Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Twd, Supernatural ve milyon tane fantastik dizi izliyorsun, Stranger'deki bir tane yaratıktan korktun yani püü sana :A
Onlarda da 2-3 gün yemek yiyemedim hele Supernatural zamanında öyle iğrenc sahneleri vardı ki neyseki son sezonlarda düzeldiler :A :A :A @Forumdash

@destere Dartanyan Kurbağa var iğrenc diyor :F Tavuk çeşitleri en az 3 gün yiyemem görürsem oyüzden hiç bakmamak en iyisi :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x2

Eleven'in nasıl kurtulduğu gösterildi. Güçlerini kullanarak kendine yol yapmış o dünyadan bu dünyaya :A Yalnız Jim'e nasıl ulaştığını da gösterseler iyi olur.

Dustin ile Lucas Max'in içine düşecek neredeyse :A Mike hoşlanmadı ama kızdan, onun aklı Eleven'de tabi. Yalnız geçen sezon da onlar Eleven'i istemiyorken o zorla sokmuştu yanlarına. Ya nasıl oluyormuş Mike efendi :A Bu arada kız iyi duruyor da abisimidir nedir onu hiç sevmedim baya artist bir tip. Steve'in geçen sezonki haline benziyor.

Barb'ın ailesine söyleyememişler öldüğünü korkularından, ondan umutları devam ediyormuş demek ki.

Netflix'de beraber ilerlemek zor oluyor tüm bölümler aynı anda yayınlandığından :A Neyse bak ben 2'yi de izledim, dediğim gibi cuma günü bitecek @destere yi kaçırdık bari benle beraber ilerle :A
konu hakkında yorum yapacaktım son anda vazgeçtim dedim şimdi ne yazsam spoiler olur o yüzden sessiz kalmayı tercih ediyorum :)
@Çiğdem- in seninle aynı anda bölümleri tüketeceğini sanıyorsan yanılıyorsun bir ay içinde anca bitirir :)

Tüm bölüm boyunca varmış 3 ve 4 te :F

Ben 5 den devam edecem :Z:Z:Z Sen 3.bölümü bir kontrol et bakalım :A
3 ve 4 ü izlemezsen konudan hiçbişey anlamazsın hem o dartanyan tüm sezon boyunca var hiç boşuna kaçma dartanyandan kurtuluşun yok :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
konu hakkında yorum yapacaktım son anda vazgeçtim dedim şimdi ne yazsam spoiler olur o yüzden sessiz kalmayı tercih ediyorum :)
@Çiğdem- in seninle aynı anda bölümleri tüketeceğini sanıyorsan yanılıyorsun bir ay içinde anca bitirir :)

3 ve 4 ü izlemezsen konudan hiçbişey anlamazsın hem o dartanyan tüm sezon boyunca var hiç boşuna kaçma dartanyandan kurtuluşun yok :)
Evet konuyla ilgili yazma şimdi, bitirince konuşuruz :A

Korkutmuşsun kızı, senin yüzünden atlaya atlaya izleyecekmiş :A Belki o şekilde yetişebilir :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Evet konuyla ilgili yazma şimdi, bitirince konuşuruz :A

Korkutmuşsun kızı, senin yüzünden atlaya atlaya izleyecekmiş :A Belki o şekilde yetişebilir :A

o şekil kabul etmem zaten her bölümü tek tek yorumlayacak hogatha baştan savma dizi izlenmez :) her bölümden sonra @Çiğdem- i sınava tabi tutacağım:) bölüm başına 4 soru hazırladım :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x3

Şimdi bir de Dartanyan çıktı başımıza. Dustin pek sevdi ufaklığı da kesin o büyüyecek başlarına bela açacak :D

Doktor ile Jim anlaşma içindeymiş zaten, onlardan biri olduğunu biliyormuş yani. Eleven de kaçtı güvenli evlerinden. Orada kalsa hikayeye dahil olamazdı zaten, şimdi onun da peşine düşerler. Okula gittiğinde Mike'ı Max'la görüp kıskandı bir de :A

Will'in anasının sevgilisinin verdiği taktik de çok etkili oldu :A Ondan kaçma, "git başımdan de" dedi çocuğa ve sonuç tabi ki felaket. Bakalım şimdi tekrar mı kaptıracağız öteki dünyaya Will'i ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o şekil kabul etmem zaten her bölümü tek tek yorumlayacak hogatha baştan savma dizi izlenmez :) her bölümden sonra @Çiğdem- i sınava tabi tutacağım:) bölüm başına 4 soru hazırladım :)

Valla bilmiyorum onu izlersem yemek yiyemem deyip kaçıyor :A Sen sıkıştır onu o zaman :A
Her bölümde varsa 3.sezondan devam ederim :A :A :A

@MasacRE- Sen 3.bölümü izlemişsin iğrençmi Dartalyan yorumuna göre izlicem :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Her bölümde varsa 3.sezondan devam ederim :A :A :A

@MasacRE- Sen 3.bölümü izlemişsin iğrençmi Dartalyan yorumuna göre izlicem :F
İşte bu :A Gördüğüne göre artık devam edebilirsin :Z
pollywog.0.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Onlarda da 2-3 gün yemek yiyemedim hele Supernatural zamanında öyle iğrenc sahneleri vardı ki neyseki son sezonlarda düzeldiler :A :A :A @Forumdash

@destere Dartanyan Kurbağa var iğrenc diyor :F Tavuk çeşitleri en az 3 gün yiyemem görürsem oyüzden hiç bakmamak en iyisi :A :A :A
SPN'deki canavarlar beni etkilemiyor hiç :X ST daha iyi de o da etkilemiyor. Seviyorum yaa :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Canavar değil çok iğrenç sahneleri oluyordu eskiden böyle yiyeceklerde iğrenç şeyler falan çıkıyordu ilk 6 sezonda neler çektim neyseki artık olmuyor :A
SPN'de tek iğrenç buldugum sahne. Kurt sürüsü bir aile vardi. Tapaklara kalp koyup yiyorlardı:F Kalbin ana damarları mı dersin aortu mu dersin. Hepsi bıngıl bıngıl sallanıyordu :mask::mask::mask:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
SPN'de tek iğrenç buldugum sahne. Kurt sürüsü bir aile vardi. Tapaklara kalp koyup yiyorlardı:F Kalbin ana damarları mı dersin aortu mu dersin. Hepsi bıngıl bıngıl sallanıyordu :mask::mask::mask:
Bir adammı kızmı ne ekmek arası döner falan yiyorum sanıyor ama solucan falan öyle şeyler çıkıyordu içinden tühh :ppp::ppp::ppp:

Şimdide @MasacRE- @destere nin Kurbağa Daltalyanına laf ediyork neleri izleyipte :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Midemin içine ettin be ıyyyyyyyyyyyy :( :( :( @destere

kesinlikle 5.bölümden devam edecem ordada varsa direk finale geçecem :A :A :A
kesinlikle izlemen şart kaçıncı bölüme kadar geldin bir yorum alalım senden hogatha :)

Bir adammı kızmı ne ekmek arası döner falan yiyorum sanıyor ama solucan falan öyle şeyler çıkıyordu içinden tühh :ppp::ppp::ppp:

Şimdide @MasacRE- @destere nin Kurbağa Daltalyanına laf ediyork neleri izleyipte :A

evet @Çiğdem- in bahsettiği dizi neydi ya :) hanı başrolde bir kız vardıda kurtçuk yiyordu :) bir bölüm izleyip terketmiştim zaten :)

2x3

Şimdi bir de Dartanyan çıktı başımıza. Dustin pek sevdi ufaklığı da kesin o büyüyecek başlarına bela açacak :D

Doktor ile Jim anlaşma içindeymiş zaten, onlardan biri olduğunu biliyormuş yani. Eleven de kaçtı güvenli evlerinden. Orada kalsa hikayeye dahil olamazdı zaten, şimdi onun da peşine düşerler. Okula gittiğinde Mike'ı Max'la görüp kıskandı bir de :A

Will'in anasının sevgilisinin verdiği taktik de çok etkili oldu :A Ondan kaçma, "git başımdan de" dedi çocuğa ve sonuç tabi ki felaket. Bakalım şimdi tekrar mı kaptıracağız öteki dünyaya Will'i ?
will in anasının sevgilisi derken sanırım bob tombalağından bahsediyorsun :) dartanyan ı nasıl buldun çok sempatik değil insan o tıfıl varlık için diziden vazgeçermi hogathanın izlediği vampirli diziler sanki dartanyandan çokmu temiz :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle izlemen şart kaçıncı bölüme kadar geldin bir yorum alalım senden hogatha :)

evet @Çiğdem- in bahsettiği dizi neydi ya :) hanı başrolde bir kız vardıda kurtçuk yiyordu :) bir bölüm izleyip terketmiştim zaten :)
Yarın 3.Bölüme bakacam istemeye istemeye :( @MasacRE-

Lucifer 10.bölümle sanırım araya girdi izledim yanı öyle sürprizli bir bölüm olduki @Forumdash hemen izle sende hemen yetiş @destere başka diziyi boşver Lucifer fena kaırştı :A