CBS Supergirl 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
flash 2 farklı sahnede kavga etti bu bölümde ikisindede dayak yedi :A :A :A

cw dizilerinin karakterleri neden konuk olduğu bölümde ezik durumunda olur anlamam mesala arrow flasha gidince geride kalıyor flashta arrowa gidince buda o hesap :A
Dizinin ana karakterinin önune geçmesin diyedir:A hayır burda ana karakterde ezik çıktı:F halk sahip çıktı resmen:F neyse herkes tanıyor bu kızı dimi şimdi? Herkes tapar buna şimdi:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nasıl yaa aynı şirkette çaliştiği kadın da mı bilmiyor? Kadını kelepçeden kurtardı. (b)
yok süperman gibi düşün kimse bilmiyor aslında maskede takmıyorlar nasıl tanımıyorlar çok tuhaf :A

şirketdeki kadın şüpheleniyor bir ara onun olduğunu iddia ediyordu ama sonra onu bir şekilde kandırdı ben değilim diye :F

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yok süperman gibi düşün kimse bilmiyor aslında amskede takmıyorlar nasıl tanımıyorlar çok tuhaf :A :A :A

şirketdeki kadın şüpheleniyor bir ara onun olduğunu iddia ediyordu ama sonra onu bir şekilde kandırdı ben değilim diye :F
Yahu ağzının içine girdi kadının :F Supermanı yakından gören gazetede calişan birisi yoktur yada ben bilmiyorum:F Ne salakça bir dizi :F Flash niye yüzünü titreterek gizliyor madem bu insanlar salak:F Arrow neden yüzünü boyuyor sesini değişiyor:F