TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Harikasın abi. :bhr: Ben de PoySerMer'ciyim harika oldular. :Z Merve ve Poyraz'ın basketboldan dolayı iyi anlaşacaklarını zaten düşünüyordum güzel oldu. :Z Sergen zaten tam Survivor, kafa dengi biri onlarla. :Z
Farklı Survivor izliyoruz galiba :A Sergen ile Batuhan kavgalı olmamasına rağmen çocuğun dedikodusunu yapıp duruyor :A
Kaptanlık seçiminde Berkay, Batuhan dediğinde diğerlerinin tavırlarına bak artı Aleyna, Batuhan dediğinde Sergen: bakışlara bak diye söyleniyor. İnanılmaz itici sahneler izlettirdi mavi takım :A
Bu arada Ayşe, Poyraz'a 'herşeyine güvendiğim Poyraz' diyorum deyip, Poyraz'ın Merve diyişi güzeldi :A
@kerem @dreamy

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Farklı Survivor izliyoruz galiba :A Sergen ile Batuhan kavgalı olmamasına rağmen çocuğun dedikodusunu yapıp duruyor :A
Kaptanlık seçiminde Berkay, Batuhan dediğinde diğerlerinin tavırlarına bak artı Aleyna, Batuhan dediğinde Sergen: bakışlara bak diye söyleniyor. İnanılmaz itici sahneler izlettirdi mavi takım :A
Bu arada Ayşe, Poyraz'a 'herşeyine güvendiğim Poyraz' diyorum deyip, Poyraz'ın Merve diyişi güzeldi :A
@kerem @dreamy
Hemşehrim olacak kişi yanlış tarafta yine :A @Özgür Kırmızı takım forever :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@kerem @dreamy
Sergen gönüllüler ekibini seçmelerden tanıyor hep söyledi zaten Gönüllüler yedekler geldiğinde Sergen'i bize bekliyorduk diye. :A Ayrıca Batuhan'a karşı söylenen her şeyin yanındayım. :Z Sergen bakışlara bak derken kötü bir şey demedi bence 2 haftadır Batu-Aleyna arasında bir şeyler mi var muhabbeti dönüyor yarışmada şimdi aynı takımdalar ve bakışları benim de dikkatimi çekti. :A

Kırmızı takımda bir tek Berkay'ı seviyorum. :bhr: Ama onu da harcarlar ya İsmail ve Batuhan'ı zaten ifşaladı Çağrı önceden anlaşma yapmışlar bu ikili herkesi yollama derdinde. Aleynalar desen zaten ikisi de ayrı yılan.ss Berkay'ı çiğ çiğ yer bu pis dörtlü. :(

Baksana dün böyle tek başına yatıyordu. :A

BBFBA2C9-DB25-4FA5-A826-25C614B114C1.jpeg
------

Hemşehrim olacak kişi yanlış tarafta yine :A @Özgür Kırmızı takım forever :bhr:
Mavi Takım > Kırmızı Takım çok net. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Güvendiğin dağlara kar yağacak kar..
İkisinde ki hırs ,kibir ve ego bitirecek onları :X :X :X :X :X :X :X
Merve ve Sergen beni fazlasi ile hayal kirikligina ugratti. onlar kar yagdirdi zaten :A
Merve'de de hirs ve ego var.
Ismail ve Batuhan'dan birinciligi hakeden baska bir isim göremiyorum :A @Maskeli Fedai
Aleyna C, Hanzade'den oyun ala ala kasilan istatik bana pek anlam ifade etmiyor. Merve'nin yaristigi isimler az. Takim degisti ve kapisacagi isim daha da azaldi, 1 eksik daha oldu ama Ismail ve Batuhan birbirleri harici ordaki suan bulunan herkes ile kapismasi oldu.

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Daha önce söylediğim gibi bireysel takılıyorum hala da bireyselim kırmızı takımdan Berkay tutuyorum diğerleri ilgimi çekmiyor Mavilerden Sergen ve Poyraz kızlardan ise Merve favorim ve ne yazık ki @Dosi cim Merve'nin egolu olduğu konusunda seninle hem fikir değilim ha hırs dersen zaten olması gereken bi özellik ;)

Dibin Dibi Not : Benim tuttuklarımdan uzak dur @Dosi Batuhanı övmek istiyorsan öv ama diğerlerini gömmeden bilmem anlatabilebildim miiii :pala: 😄😄

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
@kerem @dreamy
Berkay Batuhan dedikten sonra diğer takımın tavırlarına dikkat etmemiştim, gerçekten çok iticiler. :A
Ayşe anca Poyriş’ine yaverlik yapsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Daha önce söylediğim gibi bireysel takılıyorum hala da bireyselim kırmızı takımdan Berkay tutuyorum diğerleri ilgimi çekmiyor Mavilerden Sergen ve Poyraz kızlardan ise Merve favorim ve ne yazık ki @Dosi cim Merve'nin egolu olduğu konusunda seninle hem fikir değilim ha hırs dersen zaten olması gereken bi özellik ;)

Dibin Dibi Not : Benim tuttuklarımdan uzak dur @Dosi Batuhanı övmek istiyorsan öv ama diğerlerini gömmeden bilmem anlatabilebildim miiii :pala: 😄😄
Bizim takımdan Berkay'dan asıl sen uzak dur :A
Diğer desteklediğin 3 isim mavilerden ve buyüzden otomatikmen mavi takımlısın :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Bizim takımdan Berkay'dan asıl sen uzak dur :A
Diğer desteklediğin 3 isim mavilerden ve buyüzden otomatikmen mavi takımlısın
Hadi ordan bireyselim ben Berkay'ı bırakmam zaten sizinde onu pek taktığınız yok bırakın kenarda seveyim ben onu :J

img-buz-devri-3-hanim-hanim-bunlar-benim-yavrularim-390.jpg

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
İsmail ve Batuhan kendi çıkarları için hepsini yarı yolda bırakır taki karşı karşıa gelene kadar...

Batu kendine 1 değil 2 yaver buldu. Heee şu var Aleyna Melis kadar mıymıy değil. performansı artmaya devam ederse aleynanın batu elinde tutamaya bilir. ama şuan için 4 kişilik bir ekipler. olan berkaya olur. gerçektende berkaya bende üzüldüm. berkayı desteklemiyorum ama üzülüyorum.

Hırs hepsinde var..hırsı olmayanlarda gidiyor... en büyük örnek melis... mıymıy gitti. berkayda yolda....

mervenin egolu olduğunu asla düşünmüyorum.

ama batu ve ismail çok tehlikeli.

bakalım ilerleyen günler nelere gebe olacak hepbirlikte göreceğiz...

sonra hepsini unutup gideceğiz