'Son Yaz' Final Yapıyor! | FOX

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Niye özür borcu olsun? Dizinin kaderi geçen hafta netleşecekken Deniz bir anda final iddiaları dolanıyor dedi. Daha kesin bir final kararı yokken böyle söylentiler yaymayı yanlış buluyorum.

Bunun malum kişinin Masumlar Apartmanı'nda yaptığından hiçbir farkı yok.
Masumlar Apartmanı olayını bilmiyorum ama ben bu hafta alınan bir karar olduğunu düşünmüyorum. Ha bu hafta yükselirse belki iptal edilebilirdi. Yine de sektörün içinde olmadığım gibi tabi ki bilemem. Ama bence hiç hak etmediği büyük bir tepki aldı bence.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Niye özür borcu olsun? Dizinin kaderi geçen hafta netleşecekken Deniz bir anda final iddiaları dolanıyor dedi. Daha kesin bir final kararı yokken böyle söylentiler yaymayı yanlış buluyorum.

Sen ne saçmalıyorsun ya final iddiaları dolanıyor demedim final yapacak diye duydum dedim. Son cümleni görmezden geliyorum bu arada beni o kişiyle aynı kefeye koyuyorsan seninle işim olmaz. Fanların bana ettikleri küfürleri destekliyorsun anlamı çıkıyor düpedüz.:)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Sen ne saçmalıyorsun ya final iddiaları dolanıyor demedim final yapacak diye duydum dedim. Son cümleni görmezden geliyorum bu arada beni o kişiyle aynı kefeye koyuyorsan seninle işim olmaz. Fanların bana ettikleri küfürleri destekliyorsun anlamı çıkıyor düpedüz.:)
İkisi de aynı kapıya çıkıyor işte, final kararı kesinleşmeden ortaya bir iddia atıyorsan bu etik değil. Aynı şeyi örnek verdiğim kişi de yaptı, cevabı senarist de değil bizzat oyuncunun kendisi verdi.

Ayrıca onunla seni aynı kefeye koyduğumu düşünüyorsan beni bu kadar senedir tanıyamadığın anlamı çıkar :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlk sezonu çıkarması bile şaşırtıcı bir şeydi benim için. Yüksek süreye rağmen oldukça kaliteli bir işti. Hem karakterleri ve mükemmel oyunculukları, hem samimi naif ortamı ve müzikleriyle, hem hikayesi hem de temposuyla epey keyifle izletti kendini her bölümünde. Gerçekten yazık oldu böyle kaliteli bir işe...

2. sezon bence hem Canan olayı üzerinden drama, hem de Halil Sadi ve Sare olayı üzerinde gizem açısından çok iyi başlamıştı. Ve çok da iyi gideceğinin emareleri mevcuttu. Ama Fox denen tüyler ürpertici kanal ve genel olarak Tv kanalları çöp dizi yayınlamayı, bizim halkımız da izlemeyi sever maalesef... Yıllardır böyle geldi ve birçok üst düzey iş hikayesini tam istediği şekilde anlatamadan yarım kalıp bitti, bitiriyor...

Tv'ye sanatsal içeriği ve kalitesi yüksek iş yapmayacaksın, bu işin tek çözümü bu... Dijitale geçin kardeşim, geçin kurtarın kendinizi...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,005
Puanı
1,061
İkisi de aynı kapıya çıkıyor işte, final kararı kesinleşmeden ortaya bir iddia atıyorsan bu etik değil. Aynı şeyi örnek verdiğim kişi de yaptı, cevabı senarist de değil bizzat oyuncunun kendisi verdi.

Ayrıca onunla seni aynı kefeye koyduğumu düşünüyorsan beni bu kadar senedir tanıyamadığın anlamı çıkar :)
Yalnız daha önce senin de başka diziler için X. bölümde final yapacak diye konu açmana rağmen doğru çıkmadığı zamanlar olmuştu hatırlatırım. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Aynı şeyi o da yaptı diyerek enteresan bir duruş sergiliyorsun. Bir dizi için bu kadar köpürmen de cabası. Bu güne kadar bir sürü dizimi finale yolladım bu kadar sert bir tutum göstermedim evet laf falan atardık herkese ama sempatimizi bozmadan. Benim kızdığım senin söyleyiş tarzın. Nitekim haber doğru çıktı mı evet. Medyaya yansıtılan yüzünü biliyorsun ben duyduğumda bu karar zaten çıkmıştı:)

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,096
Puanı
610
Ya gerçekten dizilerin böyle peynir ekmek gibi final yapması hiç hoş değil. Basbariz diziler final yapmak için başlıyor.

Bir de diziler o kadar düzensiz başlıyor , o kadar birbirini tekrar eden konular varki ve de bu kadar süreyi uzun tutmaları o kadar anlamsız ki nerden eleştireceğimi bilemedim.

Eskiden diziler 70 de final yaptığında ne kadar az yayınlanmış derdik , şimdiye bakıyorum da 70 i görüyorsa bir dizi çok büyük bir başarı.

Eskiden bir dizi final yapmadan önce başka kanallarla görüşülür. Kanal değişikliği olurdu , final yapılmaması için elinden gelen yapılırdı ama şimdiye bakıyorum da ( fox un 11 tane dizisinin olması ) o kadar saçma ki zaten biz bu final haberlerini bekliyorduk. Sonuçta + 4 gün ekleyecek halleri yoktu haftaya.

Çok sıkıldım bu dizilerin peynir ekmek gibi harcanmasından. O kadar emek varki. Senaristinde oyuncusuna , ışıkçısında kameramanına... Bu yönden Star tv yi gerçekten tebrik ediyorum. Final yapacaksa bile 13 ü ( hatta Akrep o oranlarla 26 yı ) kadar sürmüştü.

Az dizi yapın öz yapın. Sonuçta bir reyting bile kaç bin insan demek. Zaten bunları biz izleyelim diye yapıyorlar. Ama bu dönemde senaristlere bile kızamıyor insan. Çünkü rahat yazamıyorlar. Bu hafta düşükse haftaya öyle bir şey yazması gerekiyorki ( ki böyle yapmaya kalkıp saçmaladıkları oluyor ) artsın.

Bence artık bu kadar reytingin önemsenmemesi lazım. ( Zaten herkesin evinde olmayan bir cihaz için nasıl böyle bir karar veriyorlarsa. )

Bu diziyi izlemiyorum ama demek ki çok dolmuşum bu konuda , yazma gereksinimi hissettim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,005
Puanı
1,061
Star zaten batık durumdayken niye batık diziyi transfer etsin sana laf atan insanları boş yere gaza getirme. :A @denizz19

20211006_140651.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,293
Puanı
1,060

Farkı var batuhan bu yorum sana yakışmadı sen denizi bilirsin dolanıyor demedi duydum dedi şunu düşünemiyorsunuz eğer final konuşulmasaydı bu haber yayılmaz @denizz19 de bunu duymazdı bunu anlamıyorsunuz işte bunu bilmen lazım ben hercaide yaşadım bunu yapımcılar ne zaman yalanlasa devam etmiyor bunu hep gördük değilmi Batu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,024
Puanı
1,060

Yalnız @denizz19 26. Bölüm detayınıda vermişti. Yani doğru bir söylentiyi paylaşmış oldu :A