TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eski Survivor harikaydı. Normaldir :A
Ben türk yayını olarak ilk Yunanistan ve Türkiye izlemiştim. Sonrasında devam edip bir kaç sene öncesine kadar kaçırmazdım
Benim de izlediğim ilk ve galiba son Survivor o Türk-Yunan idi fakat onu Survivor’dan ziyade milli maç edasıyla izlemiştik :A 2005’li civardaydı galiba. O yarışmanın kazananı hayatını kaybetmişti daha sonradan. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx geçen gördüm Survivor konusu açmışsın sen de zamanında 3T ile alakalı filan yani sinir bozucu atsan sen de zamanın Survivorcısıymışsın 😱:A
@Dosi
Eeee ben zaten her zaman Survivor benim için Taner ile birlikte bitti diyordum bunda şaşırılacak ne var ki :A Survivor'ı 2010-2012 yılları arası izledim sonrasında da bıraktım zaten :A Taner'den sonra 1-2 sezon daha izledim ama o zamanlar haftada sadece 2 gündü ve gerçek Survivor oydu :A
Ödülleri 6 kişilik takıma 6 dilim baklava falandı. Böyle her şeyin suyu çıkmamıştı.
------

Ozaman bu @xdragxx için gelsin :A

Özledik....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Eeee ben zaten her zaman Survivor benim için Taner ile birlikte bitti diyordum bunda şaşırılacak ne var ki :A Survivor'ı 2010-2012 yılları arası izledim sonrasında da bıraktım zaten :A Taner'den sonra 1-2 sezon daha izledim ama o zamanlar haftada sadece 2 gündü ve gerçek Survivor oydu :A
Ödülleri 6 kişilik takıma 6 dilim baklava falandı. Böyle her şeyin suyu çıkmamıştı.
------

Özledik....
Acun All Star'a getirse izlermisin? :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
------

Özledik....
2 sene boyunca izledin mi 😱 Sonuçta ne bileyim şaşırma nedenim daima sinir bozucu attığın için ölümüne nefret ediyorsun sanıyordum Survivor’dan :A Bu sebeple şaşırdım, sonuçta eskinin bir hatrı olurdu :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Acun All Star'a getirse izlermisin? :A
Fatih Terim'in Fenerbahçe hocası olması Taner'in Survivor'a geri dönmesinden daha olası.
------

2 sene boyunca izledin mi 😱 Sonuçta ne bileyim şaşırma nedenim daima sinir bozucu attığın için ölümüne nefret ediyorsun sanıyordum Survivor’dan :A Bu sebeple şaşırdım, sonuçta eskinin bir hatrı olurdu :A
Daha da fazla olabilir ama o zamanlarki yarışmayla şimdiki yarışma arasında 180 derece fark var. O zamanki Acun ile şu anki Acun arasında da 180 derece fark var.
İzleyenlere saygım var tabii ki ama yarışmaya tahammülüm yok. Bana göre izlenecek seviye değil ve o yüzden dosi izleyip üstüne artık analiz bile yaptığı için sinir bozucu atıyorum uğraşmak için :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Fatih Terim'in Fenerbahçe hocası olması Taner'in Survivor'a geri dönmesinden daha olası.
------

Daha da fazla olabilir ama o zamanlarki yarışmayla şimdiki yarışma arasında 180 derece fark var. O zamanki Acun ile şu anki Acun arasında da 180 derece fark var.
İzleyenlere saygım var tabii ki ama yarışmaya tahammülüm yok. Bana göre izlenecek seviye değil ve o yüzden dosi izleyip üstüne artık analiz bile yaptığı için sinir bozucu atıyorum uğraşmak için :A
Survivor yavaş yavaş Yetenek Sizsiniz gibi tükenmekte :A Acun Exxen'i için özel bir program yaparsa çağırır belki :A

Geçen sene Yasin, Taner'in kopyasıydı. Gerçi yakın arkadaşı. Pek şaşırmamak gerekir :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Survivor yavaş yavaş Yetenek Sizsiniz gibi tükenmekte :A Acun Exxen'i için özel bir program yaparsa çağırır belki :A

Geçen sene Yasin, Taner'in kopyasıydı. Gerçi yakın arkadaşı. Pek şaşırmamak gerekir :A
Kopyası hafif kalır bildiğin hırsızlık yapmış. Taner ne dese haklı o yüzden Yasin'e :A
Taner Acun'a 10 kez sövdü hem de ağır bir şekilde :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kopyası hafif kalır bildiğin hırsızlık yapmış. Taner ne dese haklı o yüzden Yasin'e :A
Taner Acun'a 10 kez sövdü hem de ağır bir şekilde :A
Ha sen Yasin'i izledin yani? :A
Taner olayına tam hakim değilim ama geçen Acun'a büyük bir laf atan Erken Petekkaya hâlâ yayınlanan dizide yer alıyor :A
Geçen sene pandemi nedeni ile Survivor iyi izlendi. Acun buna güvendi ama bu sene çıta çok düştü. Bundan dolayı All Star işine girişecek ama o eski oranlar olmaz artık :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ha sen Yasin'i izledin yani? :A
Taner olayına tam hakim değilim ama geçen Acun'a büyük bir laf atan Erken Petekkaya hâlâ yayınlanan dizide yer alıyor :A
Geçen sene pandemi nedeni ile Survivor iyi izlendi. Acun buna güvendi ama bu sene çıta çok düştü. Bundan dolayı All Star işine girişecek ama o eski oranlar olmaz artık :A
Taner sayesinde izledim :A Yaptığı hırsızlıkları gördüm yani. Konuşması ve bum diyişi bildiğin hırsızlık :A
Erkan Petekkaya'nın dedikleri Taner'in dediklerinin yannıda çok masum kalır o iş olmaz.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Taner sayesinde izledim :A Yaptığı hırsızlıkları gördüm yani. Konuşması ve bum diyişi bildiğin hırsızlık :A
Erkan Petekkaya'nın dedikleri Taner'in dediklerinin yannıda çok masum kalır o iş olmaz.
Sen daha Taner'i takip mi ediyorsun yoksa :eek:
Yaaa o Yasin bırakmadığı program kalmadı. Adam düzgün Türkçe konuşurken Masterchef zamanı Türkçesi değişti, sonra öyle devam etti :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen daha Taner'i takip mi ediyorsun yoksa :eek:
Yaaa o Yasin bırakmadığı program kalmadı. Adam düzgün Türkçe konuşurken Masterchef zamanı Türkçesi değişti, sonra öyle devam etti :A
Arada sırada bakıyorum sosyal medyada güldürüyor hala :A
Tamam işte tüm konuşmaları Taner'den çalıntı :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Taner'in taklidi bile iş yapıyor. Ekranlarda iyi tutundu :A Klipte çekti, en son bir film için adı geçiyordu. Burda aslı taktitini yaşatır durumu oldu :A
Taner aklını çalıştırsa Yasin ekmek bile yiyemezdi :A Survivor sonrası psikolojisi bozulup Acun ile kötü olunca ekranlara çıkamaz hale geldi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Taner aklını çalıştırsa Yasin ekmek bile yiyemezdi :A Survivor sonrası psikolojisi bozulup Acun ile kötü olunca ekranlara çıkamaz hale geldi :A
Yasin yavaş yavaş ilerledi ama :A önce bi evlilik programına geldi, orda pek ses getirmedi ama sonra Yemekteyiz ve Masterchef olup o programda adından söz edince Survivor yolu göründü :A