Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet, o etiketin olmayacağını bildiğim için üstte etiketleme yapıyorum. Forumdaki bu tarz problemleri kolay farkediyorum :A:A
Sen bana önerdin diziyi, bende @turkuazz a.:A
Ben 3. sezonu büyük olasılıkla Eylülde izlerim :Z
Ben çoğalacaz diye seviniyorum verdiği cevaba bak:T: Gerçi yeni sezon 4 temmuzda bilemiyorum ben forumda bile olmayabilirim:F Offf bunu şuan fark etmem:(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mobilden spoiyide etiketide yazamıyorum aslında niye bende anlamadım :A:A
Ya o bende de oluyor. Mobilim zaten hep ve spoi dışına atlıyor oyüzden [SPOILER'den sonrası Şuraya boşluklar aç sonra kopyala yazını (şu işaretin arasına bir kaç boşluk koy yanin ] [
Artık türkcemle ne kadar anlarsan :F

Ben çoğalacaz diye seviniyorum verdiği cevaba bak:T: Gerçi yeni sezon 4 temmuzda bilemiyorum ben forumda bile olmayabilirim:F Offf bunu şuan fark etmem:(
Sen geçen ne diyordun? tatilim demiştin, hani şu bazen Aralığa kadar sarkan. Eeeee bizimde planlarımız var. Dizi sonbahara kalır. Seni beklerim olmazsa. Bakarız :A ama ben başlayınca 1 günde bitiriyorum :F yani beklemek pek işe yaramaz :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya o bende de oluyor. Mobilim zaten hep ve spoi dışına atlıyor oyüzden [SPOILER'den sonrası Şuraya boşluklar aç sonra kopyala yazını (şu işaretin arasına bir kaç boşluk koy yanin ] [

Sen geçen ne diyordun? tatilim demiştin, hani şu bazen Aralığa kadar sarkan. Eeeee bizimde planlarımız var. Dizi sonbahara kalır. Seni beklerim olmazsa. Bakarız :A ama ben başlayınca 1 günde bitiriyorum :F yani beklemek pek işe yaramaz :A
Temmuzda burda olursam kaçarın yok :A Hemen bitiremezsin sindire sindire izlicez :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

Çözümü bulmuşsun :A bu arada 2. Sezon yorumunu da yazarım :D:D

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bakın bakalım mayısta kim bizim buraya geliyor :A
bilet satın alıp görüşebiliyorsun :A
Tramvayımıza yapıştırmışlar. Geçen sene olsa bilmezdim bile kim, şimdi izlemiş biri olarak hemen dikkatimi çekti haliyle :A
20190428_001030.png

@Forumdash @MasacRE @xemrexxx @Sherlock @DarkLegenD @turkuazz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yapıyorum ama dillendirmeyi sevmiyorum ?

Türkiyedeki gibi fakirlikler yok ama evsiz insan çok artı dilenci var her yerde ama güvenmiyorum onlara :A
Tabiki dillendir diye demedim:F Oralarda refah düzeyi yüksek sonucta bulmak zordur:A Yardım kuruluşları varsa eğer oralara bağişla :A Bu arada fiyatı göremedim. Kaç para?

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tabiki dillendir diye demedim:F Oralarda refah düzeyi yüksek sonucta bulmak zordur:A Yardım kuruluşları varsa eğer oralara bağişla :A Bu arada fiyatı göremedim. Kaç para?
Vikings dizisinden biride geliyor ama onunki daha ucuz :F
imza ve fotoğraf için iki ayrı fiyat var ve servis parasıda eksradan eklenecek diye not yazmışlar :A o mekana girme fiyatına bakmadım :A
20190428_215747.png

20190428_215806.png

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
hmmm Vikingteki oğlanla foto cekinirsen @serhatt ın hedefi haline gelirsin gitme otur oturdugun yerde:F
Ben geçen yaz Instagram'ı aktif kullanıyordum, bizim mahalede baktım davul zurna sesi hemen indim foto ve video falan çekip attım story'e, bir kaç delikanlıda vardi, @serhatt gördü görüntüleri, devamıni demiyeyim :A:A tahmin edebilirsin durumu :A
Ay onun hedefinde olsam kaç yazar. Benimle uğraşmaya gücü yetmez onun :A @xemrexxx
not: instagramı ekimde biraktım. Çabuk usandım :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
hmmm Vikingteki oğlanla foto cekinirsen @serhatt ın hedefi haline gelirsin gitme otur oturdugun yerde:F
Ben geçen yaz Instagram'ı aktif kullanıyordum, bizim mahalede baktım davul zurna sesi hemen indim foto ve video falan çekip attım story'e, bir kaç delikanlıda vardi, @serhatt gördü görüntüleri, devamıni demiyeyim :A:A tahmin edebilirsin durumu :A
Ay onun hedefinde olsam kaç yazar. Benimle uğraşmaya gücü yetmez onun :A @xemrexxx
not: instagramı ekimde biraktım. Çabuk usandım :F
sizin ikinizi bi yere kapatıp ateşe veririm, haddinizi bilin!! :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Forumdash