Sosyal Medyadan Gelişmeler

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski
benim sizlerle paylaşacam video forumumuzda üye ama girmiyor @shmkal mıydı neyi nicki şuan unuttum kendisi yuotube kanalı açmış sizlerde paylaşmak istedim izleyin çizdiği resimler harika :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Twitter'da o kadar yorumun yanında gayet düzgün kalıyor kaldı ki Sergen'in bu isimlere yakın bir yeteneği var ama kendi kendini harcamıştır.
Yeteneği geç :A Biz oynadığı futbolu diyoruz. Transfermarkt'a bak mesela o meşhur Sergen attı şampiyonluk geldi sezonunda bile 1800 dakika oynamış sadece ciddi istikrar sorunu vardı.
Alex'in, Hagi'nin döktürdüğü 34-35 yaşında Sergen ligde sadece 700 dakika falan oynamış mesela.

Yeteneği geç :A Biz oynadığı futbolu diyoruz. Transfermarkt'a bak mesela o meşhur Sergen attı şampiyonluk geldi sezonunda bile 1800 dakika oynamış sadece ciddi istikrar sorunu vardı.
Alex'in, Hagi'nin döktürdüğü 34-35 yaşında Sergen ligde sadece 700 dakika falan oynamış mesela.
Yeteneği geçiyorsak Hagi Alex sorusu da saçmadır net Alex'tir :A

Ben zaten kendine yazık etti diyorum katılmıyorum da ama Twitterda o kadar saçma yorumlar var ki u dönüşü yapandan her konuda rakibe laf atıp kendi takımını absürt sebepten şişirene kadar. Yetenek düşünüldüğünde ve taraftarı düşününce bu yorum gayet mantıklıdır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx
O dönem futbolu izlememiş nesil Sergen'i Zidane gibi tanıyorlar. Geçmişte yaşananların overrated olmasının en iyi örneklerinden biri Sergen. Sergen, hiç bir zaman top class futbolcu olmadı. Anlık parlamaları vardı, zaten bu yüzden 4 büyüklerin hepsi onunla şansını denedi. Hiç birinde de tutmadı, Beşiktaş dahil.

Yeteneği geçiyorsak Hagi Alex sorusu da saçmadır net Alex'tir :A

Ben zaten kendine yazık etti diyorum katılmıyorum da ama Twitterda o kadar saçma yorumlar var ki u dönüşü yapandan her konuda rakibe laf atıp kendi takımını absürt sebepten şişirene kadar. Yetenek düşünüldüğünde ve taraftarı düşününce bu yorum gayet mantıklıdır.
Bilemiyorum Sergen'i çok izlemedim ama sanki bu iki ismin 1-2 tık altında gibi geliyor bana :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam