Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

İşim gücüm yok @Bully'i kıskanacam
Melunun özgüveni bana sökmez
Okadar etkilemiski etiketini bile beceremiyon
Seni @Bully e havale ediyorum. Kaan'ı etiketleme rekoru kırdım geceden beri

Haha benimkide olmadi

Meluna gömmek için hiçbir fırsatı kaçırmam ben
ona laf atmak hoşuma gidiyor
Farkettim zaten
ama onun seni gömmesine şahit olmadım hiç yada denk gelemedim. @Bully onunla ugraşanla degilde anca gelsin bana gıcıklık yapsın

Konuyu niye buraya bağladım anlamadim

Hiç alakam olmayan bi yerde bile aradan beni sıvamışsın buna sadece teşekkür edilir, saolun efenim.
Sizlere layık olmaya çalışıyoruz.

Hiç alakam olmayan bi yerde bile aradan beni sıvamışsın buna sadece teşekkür edilir, saolun efenim.
Sizlere layık olmaya çalışıyoruz.
Yakışıklılık mevzusu dönünce forumdakilerden ilk aklima gelenlerdensin yapacak birşey yok

Gerçekleri diyorum efendim

aaa demek öyle bana efendi demişlerdi @EFE UYSAL @Bully

finale çıkabilse ilhanımı tutucaktım ama bizi eleyen ogeday ademle olucak gibi düşmanımın düşmanı dostumdur ayoll polattan öyle öğrendik biz
tüm gücümle adem @Bully @EFE UYSAL yanında olup ogedayı ezecez inş finalde ilhanımın intikamını alacaz

Öyle birşey yok ya full yalan söylüyor o mayısçık açık Ara Adem bu senenin en iyisi kıskananlar çatlasın

Peki Ogeday finale çikmazsa ne yapacaksin ?
onun finale cikacagini kim garanti eder ?

aa bilmiyorumkı ama ogeday adem olur artık ilhan gelemedi çünkü keyifsiz bir yarı final olucaktır başka güçlü birisi kalmadı diğer ezik bavulunu toplamıstır bile
Ogedayla final oması çok daha iyi olucak işte onları finalde desteklicek ikilinin çırpınışlarını görmek istiyorum

aa bilmiyorumkı ama ogeday adem olur artık ilhan gelemedi çünkü keyifsiz bir yarı final olucaktır başka güçlü birisi kalmadı diğer ezik bavulunu toplamıstır bile
Akşam yedirecem ezik lafini
yani umarim
kiz Ademi desteklemenden korktum çunku bu aralar işlerin yolunda gitmiyor
Adem i bende seviyorum ama Serhatida seviyorum yani Ilhaninin elendigi gün ben zafere kavustum zaten
2 gün önce zaferi ele gecirdim ama tabi Serhat finale ciksa biraz daha sevincim artar. Kazanmasada olur zaten kazanir diye iddiam olmamisti hiç

@Bully @EFE UYSAL bence az korkun Çigdem Adem diyince
Ilhan ve Çağatay mevzusundan dolayi az kortum