Survivor’da Şok Ayrılık!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
This Is Fine GIF

Birazcık Karanlık görsel olduğu için bir miktar sorun yok diye bilirim. Ramazan ayında dozunu kaçırmamanı bekliyorum. En Favori Güzel’de seni devre dışı bırakırım duruma göre :A @MasacRE
Bensiz bir En Favori Güzel düşünülemez bile Dosi hanım, inanılmaz fotoğraf seçimlerim oy oranını ciddi oranda arttıracaktır. Yapmayın. :A @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
This Is Fine GIF

Bensiz bir En Favori Güzel düşünülemez bile Dosi hanım, inanılmaz fotoğraf seçimlerim oy oranını ciddi oranda arttıracaktır. Yapmayın. :A @MasacRE
Korkma, dozunu azaltıp ona göre ayarlarım diyeceğine oy oranını arttıracak düzeyde seçim yapacağını söylüyor.

Yok sensiz gayet iyi olur. Yabancılar harici Türk güzellerimizde imzan yoktu. Eskisi gibi tek yürütürüm :A @MasacRE

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Bu sene neden sürekli yarışmayı birileri bırakıyor. İzlemiyorum ama oylama ile elenenden çok yarışmayı bırakan oldu sanırım. Düşük reytinglerde dolayı maliyet azaltma gibi bir durum mu var acaba. Normalde parmağı hatta ayağı kırılan yarışmacının bile devam ettiğini gördük. Muhtemelen söylendiği gibi daha erken final yapacak.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sabah açacaktım sonra dedim @Sherlock açsın ve açınca dozu fazlaysa sonrakilere el atarım.
Dozu fazlaymış @MasacRE

Her şey siz değerli halkımız ve göz zevkiniz için. :A Bundan sonra da bu mantalite ile görsel seçimine devam edeceğimden şüpheniz olmasın. :A

Dosi Hanım gayet dozunda bir görsel seçtiğimi düşünüyorum, daha ne olsun? :A @MasacRE

Yakamoz dedemin arşiv de bambaşka be kardeşim, izindeyiz…
Bu şok ayrılık paramparça etti beni... Sultanımın ayrılığından beri yarışmaya olan ilgim azaldı. Yine izliyorum ama eskisi gibi hevesle değil artık...

Bu arada foto dozu konusunda da Şerlok beyciğime güvenirim ben her daim. Hatta internette aratınca bundan daha iyi fotolar da bulunabiliyor sultanıma dair ama bu süreçte ramazana girmemiz dolayısıyla paylaşım yapmayacağım bu konuda...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
Bu şok ayrılık paramparça etti beni... Sultanımın ayrılığından beri yarışmaya olan ilgim azaldı. Yine izliyorum ama eskisi gibi hevesle değil artık...

Bu arada foto dozu konusunda da Şerlok beyciğime güvenirim ben her daim. Hatta internette aratınca bundan daha iyi fotolar da bulunabiliyor sultanıma dair ama bu süreçte ramazana girmemiz dolayısıyla paylaşım yapmayacağım bu konuda...
Nargileyi de kesersin...