CW Supernatural 14.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Finali unuttum nerdeyse ama heycanlı bitmişti:A Ayrıntılı yaz da hatırlamiş olurum:A
Luciferi hortlatırız inş :A Aslında şuana kalmasıda iyi oldu yanı erken biten diziyi geç tamamlıyorum sen bitirdin izleyecek bşi yok :A

Flashıda tamamlamaya çalısıyorum ama Arrıw ne olacak :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Luciferi hortlatırız inş :A Aslında şuana kalmasıda iyi oldu yanı erken biten diziyi geç tamamlıyorum sen bitirdin izleyecek bşi yok :A

Flashıda tamamlamaya çalısıyorum ama Arrıw ne olacak :F :F :F
Flash güzel bitti:Z Arrowun finaline bakmadım. Sen bak sonra ben bakarım :F Şuan doluyum valla:A Netflixciğim saolsun patır patır dizi çıkarıyor:A Yarın Black Mirror izlicem:X

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Flash güzel bitti:Z Arrowun finaline bakmadım. Sen bak sonra ben bakarım :F Şuan doluyum valla:A Netflixciğim saolsun patır patır dizi çıkarıyor:A Yarın Black Mirror izlicem:X
Arrowun yine son 2 bölümü falan izler tamamlarım :F Seneye bitiyormuş en azından kurtuluyoruz son 2 sezonu özellikle yarısını izleyerek geçirdim :A Flash yine izleniyor öyle böyle hele ters flash konusu vardı :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezon finali

Şimdi ben yanlış anlamadım değil mi :eek::eek::eek:
Başından beri deanların düşmanı tanrıymış :eek::eek::eek:

Aslında olaylara dur diyecek gücü varmış sırf deanlar acı çekmeye devam etsin yazdığı kitaba senaryo çıksın diye daha doğrusu spn dizisi bitmesin diye olayları bilerek izliyormuş :A Lucifer falanda haklıymış :A

Yeni sezonda avladımız tüm canavalar geldi ama ana düşman Tanrı olucak :eek::eek::eek:

Cack boşlukta Luciferi gördü bence Nick bedenine bir şekilde dönüp oradan çıkıp deanlara yardıma gelecekler baba oğul tanrıyla savasmaya :Z:Z:Z

• Harika

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sezon finali

Şimdi ben yanlış anlamadım değil mi :eek::eek::eek:
Başından beri deanların düşmanı tanrıymış :eek::eek::eek:

Aslında olaylara dur diyecek gücü varmış sırf deanlar acı çekmeye devam etsin yazdığı kitaba senaryo çıksın diye daha doğrusu spn dizisi bitmesin diye olayları bilerek izliyormuş :A Lucifer falanda haklıymış :A

Yeni sezonda avladımız tüm canavalar geldi ama ana düşman Tanrı olucak :eek::eek::eek:

Cack boşlukta Luciferi gördü bence Nick bedenine bir şekilde dönüp oradan çıkıp deanlara yardıma gelecekler baba oğul tanrıyla savasmaya :Z:Z:Z
Harikaydı dimi :A Yeni sezon
dediğin gibi tanrıyla savaş halinde olacaklar:Z

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harikaydı dimi :A Yeni sezon
dediğin gibi tanrıyla savaş halinde olacaklar:Z
Çarpılmayız inş tövbe tövbe diyerek yazıyorum :A :A :A

Ama Tanrıda şöyle haklı dizi çoktan biterdi diyor biz ne izleyecektik :F Tabi bunu böyle diyemedikleri için yazacak senaryosu kalmazdı diye çevirdiler :A :A :A

Lucifer dönsünde başka bşi istemiyorum vlla ama çok nostalji bir sezon olacak gibi :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çarpılmayız inş tövbe tövbe diyerek yazıyorum :A :A :A

Ama Tanrıda şöyle haklı dizi çoktan biterdi diyor biz ne izleyecektik :F Tabi bunu böyle diyemedikleri için yazacak senaryosu kalmazdı diye çevirdiler :A :A :A

Lucifer dönsünde başka bşi istemiyorum vlla ama çok nostalji bir sezon olacak gibi :A
Aslında dizide demek istedikleri. Biz(insanoğlu) tanrının oyunculakarıyız istediği gibi kendine eğlence yaratıyor:A demek istiyorlar:X

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında dizide demek istedikleri. Biz(insanoğlu) tanrının oyunculakarıyız istediği gibi kendine eğlence yaratıyor:A demek istiyorlar:X
Çarpılacaz bir gün gerçekten :F :F :F

Tanrıyı yok edip diziyi bitirirseler dünyada yok olmuyormu yaa :F ya da tanrı olarak castiel cack lucifer falanmı gelir :F 11.Sezonda gayet güxel işlemişlerdi tanrı oalyını ama dizi bitiyor diye biraz tuhaf yçne çekmeye başladılar sankı :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çarpılacaz bir gün gerçekten :F :F :F

Tanrıyı yok edip diziyi bitirirseler dünyada yok olmuyormu yaa :F ya da tanrı olarak castiel cack lucifer falanmı gelir :F 11.Sezonda gayet güxel işlemişlerdi tanrı oalyını ama dizi bitiyor diye biraz tuhaf yçne çekmeye başladılar sankı :A
Dean hep isyan ediyordu ya hani tanrı insanlarla oynuyor gibisinden. Ona bağladılar işte diziyi:A "Tanrının egosu" olayına bağladılar :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız sende bile var erkekte niye olmasın :A
Yaratılısımız öyle kız erkek fark etmiyor :( :( :( @xemrexxx
64159444_620x410.jpg