için :T garanti sayı gitti :A
Aleyna için sevinme. O anlık parlatılmanın sonucu :A aynısı Ayşe'ye de oldu :A şimdi Poyraz oynamadığı için Aleyna haftaya da olabilir :A
Bu sezon anlık birinciler oluyor. Belkide 'bu kişi rahat finalist olur' fikri plmasın diye :A
Daha önce izlemedim zaten ama bu haftaki 1.'lik Aleyna'ya samimiyetsiz diyen takım arkadaşlarına dokunmuştur. Hanzade ve arkadaşları ise onun potadan çıkacağından emin gibiydi, bu da onlara 2. bir darbe olmuştur. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kim birinci olmalıydı? Sadece çene çalarak kendini ön plana atan Poyraz ve Dora mı? Yoksa yaka silktiği (ismi her neyde) kız mı?

Aleyna mağdur ve yalnız olmadı. Diğer Aleyna ile adada 7/24 beraberler zaten. Mağduru da oynamadı, bir röportajında ben bana samimiyetiz diyen insanlarla samimi olmam dedi. Ki performans anlamında da güçlü bir yarışmacı sanırım. O yüzden bu haftaki 1.'lik hakedene gitti kesinlikle. :A
Poyraz olmasa da Berkay olsun isterdim. :A Ayşe'yi de sevmiyorum zaten. :A Aleyna'yı ise başlarda seviyordum ama şu an yapılan durumdan dolayı sevmiyorum. Performansı hala çok iyi performans açısından seviyorum mesela ama konseyde Ayşe'ye kıyafet konusunda dedikleri, sırf Poyraz onu sevmiyor diye Sancakay'ı herkesin önünde ifşa etmesi, Ayşe'nin Poyraz'larla samimi olmasına laf söyleyip geçen hafta Hanzade'ye yanaşmaya çalışıp ''ben her şeyi unuttum'' demesi, Batuhan'a takımını kötüleyip, Batu'yu şişirmesi, benim kimseye ihtiyacım yok deyip, beni kimse savunmadı yalnızım demesi ve sonra mağdura yatarak oy kazanması kaçınılmazdı. :A Halk mağduru sever. :A

İyi de kendisi dedi yalnızım diye. Dora'yı bile savundular beni kimse savunmadı diye ağladı. :A Panorama ve Ekstra masalarında da sürekli yalnız olduğunu, birinci çıkması gerektiği vurgulanmış. Twitter'da öyle yazıyor. Yani bu hafta Aleyna'nın birinci çıkılması için ekstra çaba sarf edildi. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha önce izlemedim zaten ama bu haftaki 1.'lik Aleyna'ya samimiyetsiz diyen takım arkadaşlarına dokunmuştur. Hanzade ve arkadaşları ise onun potadan çıkacağından emin gibiydi, bu da onlara 2. bir darbe olmuştur. :A
Zaten kim birinci olsa diğerleri darbe alıyor :A nerdeyse herkes birincilik tattı gibi yani birbirine rakip olanları diyorum. Bu arada İlayda da bir kaç kez birinci oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Sevilecek tek bir yanı yok çünkü. :A Sürekli rol yapıyor, mağdura yatıyor. :A Tekli röportajlarda herkesin arkasından sallayıp yüzlerine abim falan deyip gülüyor. :A Dün en son bu takımda yerim yok deyip bandanasını çıkardı. Bunlarla işim olmaz dedi. Konseyde Acun sorunca kırmızı bandana yok diye o da olur mu abi takımı bırakmam söz konusu olamaz biz aileyiz dedi. :F

7 kere SMS birincisi oldu. Halkın favorisi. :A

Ya şu sıralar vizeler de başladı çok az giriyorum, girince de yazıp çıkıyorum genelde. Yoksa özel olarak mesajlarına, etiketlerine bakmamazlık yapmıyorum yanlış anlama. :A Harika o zaman izle de yorumlaşalım. :Z
Seni asla yanlış anlamam @Özgür beyciğim.Anlaştık. :Z Madem @Sherlock seyretmeye başlamış,benim neyim eksik.:A

• Harika
Reactions: Özgür

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sevilecek tek bir yanı yok çünkü. :A Sürekli rol yapıyor, mağdura yatıyor. :A Tekli röportajlarda herkesin arkasından sallayıp yüzlerine abim falan deyip gülüyor. :A Dün en son bu takımda yerim yok deyip bandanasını çıkardı. Bunlarla işim olmaz dedi. Konseyde Acun sorunca kırmızı bandana yok diye o da olur mu abi takımı bırakmam söz konusu olamaz biz aileyiz dedi. :F

7 kere SMS birincisi oldu. Halkın favorisi. :A

Ya şu sıralar vizeler de başladı çok az giriyorum, girince de yazıp çıkıyorum genelde. Yoksa özel olarak mesajlarına, etiketlerine bakmamazlık yapmıyorum yanlış anlama. :A Harika o zaman izle de yorumlaşalım. :Z
Şov insanı işte, ben seviyorum böyle karakterleri. Dengesizliğini seviyoruz. :love1:

Bu halkın seçimleri beni ilgilendirmiyor canım.. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
“Bizden habersiz arkamızdan neler yapmışlar” diyerek Aleynaları çekiştiren Dora’nın aynı şeyi kendisinin yapması. :F Rezillik. :A
Artık şaşırmıyorum bunlara. Yaptığı şeylerden yadırgama yapıyorlar :A yada yadırgama seninde başına gelir hesabı :A
Bu gidişle herkes ceza alacak :F

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Artık şaşırmıyorum bunlara. Yaptığı şeylerden yadırgama yapıyorlar :A yada yadırgama seninde başına gelir hesabı :A
Bu gidişle herkes ceza alacak :F
Aleynalar birleşmeden kalan yemekleri yemişti en azından. :A

Zaten geçmiş sezonlarda da böyle vakalar oluyormuş ama işte yakalanmamak önemli. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,640
Puanı
710
Poyraz olmasa da Berkay olsun isterdim. :A Ayşe'yi de sevmiyorum zaten. :A Aleyna'yı ise başlarda seviyordum ama şu an yapılan durumdan dolayı sevmiyorum. Performansı hala çok iyi performans açısından seviyorum mesela ama konseyde Ayşe'ye kıyafet konusunda dedikleri, sırf Poyraz onu sevmiyor diye Sancakay'ı herkesin önünde ifşa etmesi, Ayşe'nin Poyraz'larla samimi olmasına laf söyleyip geçen hafta Hanzade'ye yanaşmaya çalışıp ''ben her şeyi unuttum'' demesi, Batuhan'a takımını kötüleyip, Batu'yu şişirmesi, benim kimseye ihtiyacım yok deyip, beni kimse savunmadı yalnızım demesi ve sonra mağdura yatarak oy kazanması kaçınılmazdı. :A Halk mağduru sever. :A

İyi de kendisi dedi yalnızım diye. Dora'yı bile savundular beni kimse savunmadı diye ağladı. :A Panorama ve Ekstra masalarında da sürekli yalnız olduğunu, birinci çıkması gerektiği vurgulanmış. Twitter'da öyle yazıyor. Yani bu hafta Aleyna'nın birinci çıkılması için ekstra çaba sarf edildi. :A
Yalnız Poyraz sevmiyor diye değil, “samimiyetsiz buluyorum” dediği için ve takımın tavırlarından artık patlama noktasına geldiği için Sancakay’ı ifşa etti. Ki doldurduğu da kesin gibi artık, Sancakay gider ayak Yunus Emre üzerinden kıza iftira atan bir insan. :A Hanzade’nin elendikten sonraki röportajında da “Aleyna’ya ilk samimiyetsiz diyen kişi benim” diyor, büyük ihtimal Poyraz Hanzade’den de etkilendi. :A Karşı takımdan birine motivasyon konuşması yapmasında yanlış bir şey göremiyorum. Birleşme partisi sonuçta karşı takımla kaynaşmak için var, bize gösterilen kısımda Aleyna o maksatla Batuhan’la konuştu zaten. :A

Bir de Hanzade ile olan konuşması Ayşe’nin yanaşmasından daha önce oldu. Ki Ayşe başka seviye, hadi samimiyet kurabilirsin başkasıyla bu olabilir ama önceden yakın olduğun bir isme diğerleriyle birlik olup üstüne gelmezsin...

Poyraz ve Dora’nın kıza ve Ünlülere hareketleri de artı oy yazdı, çünkü Poyraz antileri de azımsanmayacak kadar fazla. :A O dediğin programları kaç kişi izliyordur ki. Sadece onunla olacak iş değil, kısacası sonuna kadar hak edilmiş bir birincilik. :Z
------

Artık her yerde kamera var veya çalışanlar diyor :A Çağrı'nın balık olayı gibi havada radara yakalanır yoksa :A :A
Ben Çağrı’nın olayını kaçırdım. :( Bir ara izleyeyim. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yalnız Poyraz sevmiyor diye değil, “samimiyetsiz buluyorum” dediği için ve takımın tavırlarından artık patlama noktasına geldiği için Sancakay’ı ifşa etti. Ki doldurduğu da kesin gibi artık, Sancakay gider ayak Yunus Emre üzerinden kıza iftira atan bir insan. :A Hanzade’nin elendikten sonraki röportajında da “Aleyna’ya ilk samimiyetsiz diyen kişi benim” diyor, büyük ihtimal Poyraz Hanzade’den de etkilendi. :A Karşı takımdan birine motivasyon konuşması yapmasında yanlış bir şey göremiyorum. Birleşme partisi sonuçta karşı takımla kaynaşmak için var, bize gösterilen kısımda Aleyna o maksatla Batuhan’la konuştu zaten. :A

Bir de Hanzade ile olan konuşması Ayşe’nin yanaşmasından daha önce oldu. Ki Ayşe başka seviye, hadi samimiyet kurabilirsin başkasıyla bu olabilir ama önceden yakın olduğun bir isme diğerleriyle birlik olup üstüne gelmezsin...

Poyraz ve Dora’nın kıza ve Ünlülere hareketleri de artı oy yazdı, çünkü Poyraz antileri de azımsanmayacak kadar fazla. :A O dediğin programları kaç kişi izliyordur ki. Sadece onunla olacak iş değil, kısacası sonuna kadar hak edilmiş bir birincilik. :Z
------

İşte burda :A izle ve gül :A
@Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dora hırsızlık yapanların, yemek çalanların birinci olduğunu görünce o da yeltenmiş bravo daddy. :A
------

------

Aleyna'nın "Sancakay beni potansiyel gördü" demesi anlatıyor aslında her şeyi. :A Bence Sancakay da Aleyna da Poyraz'dan hoşlanıyordu ilk bölümlerdeki oyun sevinçlerine bakıyorum da Poyraz'ın kucağına atlamalar, sürekli moment vermeler. :A İkisi de birbirini potansiyel görmüş sanırım. :A

Sana daha önce de demiştim olay sadece birleşmedeki konuşmaları değil diye. Merve o meşhur konseyde zaten Yaay ödülüne gittiklerinde olduğunu da belirtmişti ama susturuldu. Bugün Öykü Panorama'ya katılmış ve olayın sadece Birleşme Partisi'yle ve motivasyon konuşmasıyla sınırlı kalmadığını söylemiş. :A

Ayşe'yi zaten doğru bulmuyorum hatta Poyraz'larla yakın olmasını da istemiyorum ama Aleyna aynı şeyi yaparken bunu eleştiremez. :A Bak fragmanda da görüyoruz birinci olunca hemen röportajda Poyraz'a sallıyor ama elenen yarışmacılar Poyraz hakkında öyle şeyler demediğini söylediler dün. Herkes Aleyna'nın oynadığını söylüyor, bu kadar kişi ve olay ortadayken Aleyna nasıl devam ediyor bu kadar yalana bilmiyorum. :A

O programları izleyen genel kitle var hatta hatırlarsan eski sezonlarda koca koca adamlar seyirciler arasında taraftarlık yapıyorlardı. :A Ve evet Poyraz antileri Batuhan ve İsmail FC de Aleyna'ya oy atmış yani kendi başına belki de kazanamayacaktı. :A Diğer FC'ler ve Acun Medya sayesinde geçici bir birincilik yaşıyor. :A

Son düzenleme:
  • Sinir Bozucu
Reactions: dreamy