TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında tanıtımda Uğurtan olarak yer vermişler ama kendisine Dora denmesini tercih ediyormuş sanırım. Dora adında bir çizgi film vardı önceden, şu an var mı bilmiyorum. :A

images
İlginç :A Bu çizgi filmini izlemedim ama reklamlarda oyuncak olarak reklamını çok gördüm :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
İlginç :A Bu çizgi filmini izlemedim ama reklamlarda oyuncak olarak reklamını çok gördüm :A
1999’da varmış halbuki. :A Ben de hatırlıyorum televizyondaki oyuncak reklamlarını. Ondan dolayı ismi kız çağrışımı yapıyordur. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
1999’da varmış halbuki. :A Ben de hatırlıyorum televizyondaki oyuncak reklamlarını. Ondan dolayı ismi kız çağrışımı yapıyordur. :A
İsveç'te A ile biten isimlerin %80i ve hatta fazlası kız ismidir. Dora ismini ondan öyle sandım. Bora olsa neyse :A duyduğum bir isim değil sonuçta :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor Ab grubunda çok sert düşmüş. 3 reytinglerde.
4-5 arası sabitlerse kanal memnun kalabilir. Bu sene diziler çok iddialı ve hemen hemen hepsi yeterli oranlar almakta.
Hafta içi Salı günleri oranları iyi gelebilir ama diğer günler zor gibi.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Survivor Ab grubunda çok sert düşmüş. 3 reytinglerde.
4-5 arası sabitlerse kanal memnun kalabilir. Bu sene diziler çok iddialı ve hemen hemen hepsi yeterli oranlar almakta.
Hafta içi Salı günleri oranları iyi gelebilir ama diğer günler zor gibi.
Salı da zor

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
@Dosi biz demiştik ama geçen sene kimse inanmamıştı, hatta dalga geçmişlerdi. Evrim Keklik ve Mert Öcal bu sezon Survivor Panorama’da. ✍🏻

99CC6D10-DAD1-40A0-833E-B349D7DB6021.jpeg

B7E5BF8B-24FE-41CC-80B5-AB69958B8179.jpeg

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Başlamışlar yine tarafçı olmaya, yok senacılar yok ahmetçiler yok pelinsucular yok berkecancılar diye aylar boyunca Twitter'da kafalar şişecek, gözler kör olacak anlaşılan... Eleştirmek amaçlı söylemiyorum, neden insanlar sizin bizim gibi sıradan insanların fanboyu olur, takım tutar gibi desteklemeye başlar ve bunu her sene farklı farklı kişilere karşı düzenli olarak yapar gerçekten hiç aklım almıyor. Bir sene olsa iki sene olsa tamam diyeceğim de her sene her sene sürekli sıradan insanlar sırf yarışıyorlar diye takım tutar gibi desteklemek kabak tadı vermiyor mu gerçekten hiç? Fubolla aynı şey değil, zira futbolda desteklenen şey takım arması ve o hiç değişmez asırlık bir mazisi vardır. Burada ise 1 ay önce yolda görsen tanımayacağın insanları 1 ay sonra takım tutar gibi desteklemek olayı var..

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi biz demiştik ama geçen sene kimse inanmamıştı, hatta dalga geçmişlerdi. Evrim Keklik ve Mert Öcal bu sezon Survivor Panorama’da. ✍🏻

Ekli dosyayı görüntüle 97924

Ekli dosyayı görüntüle 97925
Hiç şaşırmadım. Olabilecek en iyi yorumcular :bhr:
------

Başlamışlar yine tarafçı olmaya, yok senacılar yok ahmetçiler yok pelinsucular yok berkecancılar diye aylar boyunca Twitter'da kafalar şişecek, gözler kör olacak anlaşılan... Eleştirmek amaçlı söylemiyorum, neden insanlar sizin bizim gibi sıradan insanların fanboyu olur, takım tutar gibi desteklemeye başlar ve bunu her sene farklı farklı kişilere karşı düzenli olarak yapar gerçekten hiç aklım almıyor. Bir sene olsa iki sene olsa tamam diyeceğim de her sene her sene sürekli sıradan insanlar sırf yarışıyorlar diye takım tutar gibi desteklemek kabak tadı vermiyor mu gerçekten hiç? Fubolla aynı şey değil, zira futbolda desteklenen şey takım arması ve o hiç değişmez asırlık bir mazisi vardır. Burada ise 1 ay önce yolda görsen tanımayacağın insanları 1 ay sonra takım tutar gibi desteklemek olayı var..

Sen aylar sonra gör bakalım Twitter'ı :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Yazık..

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İnsanlar Survivor izleyerek ve yarışmacıları destekleyip aylarca onları izleyerek keyif alıyor. Destekledikleri isimler aç kaldıklarında üzülüp, kavga ettiklerinde karşı taraf fanları ile laf dallaşına girmekten keyif alıyor. Tabi fazla abartıldığı sürece normal.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İnsanlar Survivor izleyerek ve yarışmacıları destekleyip aylarca onları izleyerek keyif alıyor. Destekledikleri isimler aç kaldıklarında üzülüp, kavga ettiklerinde karşı taraf fanları ile laf dallaşına girmekten keyif alıyor. Tabi fazla abartıldığı sürece normal.
Yazık işte. Yarışmacı fanı olmak neyse de delirmek ayrı :A

• Güldürdün