destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Bırak bunları bırak:T: Kimseyi beklemem cmts günü izlicem ben Dark'ı :A Sen zaten yolu bitirdin. Sen de bekleme şunları :A @Çiğdem- @MasacRE-
cumartesiye kaar zaten twd yi bitiririm :)

Bu Dark dediğiniz Cumartesi @DarkLegenD imi röntgenleyeceksiniz @destere ile
:eek::eek::eek:
dark diye dizi var senide bekleriz ama sanırım çok bekleriz:) üç günde bir bölüm izliyorsun :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dark diye dizi var senide bekleriz ama sanırım çok bekleriz:) üç günde bir bölüm izliyorsun :))
Daha bir Lucifere yetişemedin 1 haftadır :A Gotham da bekliyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ne zaman izleyeceksin sezonu bitirdimdim sen hala ceğim cağım diyorsun :) bundan sonra sizinle dizi izleyen aha böyle olsun :) artık şekli @Forumdash yapsın :)

@Harunnn60 daha çok bekler ona haber saldım stranger izleyeceğiz geleceksen gel gelmeyeceksen bir daha uğrama foruma dedim o da tercihini gelmemekten yana kullandı bir daha uğramaz artık buralara :)

Aaaa sen ona gelme diyemi haber saldın herşeyi batırdın ayoll ben destere yolunu gözlüyor diye söylüyordum :A :A :A

Bırak bunları bırak:T: Kimseyi beklemem cmts günü izlicem ben Dark'ı :A Sen zaten yolu bitirdin. Sen de bekleme şunları :A @Çiğdem- @MasacRE-
İzledim ilk bölümü de yorum yarın yazarım, çıkacağım şimdi. Forum gebermiş zaten bir saatte açıyor nereye bassam. Haftasonu olmadan bitecek dizi ayrıca rahat olun :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
@Forumdash diyor @destere e Cumartesi birlikte şu Dark ı izleyelim gözetleyelim diyor bence odanın perdesini açık bırakma Cumartesi :A :A :A
Kız beynin düşmüş senin :X Annene söle saçlarını çeksin belki yerine oturur :A

İzledim ilk bölümü de yorum yarın yazarım, çıkacağım şimdi. Forum gebermiş zaten bir saatte açıyor nereye bassam. Haftasonu olmadan bitecek dizi ayrıca rahat olun :A
Maaşı ödeyemeyen patron gibi :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Azz kaldı kardeşim @mrt-06 forumu tamir etmeyi öğrenmeye çalışıyor ara sıra oyüzden arıza veriyor forum sonuçta yıka yıka öğrenecek :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

ben diyorum hogatha niye bana üç kez cevap verdi aynı konuda ? :) aynı şeyleri tekrarlamış üç mesajdada :)

diziyi bitirdim sen hala ilk bölümden bahsediyorsun :)
ama forum konusunda söylediklerinde haklısın iki mesaj yazacağız 40 dakika bekliyoruzki sayfa açılsın :) görümceğim @mrt-06 i şiddetle kınıyorum teknik bakan @OzaN ı da telin ediyorum bir türlü forumu düzeltemediler :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
2x9. sezon finali

harika bir final ...
eleven ın çığlığı kaç desibeldi öyle kızın ayakları yerden kesildi :) o çığlığa delik falan dayanmazdı zaten? hatta yanda duran jim in delikleri bile tıkanmıştır :)
mutlu sonla bitti jim eleven ı evlatlık aldı
finaldeki danslı balo muhteşemdi:)

@Harunnn60 bu da sana kapak olsun senden önce bitirdim diziyi :)

eleven dizide çok çekinik bir karakter dizi bitiminde oyuncularla dizi çekimleriyle ilgili bir kaç bölümden oluşan sohbetler gösteriliyor onlarıda keyifle izledim en çok şaşırdığım eleven karakterini oynayan millie bobby brown (eleven ) oldu... kız dizidekinin tam tersi çok dışa dönük konuşkan biri ,ayrıca kız hem dizide hemde gerçek hayatta sempatikmiş o kesin :)

sezon finalinden sonraki oyuncularla olan sohbetleri kaçırmayın @MasacRE- @Çiğdem- @Forumdash

2x2 - 2x3 - 3x4- 2x5 - 2x6 - 2x7 - 2x8 - 2x9

Genel olarak fena sezon değildi ama övgüleri göz önüne alırsak benm için az hayal kırıklığı oldu. Senaryo çok tahmin edilebilir ilerliyor, ilk sezonun gerisinde kaldı kesinlikle.

Beklediğim gibi ilk sezonun farklı bir tekrarı oldu, ilk başta kötü olaylar sonra gelişme bölümleri ardından mutlu son ve tabi ki olmazsa olmaz son sahne merak ögesi olarak Gölge Canavar.

Mad Max karakteri de tam hayal kırıklığı yarattı. Tüm sezon boyunca acaba gizli gücü mü var diye bekledim durdum, tipi de gayet müsait ama resmen bomboş ve akışa hiçbir etkisi olmayan karakter olarak eklenmiş züppe abisiyle birlikte. Halbuki Eleven dan daha tatlı olduğu kesin.

Eleven çok itici, sezon boyunca ağlamasından gına gelmişti. Her olayda gözü doluyor, bıktık yeminle.

Bob'un ölümüne de üzüldüm ama bir Amerikan klişesi gereği olmazsa olmazdı zaten o ölüm.

Son olarak Eleven'in kardeşi ve onun ekibi kesinlikle sezonun en güzel eklentisiydi. Gelecek sezonda o tayfanın da işlerin içine dahil olmasını beklerim.

6.9/10
eleven a itici diyen bizden değildir :) eleven olmasa dizi boş bir çuvaldan farksız :)
haa sıkıcı karakter yokmu var mesela nancy tamamen gereksiz bir iskeletor tüm sezon boyu en çok sıkıldığım sahneler nancy ile jonathan ın sahneleriydi olmasalardı dizide keşke :)

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x9. sezon finali

harika bir final ...
eleven ın çığlığı kaç desibeldi öyle kızın ayakları yerden kesildi :) o çığlığa delik falan dayanmazdı zaten? hatta yanda duran jim in delikleri bile tıkanmıştır :)
mutlu sonla bitti jim eleven ı evlatlık aldı
finaldeki danslı balo muhteşemdi:)

@Harunnn60 bu da sana kapak olsun senden önce bitirdim diziyi :)

eleven dizide çok çekinik bir karakter dizi bitiminde oyuncularla dizi çekimleriyle ilgili bir kaç bölümden oluşan sohbetler gösteriliyor onlarıda keyifle izledim en çok şaşırdığım eleven karakterini oynayan millie bobby brown (eleven ) oldu... kız dizidekinin tam tersi çok dışa dönük konuşkan biri ,ayrıca kız hem dizide hemde gerçek hayatta sempatikmiş o kesin :)

sezon finalinden sonraki oyuncularla olan sohbetleri kaçırmayın @MasacRE- @Çiğdem- @Forumdash

eleven a itici diyen bizden değildir :) eleven olmasa dizi boş bir çuvaldan farksız :)
haa sıkıcı karakter yokmu var mesela nancy tamamen gereksiz bir iskeletor tüm sezon boyu en çok sıkıldığım sahneler nancy ile jonathan ın sahneleriydi olmasalardı dizide keşke :)

Nancy'i Eleven'den daha çok seviyorum, Eleven daha çocuk ergenin teki ama Nancy olgun bir hatun. :)

Ayrıca şu sahne kısa da olsa gayet güzeldi. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Nancy'i Eleven'den daha çok seviyorum, Eleven daha çocuk ergenin teki ama Nancy olgun bir hatun. :)

Ayrıca şu sahne kısa da olsa gayet güzeldi. :)
evet nancy bir bu sahnede biraz sempatikti birde baloda dustin toparlağının kavalyesiz kaldığını görünce imdada yetişmesi sempatikti :) bu sahneler haricinde hep iticiydi zaten :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x1

Will'de yaşadıklarının etkisi geçmemiş belli ki. Bu sezon da onun üzerinden ilerleyecek gibi olaylar. Zaten onu götürdükleri doktor da bu işleri yapan ekipten çıktı. Yardım edeceğim diye daha beter ediyorlardır çocuğu :D

Bir de Mad Max'imiz oldu, bakalım onun katkısı ne olacak diziye.

Barb'ın ailesi kızlarını aramaya devam ediyor ama ölmüştü o kız geçen sezon. Söylemişlerdir de muhtemelen ama kabullenemiyorlar herhalde. Ama belki de çıkar bir şekilde sonuçta bu dünyada değil paralel evrende öldü kız her türlü şey çıkabilir :D

Eleven de bölümün sonunda Jim'in yanında ortaya çıktı. 1 yıl geçmiş geçen olayların üstünden. Bunca zamandır orada saklanıyormuş demek :D

ben diyorum hogatha niye bana üç kez cevap verdi aynı konuda ? :) aynı şeyleri tekrarlamış üç mesajdada :)

diziyi bitirdim sen hala ilk bölümden bahsediyorsun :)
ama forum konusunda söylediklerinde haklısın iki mesaj yazacağız 40 dakika bekliyoruzki sayfa açılsın :) görümceğim @mrt-06 i şiddetle kınıyorum teknik bakan @OzaN ı da telin ediyorum bir türlü forumu düzeltemediler :)
Başladım :D Cuma günü bu bitecek, cumartesi Dark'a başlayacağız söz :A @Forumdash @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x1

Will'de yaşadıklarının etkisi geçmemiş belli ki. Bu sezon da onun üzerinden ilerleyecek gibi olaylar. Zaten onu götürdükleri doktor da bu işleri yapan ekipten çıktı. Yardım edeceğim diye daha beter ediyorlardır çocuğu :D

Bir de Mad Max'imiz oldu, bakalım onun katkısı ne olacak diziye.

Barb'ın ailesi kızlarını aramaya devam ediyor ama ölmüştü o kız geçen sezon. Söylemişlerdir de muhtemelen ama kabullenemiyorlar herhalde. Ama belki de çıkar bir şekilde sonuçta bu dünyada değil paralel evrende öldü kız her türlü şey çıkabilir :D

Eleven de bölümün sonunda Jim'in yanında ortaya çıktı. 1 yıl geçmiş geçen olayların üstünden. Bunca zamandır orada saklanıyormuş demek :D

Başladım :D Cuma günü bu bitecek, cumartesi Dark'a başlayacağız söz :A @Forumdash @Çiğdem-
Sen daha yeni başla @destere bitirmiş çoktan :A bunla dizi izlenmez ahh @Harunnn60 bilemedik kıymetini :( :( :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x2

Eleven'in nasıl kurtulduğu gösterildi. Güçlerini kullanarak kendine yol yapmış o dünyadan bu dünyaya :A Yalnız Jim'e nasıl ulaştığını da gösterseler iyi olur.

Dustin ile Lucas Max'in içine düşecek neredeyse :A Mike hoşlanmadı ama kızdan, onun aklı Eleven'de tabi. Yalnız geçen sezon da onlar Eleven'i istemiyorken o zorla sokmuştu yanlarına. Ya nasıl oluyormuş Mike efendi :A Bu arada kız iyi duruyor da abisimidir nedir onu hiç sevmedim baya artist bir tip. Steve'in geçen sezonki haline benziyor.

Barb'ın ailesine söyleyememişler öldüğünü korkularından, ondan umutları devam ediyormuş demek ki.

Sen daha yeni başla @destere bitirmiş çoktan :A bunla dizi izlenmez ahh @Harunnn60 bilemedik kıymetini :( :( :(
Netflix'de beraber ilerlemek zor oluyor tüm bölümler aynı anda yayınlandığından :A Neyse bak ben 2'yi de izledim, dediğim gibi cuma günü bitecek @destere yi kaçırdık bari benle beraber ilerle :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x2

Eleven'in nasıl kurtulduğu gösterildi. Güçlerini kullanarak kendine yol yapmış o dünyadan bu dünyaya :A Yalnız Jim'e nasıl ulaştığını da gösterseler iyi olur.

Dustin ile Lucas Max'in içine düşecek neredeyse :A Mike hoşlanmadı ama kızdan, onun aklı Eleven'de tabi. Yalnız geçen sezon da onlar Eleven'i istemiyorken o zorla sokmuştu yanlarına. Ya nasıl oluyormuş Mike efendi :A Bu arada kız iyi duruyor da abisimidir nedir onu hiç sevmedim baya artist bir tip. Steve'in geçen sezonki haline benziyor.

Barb'ın ailesine söyleyememişler öldüğünü korkularından, ondan umutları devam ediyormuş demek ki.

Netflix'de beraber ilerlemek zor oluyor tüm bölümler aynı anda yayınlandığından :A Neyse bak ben 2'yi de izledim, dediğim gibi cuma günü bitecek @destere yi kaçırdık bari benle beraber ilerle :A
Bende en son 2 izlemiştim ama 3 ve 4 te iğrenç birşey varmış @destere öyle diyordu oyüzden 5.bölümden izleyecem :A :A :A