CBS Supergirl 1. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sana gönderen kim :f 40 yıl fantezi yaparsın görsen zaten destere çiğdem görmesin parlağın orasını burasını ben kaptım dedi:F
bende meraklısı değilim zatennn :F:F:F
ayrıca fotoğrafmış dediğine göre yani görende video sanır fotoğraftan okadar birşey olucağını sanmıyorum amerika alısıktır diziyi çok etkilemez video olmadıktan sonra :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bende meraklısı değilim zatennn :F:F:F
ayrıca fotoğrafmış dediğine göre yani görende video sanır fotoğraftan okadar birşey olucağını sanmıyorum amerika alısıktır diziyi çok etkilemez video olmadıktan sonra :F:F:F
Kiz zaten diziyi etkilemezde yani onlar nasıl fotoydu öyle :eek:
Kızı begenmedim bu arada o resimlerde cirkindi :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- İzledinmi sen?

@destere izlememi söyledi, bende izleyeceğim. :)
izlemeni öneriyorum tabikide cnm ilk sayfada yorumum var izleyince bakabilirsin ama bu kadın hakkında cinsel fotoğrafları paylaşılmış galiba çok aşırı görüntüler dediler oyüzden ben bakmadım ama diziyi etkilemez herhalde :-):-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Diziyi izlemeyecektim aslında, çok anti bakıyordum en başından beri özellikle başrolü beğenmemiştim. İkisinde de hatalı düşünmüşüm tabiki.

Fakat başrolde ki arkadaş bayağı sempatik biri çıktı ben beklemiyordum. :D Bayağı ilgi çekici bir bölüm gibi geldi.

Dizinin çok fazla sevmeyeni ve seveni çıktı.Bence test etmek için sürdüler bu kadar erken. Bu şekilde devam ederse 2. sezonu olmaz gibi duruyor, sevmeyenlerin kararlarını değiştirecek bişiler bulmalılar.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Biraz sıradan olsa da izlenir bence. Açıkçası Arrow, Flash ve Daredevil gibi dizilerden sonra bu dizi fazla sarmayabilir kalitesi onlardan düşük gibime geliyor.

Sahne efektlerinde ciddi sorunlar vardı ama zamanla bunlar düzelebilir.

James Olsen karakterinin rolünü Obama'ya verseler daha iyi olurmuş, bu adam nedir böyle ayna gibi kafası var. :) Bu arada kadroda tanıdık bir yüz Homeland dizisinden David Estes bulunuyor.

Dizideki tek güzel şey kız bence. Ama:

Kız sanki bir günde her şeye karar vermiş gibi ortaya çıktı; oldu bitti gibi olmuş. Yani daha ilk bölümde kızı dönüştürdüler. İlk başta giydiği kostüm çok güzeldi. O külotlu çoraplar çıkarsa anca izlemeye devam ederim. :)

Birileri şu kıza yumruk ve tekme atmayı da öğretse daha bi gerçekci olacak. :)
7/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Jessica Jones daha iyi gidecek bence. :D

Supergırl normal bir dizi olacak. Üstelik CW'de de yayınlanmıyor gitmişler CBS ile anlaşmışlar yani dizi kötü reytingler alırsa direk bileti kesilir. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jessica Jones daha iyi gidecek bence. :D

Supergırl normal bir dizi olacak. Üstelik CW'de de yayınlanmıyor gitmişler CBS ile anlaşmışlar yani dizi kötü reytingler alırsa direk bileti kesilir. :D
hadi oradan beee @xemrexxx gibi rakip gördüğün dizi oyunculara saldırmaya baslamıssın maşallah twd- rakibi empire jessica joe rakibi süpergil gördüğün gibi bu emre kötü örnek oldu sizlere :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hadi oradan beee @xemrexxx gibi rakip gördüğün dizi oyunculara saldırmaya baslamıssın maşallah twd- rakibi empire jessica joe rakibi süpergil gördüğün gibi bu emre kötü örnek oldu sizlere :F:F:F

Dizinin ilk bölümünü izledim bir kez boşa konuşmuyorum. :A @xemrexxx Kösemi izlemeden kötülüyor ben ise izleyipte yorum yapıyorum. :A

Başrol kız iyi tatlı bir şey. :D Biraz sana da benziyor ama basit bir dizi yani derinliği yok bu diziyi izleyenler @destere misali kız için izlerler. Olaylar çok yüzeysel sanki bitse de gitsek havasındalar.

Zaten geçen ay demiştim sana yapımcılar pişmanmış CW ile anlaşamadıkları için onlarda biliyor CW'de reytingi düşse bile en az 5 sezon gideceğini. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizinin ilk bölümünü izledim bir kez boşa konuşmuyorum. :A @xemrexxx Kösemi izlemeden kötülüyor ben ise izleyipte yorum yapıyorum. :A

Başrol kız iyi tatlı bir şey. :D Biraz sana da benziyor ama basit bir dizi yani derinliği yok bu diziyi izleyenler @destere misali kız için izlerler. Olaylar çok yüzeysel sanki bitse de gitsek havasındalar.

Zaten geçen ay demiştim sana yapımcılar pişmanmış CW ile anlaşamadıkları için onlarda biliyor CW'de reytingi düşse bile en az 5 sezon gideceğini. :A
0.6 bile alsa 3 sezonu garantiydi bence ama şuankı kanalda 1.5 reytingle bile bitebilir dizi
:F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
0.6 bile alsa 3 sezonu garantiydi bence ama şuankı kanalda 1.5 reytingle bile bitebilir dizi
:F:F:F

Ayol araştırdım zaten cw onlarınmış :F

Bu diziyi neden cwye koymadılar bilmiyorum :)