TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gerçekten açık ara iyi oyrum yapmşın, tabi bu sene bir barış yok @Emre Ozansoy ve @Angelica ortada yoklar....
Barış olmasa bile Batuhan, Poyraz, Emin var. :bhr:

Sadece Cumartesi günleri düzenli olarak takip ediyorum şimdilik, diğer günler de bazı YouTube videolarını izliyorum bölümlerin.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Yok bu konuyu ben açmasaydım o mesaj yazma sıralaması çok farklı olurdu :A

Bu arada profiline bak :A
------

Edit: görmüşsün filmi :A
Evet, gördüm. Filmi daha önceden listeme eklemişim; benimde dikkatimi çekmiştim.

Bu sene çok dizi izliyorlar ya. Zaten geçen sene pandeminin etkisi büyüktü.
Ben bile Salı günleri izlemiyorum, Masumlar Apartmanımı bırakmam :A :A :A :A

Ama zaman ilerledikçe biraz takımlar belirlensin çünkü Acun daha adma geleceğini 1 ay sonra takımlar netleşecek dedi.

Ama ilk izlenimlerim İsmail- Merve ve Melis seviyorum ünlülerd.e
Gönüllürde Poyraz sadece.
Ama takım olarak net Ünlüleri tutuyorum.

Bu arada @Emre Ozansoy Batuhan gönüllülere geçebilirmiş.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet, gördüm. Filmi daha önceden listeme eklemişim; benimde dikkatimi çekmiştim.

Ama zaman ilerledikçe biraz takımlar belirlensin çünkü Acun daha adma geleceğini 1 ay sonra takımlar netleşecek dedi.

İzlenilen dizilerin yorum konusunu ben ve @Özgür açıncada aynı hesap :A mevzu karışık yani :A

Ben takım olarak ünlüleri tutuyorum. Daha net izleyemedim. Net bir favorim yok kişi olarak :A Batuhan, Hayrettin olabilir.
Öne çıkanlar Poyraz ve Emin gönüllülerde. Ünlülere yeni gelen oğlanda iyi gibi. Benim favoriler anca Nisan'da şekillenir :A
Batuhan gönüllere geçerse yeni Barış vakası olur ama umarım öyle yapılmaz. Gönüllüler daha güçlü olur.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
İzlenilen dizilerin yorum konusunu ben ve @Özgür açıncada aynı hesap :A mevzu karışık yani :A

Ben takım olarak ünlüleri tutuyorum. Daha net izleyemedim. Net bir favorim yok kişi olarak :A Batuhan, Hayrettin olabilir.
Öne çıkanlar Poyraz ve Emin gönüllülerde. Ünlülere yeni gelen oğlanda iyi gibi. Benim favoriler anca Nisan'da şekillenir :A
Batuhan gönüllere geçerse yeni Barış vakası olur ama umarım öyle yapılmaz. Gönüllüler daha güçlü olur.
En azından bu yılda aynı takımı tutuyoruz :Z

Basketbolcu Merve Aydın ve Milli Tenis Oyuncusu Melis Demir yakından takip etmeni tavsiye ederim.
Özellikle Melis aşırı sessiz sakin ama performansda şuan %70 üzerinde.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
En azından bu yılda aynı takımı tutuyoruz :Z

Basketbolcu Merve Aydın ve Milli Tenis Oyuncusu Melis Demir yakından takip etmeni tavsiye ederim.
Özellikle Melis aşırı sessiz sakin ama performansda şuan %70 üzerinde.
Ben her zaman ünlüleri tuttum. Hiç şaşmadım :A

İlk bölümlerde Melis dikkatimi çekmişti. Merve'yi de en son izlediğimde iyiydi. Malesef SMS'de hak edilen oranlar alınmıyor ve bu sende bir erkek yarışmacının kazanacağı %100 artık :A yakışıklılık kazanacaktır ama iyi olan şey yarışmada yakışıklı olanların performansı da iyi şimdilik :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben her zaman ünlüleri tuttum. Hiç şaşmadım :A

İlk bölümlerde Melis dikkatimi çekmişti. Merve'yi de en son izlediğimde iyiydi. Malesef SMS'de hak edilen oranlar alınmıyor ve bu sende bir erkek yarışmacının kazanacağı %100 artık :A yakışıklılık kazanacaktır ama iyi olan şey yarışmada yakışıklı olanların performansı da iyi şimdilik :A
Ama neyse öyle ağız düşüren yakışıklılar yok.
Zaten gene erkekler üstlerini çıkarıyor diye şikayet gelmiş,tshirte devam :F

Evet dediğin gibi smslerde geride kalıyorlar...gerçi daha çok erken ama gözüm o iki kız üzerinde ,umarım uzun süre devam ederler.
Evet, Sergende iyi başlangıç yaptı, daha gelecek olanlarıda düşünürsek bakalım ilerisi nasıl olacak.
Tabi önce bu akşam Kaosa bir doyalım :Z

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ama neyse öyle ağız düşüren yakışıklılar yok.
Zaten gene erkekler üstlerini çıkarıyor diye şikayet gelmiş,tshirte devam :F

Evet dediğin gibi smslerde geride kalıyorlar...gerçi daha çok erken ama gözüm o iki kız üzerinde ,umarım uzun süre devam ederler.
Evet, Sergende iyi başlangıç yaptı, daha gelecek olanlarıda düşünürsek bakalım ilerisi nasıl olacak.
Tabi önce bu akşam Kaosa bir doyalım :Z
Ben evde olamayacağım. Artık kaos kısmını sonradan izleyeceğim :A Çağrı'ydı galiba ismi. Çok bağrmaktan yazık ses telleri yıpranmış gibi :A

Sergen ve Emin @Hazem 'in favorileri ve halk arasında da bu ikili artı Poyraz baya fan edinir. İsmail çok iyi performans olarak ama bu kişilerin karşısında şansı zor olabilir.
2018'de bir güreşçi vardı sessiz olan efendi ve çok güçlüydü ama kazanan performansı ortalama olan biri oldu. Aynı kader olmaz umarım.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben evde olamayacağım. Artık kaos kısmını sonradan izleyeceğim :A Çağrı'ydı galiba ismi. Çok bağrmaktan yazık ses telleri yıpranmış gibi :A

Sergen ve Emin @Hazem 'in favorileri ve halk arasında da bu ikili artı Poyraz baya fan edinir. İsmail çok iyi performans olarak ama bu kişilerin karşısında şansı zor olabilir.
2018'de bir güreşçi vardı sessiz olan efendi ve çok güçlüydü ama kazanan performansı ortalama olan biri oldu. Aynı kader olmaz umarım.
Sergende potansiyel var ama Emine sadece kızlar aşık yoksa performansı yok hep modu düşük. Tabi erkek hayranlarıda vardır Eminin.

İsmail Balaban sadece performansdan gidip ada hayatında gaza gelmezse ise iyi olucak ama geçen senekine göre daha agresif.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sergende potansiyel var ama Emine sadece kızlar aşık yoksa performansı yok hep modu düşük. Tabi erkek hayranlarıda vardır Eminin.

İsmail Balaban sadece performansdan gidip ada hayatında gaza gelmezse ise iyi olucak ama geçen senekine göre daha agresif.
Geçen sene derken? Varmıydı? (b)

Ada hayatını izlemedim hiç. Yarışmacılar azalsın bakınırım kısa kısa

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Geçen sene derken? Varmıydı? (b)

Ada hayatını izlemedim hiç. Yarışmacılar azalsın bakınırım kısa kısa
Yılı karıştırma ihtimalim çok yüksek :X
Ama o daha sakindi; ismail öyle değil aslında çok asabi. sinirini öne taşırsa ileride sorun olur.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yılı karıştırma ihtimalim çok yüksek :X
Ama o daha sakindi; ismail öyle değil aslında çok asabi. sinirini öne taşırsa ileride sorun olur.
Ben mesajını, İsmail geçen sene katılmıştı diye algıladım :A Meryem gibi.
Okay demek istemiştim. 2018 değil 2019 :A bu seneyi daha saymadığım için 2 sene geriye gidip karıştırdım bende :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben mesajını, İsmail geçen sene katılmıştı diye algıladım :A Meryem gibi.
Okay demek istemiştim. 2018 değil 2019 :A bu seneyi daha saymadığım için 2 sene geriye gidip karıştırdım bende :A
Bende ismi hatırlamadım sabahdan beri..kafasına taktığı viking geldi ismi gelmedi birtürlü :F
------

Sadece Cumartesi günleri
Emrecim bugün yorum yazdın mı diye kontrol edeceğim ona göre :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Gerçekten açık ara iyi oyrum yapmşın, tabi bu sene bir barış yok @Emre Ozansoy ve @Angelica ortada yoklar....
------

Oyrum nedir yahhh :F :F :F

Hiç olurmu şey abicim yarışmayı izlemiyorum ya ondan yorum yapamıyorum bu akşam senin için izleyeceğim yorum yaparım herhangi bir niyetim olduğu sanılmasın tüm sebeb bu :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,296
Puanı
1,060

Neden?

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,625
Puanı
1,060
Duygu ve Reşat'ın oyunlara geri dönmesine sevindim ama şimdi de Çağrı ve Emin sakatlanmış nedeni bilinmiyor. :A
------

Öykü'nün sayısıyla ödül 7-6 ünlüler'in oldu.

Son düzenleme: