TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ersin kendi atladı :F

Uğur, YAsini itmeye calişiyor kavga cıkacaği zaman geri cekildi. Hiiç bulaşmıyor :bhr: Adam gibi adam
Yasinden dolayı ünlüleri tutmaua karar verdim, çok netim bu konuda ama bireysel henüz bir kişiye karar veremiyorum.
Yasin'in türkçesini birde şu videodan izleyin :A işte sırf ses getirmek için Master Chef ve burada bir anda konuşma tarzı değişiyor, yersen :A
@dreamy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasin'i yarışmaya ne diye aldın Acun? Umarım ilk Gönüllüler konseyinde aday olur, geldiği gibi gider. :F Yoksa çekilmez....

Evrim'in hal ve hareketleri tek bana mı yapmacık geliyor?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
İlk izlenim Parviz güçlü ve atarlı..
Uğur sanırım cool takılacak gibi.. Takımı yönlendirebilir. Şaziyede saygı duyulacak bir abla imajı var. Not, şu hızlı koşan kızı beğendim(ünlülerdeki)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha Gönüllüler karıştı, Evrim - Fatma karşı ittifak oluştu bile... Herhalde bu kadar hızlı karışan ilk takım. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu yasin 3T'nin arkadaşi değil mi zaten:F Acun onu cağiramayıp onu cağirmiş işte:A Kaoslarını izle geç :A

aynen ta kendisi. Mastef Chef'te yarıştı bu sene :A
yok be bugün izliyorlar evde oyüzden yarışma kısmına baktım. Dokunulmazlığada bakarim belki ama yarın obürgün TV8 açmam bile :A şimdi salona bile gitmiyorum izlemeyeyim diye :A BZÇO kısa kısa videolara bakacağim. Tam izlemedim perşembe günü :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aynen ta kendisi. Mastef Chef'te yarıştı bu sene :A
yok be bugün izliyorlar evde oyüzden yarışma kısmına baktım. Dokunulmazlığada bakarim belki ama yarın obürgün TV8 açmam bile :A şimdi salona bile gitmiyorum izlemeyeyim diye :A BZÇO kısa kısa videolara bakacağim. Tam izlemedim perşembe günü :A
Ben de her sene oldugu gibi bu sene de ilk bölüme bakıyorum :A Yarişmaları sevmıyorum ben daha cok adada sohbet ettikleri bölümleri seviyorum:X İyi izle izle haftaya bomba patlıcak:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi