Sosyal Medyadan Gelişmeler

Konusunu açacaktım ama üşendim. Daha doğrusu nasıl ifade edileceğine üşendim :A Instagram pek kullanmıyorum ama haftada bir kaç kez akrabaların fotolarına toplu beğeni için uğruyorum, yoksa ses ediyorlar :A

Türkiye'de kullananlara o özellik daha gelmemiş olabilir ama artık Instgram DM'de mesajlara farklı tepki bırakmak mümkün.
Şununla " 😎" örnek verdim :A

IMG_20200627_145854.jpg

+ Kısmına tıklayıp bir sürü emojiye ulaşabilirsiniz.

@Sherlock @MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Araf @bazinga @xemrexxx @alperuz @serhatt @Özgür @denizz19 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @eskici @xdragxx @xBUGRAx @Yiğitt @The_Erinch @dreamy

Konusunu açacaktım ama üşendim. Daha doğrusu nasıl ifade edileceğine üşendim :A Instagram pek kullanmıyorum ama haftada bir kaç kez akrabaların fotolarına toplu beğeni için uğruyorum, yoksa ses ediyorlar :A

Türkiye'de kullananlara o özellik daha gelmemiş olabilir ama artık Instgram DM'de mesajlara farklı tepki bırakmak mümkün.

Ekli dosyayı görüntüle 88262

@Sherlock @MasacRE @MEnes @Tolstoyevski @Araf @bazinga @xemrexxx @alperuz @serhatt @Özgür @denizz19 @Turkuazz @Angelica @Emre Ozansoy @eskici @xdragxx @xBUGRAx @Yiğitt @The_Erinch @dreamy

Yok, henüz gelmemiş. Bize zaten epey geç geliyor. :D

Kıbrıs'ta askerlik yaparken Instagram müzik eklentisi vardı. Türkiye'ye de ben geldikten 6-7 ay sonra filan eklendi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yok, henüz gelmemiş. Bize zaten epey geç geliyor. :D

Kıbrıs'ta askerlik yaparken Instagram müzik eklentisi vardı. Türkiye'ye de ben geldikten 6-7 ay sonra filan eklendi. :A
Ozaman ben gelecekten gelenler misali arada size haber edeyim gelişmeleri :A @Tolstoyevski

Evet geçen sene aktif kullandım bir ara ve müzik eklentisi yapınca forumda arkadaşlar belirtmişti Tr'den olunmuyor diye. Bende sonra müzik eklentisinde şarkı sözünü de göründüğü ayardan yapmaya başlamıştım :A

Ekli dosyayı görüntüle 88262

Ben nasıl Beta kullanıcısıyım? Ben de daha yok.

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Acun Aleyna ilişkisi başlar 2-3 yıla :A
Acun'un sevgili profiline de uyuyor aslında Aleyna ha :A Sarı saçlı, kendinden 20-30 yaş kızlardan ilerliyor hep adam :A
Survivor'da yarışsın BABA, sonuna kadar destekleyelim. :A
O Ses'e düşünüyordur diyeceğim ama yaşı biraz küçük sanki orası için :A Ama illa ki bir çıkarı vardır Acun'un, durup dururken neden buluşsunlar ki :A

Acun'un sevgili profiline de uyuyor aslında Aleyna ha :A Sarı saçlı, kendinden 20-30 yaş kızlardan ilerliyor hep adam :A

O Ses'e düşünüyordur diyeceğim ama yaşı biraz küçük sanki orası için :A Ama illa ki bir çıkarı vardır Acun'un, durup dururken neden buluşsunlar ki :A

O Ses olur Utku beyciğim olursa, BABAnın sesi hepsinden daha büyük kalite olarak. :A Yaşın bir önemi yok. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aleyna Yetenek Sizsiniz vesilesiyle tanındı oyüzden Acun ile daima görüşmeler olur :Z

• Güldürdün
Reactions: MasacRE