Netflix Stranger Things - 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Televizyon yayıncılığının yükselen değeri Netflix arka arkaya iddialı diziler yayınlamaya devam ediyor.

Netflix'in son bombası ise supernatural drama Stranger Things oldu. İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizi yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi gördü ve izleyicinin beğenisini kazandı. Eleştirmenlerin diziyle ilgili görüşleri de genel olarak gayet olumlu.

Stranger Things ile ilgili bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz...

4793.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Arayı açma da yetişeyim sana :F @Çiğdem- ile @Harunnn60 de Daredevil de ya geçiyor yada en son izlşyordu. Netflix dizilerinde kimseyle düzen oturtamadım :F
ıyyy netflix dizisi olunca hemen konusu açılmış admin de kanal fanı çıktı @Yiğitt gibi.ss

neyse @Çiğdem- bak konuda supernatural geçiyor sen kesin izlersin @Forumdash la:A
jessica jınes ve daredevil izliyorum @Forumdash 2 süperkahraman dizisi daha olup sonradan bunların rotak dizisi olucaktı ama bu gidişle 2020 kalıcak :F

ıyyy süpernaturalın ismini kullanmaya nasıl cürret ederler mahkemeye vermeliyiz @xemrexxx :p :p :p

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
jessica jınes ve daredevil izliyorum @Forumdash 2 süperkahraman dizisi daha olup sonradan bunların rotak dizisi olucaktı ama bu gidişle 2020 kalıcak :F

ıyyy süpernaturalın ismini kullanmaya nasıl cürret ederler mahkemeye vermeliyiz @xemrexxx :p :p :p
Evet ortak dizi 2023e bile sarkar:F Daha eylül ayında şu Jessica'daki kel zencinin dizisi verilecek:F o dizide tutarsa bir sezon daha verirler:F

Supernaturmalin ismini kullanmıyorlar:X Dizi doğaüstü olunca bizim boş çene oğlan @xemrexxx illa Dean'e sarkacak laf atacak yer arıyor:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet ortak dizi 2023e bile sarkar:F Daha eylül ayında şu Jessica'daki kel zencinin dizisi verilecek:F o dizide tutarsa bir sezon daha verirler:F

Supernaturmalin ismini kullanmıyorlar:X Dizi doğaüstü olunca bizim boş çene oğlan @xemrexxx illa Dean'e sarkacak laf atacak yer arıyor:F
jessica jonese zaten 2.sezon onayı almıştı daredevil 3.sezonda olucakmı acaba bu fırsattan
:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061

Hayatta dean e sarkmam tipim olmamasini geç oğlan cigdemin gözdesi onunla savaşilmaz :A

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

IMDb'de 9.3 puan aldığını görünce hemen saldırdım diziye. :A

Gereksiz abartılmış gibi ilk bölümde bir numarasını göremedim. Gençlik dizisi gibi bir şey olmuş ve işin içine gizem katmışlar ama ne bileyim beni sarmadı. Ne draması iyi ne gizemi. Çok beğenilirse belki tekrar denerim ama bırakıyorum şimdilik.

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1

IMDb'de 9.3 puan aldığını görünce hemen saldırdım diziye. :A

Gereksiz abartılmış gibi ilk bölümde bir numarasını göremedim. Gençlik dizisi gibi bir şey olmuş ve işin içine gizem katmışlar ama ne bileyim beni sarmadı. Ne draması iyi ne gizemi. Çok beğenilirse belki tekrar denerim ama bırakıyorum şimdilik.

6/10
Önce ben izleseydim sonra sen sonra gömseydin:F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sakın bütün zevkimi öldürüyorsun:( neyse ki fragmanda çoluk çocuk vardı jj abrahmsın super8'ine(sanırım ismi öyleydi) benzettim. O filmi severek izlemiştim zaten:X
Artık dizileri hemen izlemeyi bıraktım zaten zevk öldürmemek için ama bunun puanını görünce dayanamadım. :A

Fazla da gömmedim aslında çoğu diziyi 4-5 puanla terk ederim bu daha pozitif. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Artık dizileri hemen izlemeyi bıraktım zaten zevk öldürmemek için ama bunun puanını görünce dayanamadım. :A

Fazla da gömmedim aslında çoğu diziyi 4-5 puanla terk ederim bu daha pozitif. :D
Acık kapıda bırakmişsin :X super 8 izlediysen bence devam et ama ben ilk 2 bölümü izledikten sonra et lütfen :F