Survivor’da Şok Ayrılık!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
EB14EC89-2E19-40E0-B4E0-2002B9EEB9D9.jpeg

Survivor 2023’te beklenmedik ayrılıklar devam ediyor.

‘Ünlüler’ takımında yarışan ve performansı ile göz dolduran Zeynep Alkan, yaşadığı sakatlık sebebiyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.

Dün akşam ekranlara gelen bölümde duruma açıklık getiren Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta oynanan oyunda sakatlık yaşayan ve elinde kırık oluşan yarışmacının ameliyat olması gerektiğini söyledi. Ameliyat sürecinin uzun sürmesi beklendiği için Zeynep Alkan’ın yarışmadan çekilmek durumunda kaldığını belirtti.

Survivor, yeni bölümleriyle TV8’de!

Reaksiyon puanı
168
Puanı
55
En "ünlü" yarismacilar ya diskalifye edildi, ya yarismayi birakti. Bu format artik degismeli. Ünlüler Gönüllüler olmamali artik.
Ayrica eskisi gibi haftada 3 gün yayinlanmali, dokunulmazlik, ödül oyunlari olunmali. Anlat bakalim nam ne o extra seyler gereksiz.

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,958
Puanı
1,060
Gına geldi bu sene sözde şok ayrılıklarından.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
YÇ'yi eleṣtirirken bile YÇ sahnesi kullanmak :A bari Nursema'nın kötü bakan fotosunu koysaydın :A
------

YÇ yorum konusuna bak benden daha ağır eleştiren yoktur 3 haftadır. :A
------

Bunun yenisini yapın yeni dizilerle :A
Bu tür konuları her zaman @Sherlock açsın. Adam konuya ekleyeceği fotoğraflar için titiz bir çalışma yürütüyor. :A @Yakamoz-Asi
Her şey siz değerli halkımız ve göz zevkiniz için. :A Bundan sonra da bu mantalite ile görsel seçimine devam edeceğimden şüpheniz olmasın. :A
Bu sabah açacaktım sonra dedim @Sherlock açsın ve açınca dozu fazlaysa sonrakilere el atarım.
Dozu fazlaymış @MasacRE
Dosi Hanım gayet dozunda bir görsel seçtiğimi düşünüyorum, daha ne olsun? :A @MasacRE
Beni arsivlere göndermeyin, cikmasi zor oluyor :A @Sherlock iyi buluyor emekli dedeyi göreve cagirmayin simdi :A

Yakamoz dedemin arşiv de bambaşka be kardeşim, izindeyiz…

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,342
Puanı
1,060
Her şey siz değerli halkımız ve göz zevkiniz için. :A Bundan sonra da bu mantalite ile görsel seçimine devam edeceğimden şüpheniz olmasın. :A

Dosi Hanım gayet dozunda bir görsel seçtiğimi düşünüyorum, daha ne olsun? :A @MasacRE

Allah-u Ekber... :A @Yakamoz-Asi , @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu senenin favori isimlerinden biriydi, üzüldüm ayrılmasına fakat bir yandan birleşmeye daha az isim ile girecek olmaları iyi. Eskiden 12-14 yarışmacı ile girdikleri birleşme partisine geçen sene 21 kişi ile girmişlerdi. Bu sene 16 yarışmacı olarak. Birleşmenin bir zorluğu olmalı herkes kalmamalı diye düşünüyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Birazcık Karanlık görsel olduğu için bir miktar sorun yok diye bilirim. Ramazan ayında dozunu kaçırmamanı bekliyorum. En Favori Güzel’de seni devre dışı bırakırım duruma göre :A @MasacRE