TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Utku beyciğim adamdır, ağır bir taştır bakın altında kalırsınız... Ergin Ataman için paylaşılan bir görsel vardır, görselde Billur hanımlar ve el arabası vardır... İşte o görseli buraya atamıyorum ancak Utku beyciğim o görselde olduğu gibi oldukça 'ağır' bir adamlık oranına sahiptir... Birisi adaşım, diğeri ise maskesinin arkasına sığınıp işi gücü hainlik yapmak olan şahıslar yine asılsız iddialarla ortalığı velveleye vermişler... Kendilerine itibar edilmemesini rica ediyorum... İkisi de birbirinden meczup... :A

😂😂😂

Ekli dosyalar

• IMG_0962.jpg
    IMG_0962.jpg
    103.5 KB · Hit: 2
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@Sherlock beyciğim avatarın kanımı dondurdu... Acil SİNERJİ moduna geçiş yap, bugün kaptanlık mücadelesine çıkacak reisim :A

Ahahahahah, Hainli Fedai aramıza geri dönsün diye koymuştum bu herifi ama işe yaramadı Utku beyciğim. :A Kaptanlık mı mücadelesi, ben bugün boş oyun falan vardır diyordum. Hemen SİNERJİ moduna döneyim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ahahahahah, Hainli Fedai aramıza geri dönsün diye koymuştum bu herifi ama işe yaramadı Utku beyciğim. :A Kaptanlık mı mücadelesi, ben bugün boş oyun falan vardır diyordum. Hemen SİNERJİ moduna döneyim. :A
Şimdi takımlar karışıyor ya. Bugünkü oyunda ilk ikiye giren yarışmacılar kaptan olup kendi adamlarını seçecekmiş Şerlok beyciğim :A O iki kaptandan biri reisim olmalı :A