Survivor 2016 - 91. Bölüm Fragmanı

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Teker teker gideceklerrr!!! Sıra Yunusta. Nagiye helal olsun.

Olucakta sampiyon yapmaz Acun olmasada olur sezonun acik ara en cok konusularak sampiyon oldu zaten.
La Semih'in yanına defteri koy o da çok konuşulur :A Adam kaostan besleniyor doğru yani :A Tabii bazen bu benim hoşuma gitse de bazen de aşırı göze batıyor. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fragman harika olmuş:X(Yağmulu sahne)

Atakan yanındakinden etkilene biri bunu öğrendim:F Yunusun aklıyla yola çıkıyor onun ağzıyla konuşuyor (kaostan beslenen) bugun yarın sakalını okşayan diyerek lafa başlarsa şaşirmam. Ezginin de etkisinde kalıp Nagiye cephe almişti.

Nagihana da helal olsun tek isteği hep yaptıklarının takdir edilmesiydi. Semih takdir ediyor o da Semihi satmadı;) Hani hep dönekti bu kadın ya!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
La Semih'in yanına defteri koy o da çok konuşulur :A Adam kaostan besleniyor doğru yani :A Tabii bazen bu benim hoşuma gitse de bazen de aşırı göze batıyor. :A
Patates Hakanda gununu gorecek :A Neden beslensin kaostan onlar salaklik yapiyorsa Semihte bunu kullanir normal.Atakanin duzmeceleri.Hakan cekemiyor Semihi.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Gönülluleri alt eden kim mat eden kim eline geciren kim kapaklari yapan kim :A Ölceriz gerekirse :A Hakan zeki olsaydi final gorurdu :A
Ulan Hakan arkasında Semih'in sahip olduğu desteğin, kitlenin çeyreğinin çeyreği ile şu an Semih'in bulunduğu konumdan daha iyi yerlere geldi, Kıbrıs'ın eşiğinden döndü :A Hakan tamamen zekasıyla o noktalara gelirken Semih önceki yarışmdan edindiği kitle, suni kaos yaratıp kutuplaştırarak, oyları bölüp insanları taraf tutmaya zorlayarak geldi buralara kadar. Olay tamamen bundan ibaret. Eşit şartlarda yarışsalar ikisi de hiç tanınmayan karakterler olsa Hakan perişan eder Semih'i :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ahahahahaha adam Semihin ergen fanlarının zekasıyla alay etmiş resmen :F Bunu görmemiştim :A Bu arada koymamakta haklı çünkü elenecek Semih :A
Semih fanlarını takmıyorum dedi bugün adam gibi adam. :A Ankete de Semih'i koymamış helal olsun. :A

O fanlara her şey müstehak, her biri ayrı itici zaten @Maskeli Fedai'nin desteklediği adamdan hayır gelmez :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tabiki olmuştu:A

Panoramada zekayla bişey mi oldu(b) bu arada oy verdiyseniz sonuçlari diyin :X
Atakan'ın kimsenin ağzıyla konuşmaya ihtiyacı yok ki, ağzının iyi laf yaptığını sakatlıktan döndükten sonraki konseyde gördük zaten ne düşünüyorsa onu söylüyor işte Atakan antiliği yapacam diye fazla kasıyorsun bence. :A

Nerelerde o troll harbiden :A

Yok olmadı. Ben Atakan dedim :A
Kendini LYS'ye verdi diyecem de hiç sanmıyorum beyin yakan birkaç filme takılmıştır kesin :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Atakan'ın kimsenin ağzıyla konuşmaya ihtiyacı yok ki, ağzının iyi laf yaptığını sakatlıktan döndükten sonraki konseyde gördük zaten ne düşünüyorsa onu söylüyor işte Atakan antiliği yapacam diye fazla kasıyorsun bence. :A

Kendini LYS'ye verdi diyecem de hiç sanmıyorum beyin yakan birkaç filme takılmıştır kesin :A
Aaa doğru LYS'ye girecekti demi :A Neyse yarışmaya kendini fazla kaptırmıştı zaten kendini okusun adam olsun :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nerelerde o troll harbiden :A

Yok olmadı. Ben Atakan dedim :A
Laa oyları ss alaydın :F
Atakanı da övdüğüm oluyor eleştirdiğim de niye antilik yapayım:X Ben 3 kişi destekliyorum Atakan Nagihan Semih:ASen karakter olarak mı tutuyorsun bilmiyorum ama ben acun antiliğini hissettiğim isimleri tutuyorum.Ayrıca 3'ü de dönek gösterildi tv'de:X En iyi karakter hangisi desen 3ünüde birbirine çarp 3ü de aynı anda kırılır:A