Diğer Suits 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Diziden ilk bölümde beklediğimi bulamadım.

Sanki 8.9 puanlı bir dizi değil de ortalama bir CW dizisi izliyormuşum gibi geldi. @Forumdash kesin sever, bu havaya sahip diziler ona göre. :D

Sürekli diyalog 1 saati aşkın süre boyunca baydı.

Karakterleri pek sevemedim ama ana karakterle konuşan zeki kızı diğerlerine göre daha çok sevdim gibi. :)

Daha ilk bölümden yargıda bulunmak olmaz, belki diğer bölümlerde dizi rayına oturup sürenin de 40 dakikaya inmesiyle iyi bir noktaya gelir ama ilk bölüm itibariyle düşüncelerim pek olumlu değil...

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1

Diziden ilk bölümde beklediğimi bulamadım.

Sanki 8.9 puanlı bir dizi değil de ortalama bir CW dizisi izliyormuşum gibi geldi. @Forumdash kesin sever, bu havaya sahip diziler ona göre. :D

Sürekli diyalog 1 saati aşkın süre boyunca baydı.

Karakterleri pek sevemedim ama ana karakterle konuşan zeki kızı diğerlerine göre daha çok sevdim gibi. :)

Daha ilk bölümden yargıda bulunmak olmaz, belki diğer bölümlerde dizi rayına oturup sürenin de 40 dakikaya inmesiyle iyi bir noktaya gelir ama ilk bölüm itibariyle düşüncelerim pek olumlu değil...

6/10
CW diyerek niye kötüledin:( CW'nun dizileri bu kanaldan 10x güzeldir:X
USA deneyimlerime göre (Greceland ve Fairly Legal) o kanl hep polisiye tarzı:X Benim polisiye alt yapım var Blacklist sayesinde eğer alttan işlenen bir konu varsa Blakclist'deki gibi kesinlikle izlerim. Yok iki yakışıklı adamın her bölüm farklı maceralarını anlatan bir polisiyse ben de pek izlemem.

Şimdilik böyle diyorum ama karakterleri sevip/sevmeme olasılıgını söylemden konuştum :X Pazartesi başlarım diziye:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
CW diyerek niye kötüledin:( CW'nun dizileri bu kanaldan 10x güzeldir:X
USA deneyimlerime göre (Greceland ve Fairly Legal) o kanl hep polisiye tarzı:X Benim polisiye alt yapım var Blacklist sayesinde eğer alttan işlenen bir konu varsa Blakclist'deki gibi kesinlikle izlerim. Yok iki yakışıklı adamın her bölüm farklı maceralarını anlatan bir polisiyse ben de pek izlemem.

Şimdilik böyle diyorum ama karakterleri sevip/sevmeme olasılıgını söylemden konuştum :X Pazartesi başlarım diziye:X
Polisiyeyle alakası yok ya bu dizinin. İş hayatını anlatan bir dizi daha çok. Daha fazlasını izleyince anlarsın. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yorumlar kötü diziye başlamakta kararsız kaldım.Hem unutmuşum Game of Thrones'da izlemediğim 15 bölüm var hergün 1 bölüm onu izlerim. @OzaN

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Diziyi yine sevemedim sıkıla sıkıla izledim. Aslında sevdiğim bazı yanları da yok değil ama genel olarak devam etmem için yetersiz. Anlaşılan hep de bu tarzda devam edecek.

5/10

Bu bölümde bırakıyorum diziyi ve daha da dönmem herhalde. Oysa daha kaç ay önceden Ramazan boyunca bu diziyi yoğun şekilde izlerim diye planlamıştım(k). Neyse başka bir dizi bulurum izleyecek ya da sadece komedi dizisi + film şeklinde bir yayın akışıyla devam ederim. :):)

@sürgünüm ben beğenmedim ama beğenilebilecek bir dizi. Bence deneyin ilk bölümü eğer @Forumdash falan da beğenirse grup olarak izlersiniz. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu eleştirilerden sonra inan sıkılarak başlayacak gibiyim:X Siz yorum atıyorsunuz ben ilk bölüm izleme tarihini ileri atıyorum resmen:( Çarşambadan önce izleyemem kesinleşti.

@OzaN Rectify 'i dene istersen bir de:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu eleştirilerden sonra inan sıkılarak başlayacak gibiyim:X Siz yorum atıyorsunuz ben ilk bölüm izleme tarihini ileri atıyorum resmen:( Çarşambadan önce izleyemem kesinleşti.

@OzaN Rectify 'i dene istersen bir de:X
Sen beğenirsin belki ya bana bakma. Bazen uyuşmayabiliyor zevklerimiz. :D

Rectify'ı daha dün izleyecektim de galiba +18 sahneler varmış? :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen beğenirsin belki ya bana bakma. Bazen uyuşmayabiliyor zevklerimiz. :D

Rectify'ı daha dün izleyecektim de galiba +18 sahneler varmış? :(
Yok +18 filan (b)
Bir bölümde çıplaklık vardı ama XXX sahnelerden oluşan değildi. İlk bölümde hele hiç yok:X

2. bölüm yorumu üzdü. :(
sen niye beğenmedin??? En çok sana şaştım sen çok istiyordun bu diziyi(b)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Yok +18 filan (b)
Bir bölümde çıplaklık vardı ama XXX sahnelerden oluşan değildi. İlk bölümde hele hiç yok:X

Çok fazla diyalog vardı. Ortama alışamadım. Bu yüzden sıkıldım. Tabi ilk bölüm 1 saat 10 dakika falandı, onun da etkisi vardır.

Ama 2. bölümü beğenebileceğimi düşünüyorum. Belli de olmaz. Ben de çok zorlamam muhtemelen beğenmezsem.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yok +18 filan (b)

Tamam o zaman sana güveniyorum izleyeceğim ilk bölümü yarın olmadı birkaç gün içinde. :D

@berkann diyaloglar tam gaz devam ediyor. Sürekli konuşuyor birileri dizide. :D