Diğer Suits 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziyi indirmiştim ama izlememeye karar verip sildim @OzaN böyle araya sıkıştırarak izlersem (eğer beğenirsem) harcamiş olacaktim.Gözümü kırpmadan sildim ilk sezonu:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Diziyi indirmiştim ama izlememeye karar verip sildim @OzaN böyle araya sıkıştırarak izlersem (eğer beğenirsem) harcamiş olacaktim.Gözümü kırpmadan sildim ilk sezonu:X
İzleseydin ya sen sevebilirdin. Gerçi senin takvim çok yoğundur, çok da doldurma belki başka dizi etkinliklerimiz olur ileride. :D Film etkinliğinde zaten izlemiyorsun. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzleseydin ya sen sevebilirdin. Gerçi senin takvim çok yoğundur, çok da doldurma belki başka dizi etkinliklerimiz olur ileride. :D Film etkinliğinde zaten izlemiyorsun. :(
Severdim heralde de dediğin gibi doluyum:X Ramazan ayı cıkınca zaten dizileri bi çırpıda izlerim filmleride haftasonlarına atarım:X

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Evet.. daha önce True Detective bir öneri üzeri izlemeye baslamistim ama sonra araya bir sey girdi ve ilk bölümü tamamlamamistim.

Suits, bu anlamda ilk bölümünü bitirdigim ilk yabanci dizi oldu diyebilirim.

IMDB puani yüksek olmasi beni etkileyen bir nokta oldu ve genel hikayesini begendigim icin dizinin ilk bölümünü izledim.

Gayet basarili ve sürükleyici bir bölüm olmus. Karakterleri begendim. Erkek karakterler karizmasi kadar kadin karakterler de güzelligi ile damga vurmus.
Belki coktandir ingilizce bir sey izlemedigimden veya dizinin akici ilerlemisinden olsa gerek diyaloglar cok cabuk geciyordu ve izledigim sitede Türkce alt yazi da cok cabuk geciyordu, bazen duraklamak zorunda kaldim. Sanirim birkac bölüm üst üste izlersem alisirim.

Ilk bölüm 72 dakikaydi ama zaman ne cabuk gecti anlamadim acikcasi. Film izler gibi izledim sanki.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Devami geldi bile. @berkann :D

Bu arada ilk bölümde ana karakter Harvey'in pat diye yataga attigi garson kadini kim canlandirdi?

1x2 izledim hemen, bekleyemedim. :D

Bu dizide neyi sevdigimi anladim aslinda ikinci bölüm ile: Akilli düsünceler. Yani bazen kurnaz olup, akilli düsünerek bir seylerden siyrilabilmek kadar zevkli bir sey yoktur sanirim. :D

Ikinci bölüm, dizideki Mike karakterinin kendini ispatlamasi ve artik "büyüklerin odasina" girme imkanini sagladi. O Louis karakterini zaten ilk gördügümde sevmemistim, ikinci bölüm daha bir bitlendim, Mike iyi cevap verdi en son. :D

Dizide kadin karakterler arasinda özellikle Rachel gözüme carpti. Takipte olurum bundan sonra.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi sonunda yabancı bir diziye başlamışsın ama başlaya başlaya kimsenin izlemediğine başlamışsın. :D

Kötü oldu o yönden ama şimdiye kadar memnunum diziden. Çok diyalog var ve üstüne çok hızlı konuşuyorlar. Belki alışması zor olacak ama zevk aldığım yönleri çok şimdilik, bakalım. :)

Tatile çıkacağım zaten, o zamana kadar ilk sezonu bitireyim. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kötü oldu o yönden ama şimdiye kadar memnunum diziden. Çok diyalog var ve üstüne çok hızlı konuşuyorlar. Belki alışması zor olacak ama zevk aldığım yönleri çok şimdilik, bakalım. :)

Tatile çıkacağım zaten, o zamana kadar ilk sezonu bitireyim. :)
Bu diziye alışırsan zaten devamı gelir. Gerçekten hızlı konuşuyorlardı hatırladığım kadarıyla. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
1x3 izledim bugün.

Bu bölümde diyaloglar normal bir hızdaydı ve daha anlaşılır oldu böylece.

Bölümün konusu oha dedirtmedi lakin ana karakter Mike ön plana çıktı.

Meghan Markle'nın canlandırdığı Rachel karakteri süper, bu kadına hayran oldum. :D