Klasik Sons of Anarchy - Dizi Yorumları

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sons-of-anarchy-season-6.jpg

FX kanalında 2008-2014 yılları arasında yayın yapmış Sons of Anarchy suç-drama dizisidir.

Her sezonu 13 bölümden oluşan dizi 7 sezon sürmüştür ve yapımcılığını, senaristliğini Kurt Sutter yapmıştır. Kurt Sutter Otto rolüyle dizide oynamıştırda. Dizide Jax rolünü Charlie Hunman, Gemma rolüyle altın küre ödüllü oyuncu Katey Sagal karşımıza çıkıyor.​

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@GreatOttoman isyan çıkardım konuyu açtım. Artık bölüm bölüm bekliyorum yorumunu.:Z

@OzaN sen yorulma diye açtım.:D

@destere sen kaliteden anlamazsın pek ama bakmak istersen bize katıl. Çok geniş bir ekibiz:X @xemrexxx sen beğenmezsin zaten.ss

@sürgünüm kendini dizi boşluğunda hissedersen katıl bize. İlk bölümden bağlıyor dizi kendine.:Z

@gundix123 en çok sen beğeneceksin diziyi. Foruma girince mutlaka bak.:(

@cevaa sendende ümitliyim. Bu diziye mutlaka başla. Tam senin tarzın bence.:Z

@Danger UA! sen benlik değil demiştin. Arada yorumlara bak belki fikrin değişir.:D

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Yakın bir zaman da ( diğer dizilerden vakit bulabilirsem :A ) 2.sezona başlamayı düşünüyorum, konusunun açılması iyi olmuş :A @sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1. Sezon 2.bölümü izledim

Karakterlere alışma süreci gibiydi daha çok. Konuya giriş yok varsada ben giremedim ama ilk bölümde dedim dizinin çok akılda kalıcı sahneleri var.:X

Markette ki adamın balta ile kafa kırması
çok hoş sahneydi. Ben ekrana baka kaldım ilk bölüm ki geyik sahnesi gibi.:X

Jax'in planı güzeldi. Babasının günlüğüne daha hızlı okusam keşke.:D

7.8/10 8 haketmedi bölüm.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@GreatOttoman isyan çıkardım konuyu açtım. Artık bölüm bölüm bekliyorum yorumunu.:Z

@OzaN sen yorulma diye açtım.:D

@destere sen kaliteden anlamazsın pek ama bakmak istersen bize katıl. Çok geniş bir ekibiz:X @xemrexxx sen beğenmezsin zaten.ss

@sürgünüm kendini dizi boşluğunda hissedersen katıl bize. İlk bölümden bağlıyor dizi kendine.:Z

@gundix123 en çok sen beğeneceksin diziyi. Foruma girince mutlaka bak.:(

@cevaa sendende ümitliyim. Bu diziye mutlaka başla. Tam senin tarzın bence.:Z

@Danger UA! sen benlik değil demiştin. Arada yorumlara bak belki fikrin değişir.:D
oğlanlar motosikletle birbirini kovalıyordu sanırım öyle bir konusu vardı konu bana yabancı :)
@xemrexxx ile @Çiğdem- i etiketleseydin severler böyle parlak başrolleri :)

Özellikle @cevaa çok sever bence. :D
@cevaa sevmez o da benim gibi ? baksana resme? 20 tane meşin yuvarlak oğlana bir tane kadın düşüyor :) dizide bir saat bekleki kız göresin :))

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
oğlanlar motosikletle birbirini kovalıyordu sanırım öyle bir konusu vardı konu bana yabancı :)
@xemrexxx ile @Çiğdem- i etiketleseydin severler böyle parlak başrolleri :)

@cevaa sevmez o da benim gibi ? baksana resme? 20 tane meşin yuvarlak oğlana bir tane kadın düşüyor :) dizide bir saat bekleki kız göresin :))
Kaçıncı bölümdesin sen ben her bölümde en aşağı 2-3 kere öyle sahne görüyorum. :D