Diğer Suits 1. Sezon Yorumları

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1x2

İlk bölüme oranla daha az sıkıldım. Dizinin geçtiği ortam insanı skıyor. Çok farklı hikayeler yaşanmayacak gibi dizi boyunca. Ama devam edeceğim ben.

7.5/10

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
1.sezon 7.bölümdeyim.Bu tarz dizileri genelde pek ilgi çekici bulmadığımdan bu diziyede biraz ön yargılı başladım.Üniversite hedeflerim içinde hukuk yüksek bir yüzdeyle yer aldığı için buda izlememden önemli bir faktör oluşturdu diyebiliriz.

Genelde usta-çırak ilişkilerini severim.Suits'tede bu durum var.Onun dışında dizide öyle atlamalı zıplamalı aksiyon sahneleri göremedim şimdiye kadar.Zaten görmeyede gerek yok.Bol diyalog üzerine kurulu akıcı bir dizi.Bir anlığına dikkatim dağılıp bir konuşmayı bile kaçırsam bütün konudan kopmamı sağlayabiliyor.Dediğim gibi diyaloglar üzerine kurulu bir dizi olduğu için sağlam kafayla izlemek gerekli bence.

Diziye başlamak ile başlamamak arasında arafta kalanlara tavsiyem:

Beklentinizi çok yüksek tutmayın ve izlemeye başlayın.(Genelde beklenti yüksek olunca hayal kırıklığı oluyor.)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
2.sezon 3.bölümdeyim.Daha izlemedim.:D Zaten artık buraya yazmam.Burası 1.sezon için.:D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birçok yerde görüyordum.Buna forumda dahil.:D

Durağanlıktan kasıt ne bilmiyorum.Diyaloglar ön planda.

Diziye müzikte eklemeye başladılar.Eskiye göre daha fazla müzik var.
Ya bırak şimdi bizden görmüşsün işte. :D Başka yerde de görmüşsündür tabii ki de yani başlaman da etkili olmuştur bu başlık. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Birçok yerde görüyordum.Buna forumda dahil.:D

Durağanlıktan kasıt ne bilmiyorum.Diyaloglar ön planda.

Diziye müzikte eklemeye başladılar.Eskiye göre daha fazla müzik var.

Akılda kalacak bir olay olmaması. Aslında diyalog filmlerini severim ama orada karakterlerin düşünceleri/duyguları ön planda oluyor ama bu dizide öyle bir durum yok. İş konuşuyorlar sadece. :D Devam etmem muhtemelen. Gitti indridiğim 2 sezon. :( (3 değil 2'ymiş.)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bildirim gelmedi bana. @OzaN

Ben sezonu komple indirmiştim. Eğer uygun bulamadıysan, dosya >> altyazı veritabanı >> indir yolunu deneyebilirsin. :)

1 saat 11 dakika 47 saniyeymiş. :D
Bendeki 1s20dk bluray versiyondu:X Alyazıyıda zaten planetten indiriyorum.Orda yoksa hiç bi yerde yoktur:X

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İzlerdim belki ama;

Not: Malum Ramazan ayına giriyoruz bugün ve bu diziyi özellikle Ramazan ayına bıraktık. Çünkü pek çok Amerikan dizisinin aksine +18 sahneler olmayan bir dizi ve bu ayda da rahatlıkla izlenebilir.

+18 sahneleri olsaydı belki bir şans verebilirdim. :J