Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Konusunu açacaktım ama üşendim. Daha doğrusu nasıl ifade edileceğine üşendim :A Instagram pek kullanmıyorum ama haftada bir kaç kez akrabaların fotolarına toplu beğeni için uğruyorum, yoksa ses ediyorlar :A

Türkiye'de kullananlara o özellik daha gelmemiş olabilir ama artık Instgram DM'de mesajlara farklı tepki bırakmak mümkün.
Şununla " 😎" örnek verdim :A

IMG_20200627_145854.jpg

+ Kısmına tıklayıp bir sürü emojiye ulaşabilirsiniz.

@Sherlock @MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Araf @bazinga @xemrexxx @alperuz @serhatt @Özgür @denizz19 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @eskici @xdragxx @xBUGRAx @Yiğitt @The_Erinch @dreamy

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Konusunu açacaktım ama üşendim. Daha doğrusu nasıl ifade edileceğine üşendim :A Instagram pek kullanmıyorum ama haftada bir kaç kez akrabaların fotolarına toplu beğeni için uğruyorum, yoksa ses ediyorlar :A

Türkiye'de kullananlara o özellik daha gelmemiş olabilir ama artık Instgram DM'de mesajlara farklı tepki bırakmak mümkün.

Ekli dosyayı görüntüle 88262

@Sherlock @MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Araf @bazinga @xemrexxx @alperuz @serhatt @Özgür @denizz19 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @eskici @xdragxx @xBUGRAx @Yiğitt @The_Erinch @dreamy

Yok, henüz gelmemiş. Bize zaten epey geç geliyor. :D

Kıbrıs'ta askerlik yaparken Instagram müzik eklentisi vardı. Türkiye'ye de ben geldikten 6-7 ay sonra filan eklendi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok, henüz gelmemiş. Bize zaten epey geç geliyor. :D

Kıbrıs'ta askerlik yaparken Instagram müzik eklentisi vardı. Türkiye'ye de ben geldikten 6-7 ay sonra filan eklendi. :A
Ozaman ben gelecekten gelenler misali arada size haber edeyim gelişmeleri :A @Tolstoyevski

Evet geçen sene aktif kullandım bir ara ve müzik eklentisi yapınca forumda arkadaşlar belirtmişti Tr'den olunmuyor diye. Bende sonra müzik eklentisinde şarkı sözünü de göründüğü ayardan yapmaya başlamıştım :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ekli dosyayı görüntüle 88262

Ben nasıl Beta kullanıcısıyım? Ben de daha yok.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Acun Aleyna ilişkisi başlar 2-3 yıla :A
Acun'un sevgili profiline de uyuyor aslında Aleyna ha :A Sarı saçlı, kendinden 20-30 yaş kızlardan ilerliyor hep adam :A
Survivor'da yarışsın BABA, sonuna kadar destekleyelim. :A
O Ses'e düşünüyordur diyeceğim ama yaşı biraz küçük sanki orası için :A Ama illa ki bir çıkarı vardır Acun'un, durup dururken neden buluşsunlar ki :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Acun'un sevgili profiline de uyuyor aslında Aleyna ha :A Sarı saçlı, kendinden 20-30 yaş kızlardan ilerliyor hep adam :A

O Ses'e düşünüyordur diyeceğim ama yaşı biraz küçük sanki orası için :A Ama illa ki bir çıkarı vardır Acun'un, durup dururken neden buluşsunlar ki :A

O Ses olur Utku beyciğim olursa, BABAnın sesi hepsinden daha büyük kalite olarak. :A Yaşın bir önemi yok. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Aleyna Yetenek Sizsiniz vesilesiyle tanındı oyüzden Acun ile daima görüşmeler olur :Z

• Güldürdün
Reactions: MasacRE