'Son Yaz' Final Yapıyor! | FOX

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Q

Sohbet odası yapılmıştı bir ara ve şey demişlerdi, "Yasak Elma 100 bölümü geçti, daha niye devam ediyor" bazen çok akıllı da olabiliyorlar, çok boşta. :A
Hayatımda bu kadar boş fan grubu görmedim :F Acaba neden 100 küsür bölüm sürdü :A Neymiş yasak elma yükseldiği için Son yaz final yapıyomuş :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Sen kendini iyi ifade edemiyorsun bence. :A Seninki sadece basit bir iddia ya da duyum değildi basbaya bilgiydi. :A Kanal final kararı almış denilmedi mi sana. :A Ne uğraşıyorsun ki haklı çıktın her zamanki gibi. :A

Olmayacağı belli zaten ama fanların çabalaması ve sahip çıkması güzel bence. Daha önce Güneşin Kızları ve Şahin Tepesi için de kanal değişikliği TT'leri yapıldı milyonlarca tweet atıldı evet sonuç başarısız oldu ama senin sürekli Son Yaz FC'yle dalga geçmeni gerektirecek bir şey değil. :A

Son cümlen için yazacak bir sürü şeyim var. Madem öyle niye sen de tek derdin buymuş gibi ölümüne dizilerini savunup tartışıyorsun. :A
Ya elbette tepki göstersinler ama mantık çerçevesinde yapsınlar BluTV, Netflix, Exxen gibi yerleri etiketleyenler bile var oysa çoğu kişi hiçbirinin bu diziyi almayacağını bilecek kadar akıl fikir sahibidir muhtemelen. :A Ayrıca ben onlarla dalga geçecek olsam çok daha ağır konuşurum bu hiçbir şey. :A

Dizi savunuyorum diye kendi dertlerim yok mu yani. :F Kafa dağıtmak için dizilere sarılıyorum yoksa hiçbirine ulvi bir amaç yüklemiyorum. :A Oysa bu dizinin fanları her şeyi o kadar abarttılar ki hala gerçekleri göremiyorlar mesela cuma günü Star'da olursa zirveyi alacağını düşünecek kadar kopuklar. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ya elbette tepki göstersinler ama mantık çerçevesinde yapsınlar BluTV, Netflix, Exxen gibi yerleri etiketleyenler bile var oysa çoğu kişi hiçbirinin bu diziyi almayacağını bilecek kadar akıl fikir sahibidir muhtemelen. :A Ayrıca ben onlarla dalga geçecek olsam çok daha ağır konuşurum bu hiçbir şey. :A

Dizi savunuyorum diye kendi dertlerim yok mu yani. :F Kafa dağıtmak için dizilere sarılıyorum yoksa hiçbirine ulvi bir amaç yüklemiyorum. :A Oysa bu dizinin fanları her şeyi o kadar abarttılar ki hala gerçekleri göremiyorlar mesela cuma günü Star'da olursa zirveyi alacağını düşünecek kadar kopuklar. :A
@denizz19 bile fanları yumuşatmak için star demiş :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,586
Puanı
1,061
Şu Star muhabbetini görünce aklıma Urfalıyam Ezelden geldi galiba Star'ın reyting kurbanı (ki 4 reytingle yayından kalkmıştı) olmasına rağmen transfer ettiği son işti. :A İkimizin de ilk ortak dizilerindendi. :A @denizz19
Yani bir ihtimal var demek oluyor bu geçmesi için:A
------

Sen kendini iyi ifade edemiyorsun bence. :A Seninki sadece basit bir iddia ya da duyum değildi basbaya bilgiydi. :A Kanal final kararı almış denilmedi mi sana. :A Ne uğraşıyorsun ki haklı çıktın her zamanki gibi. :A

Olmayacağı belli zaten ama fanların çabalaması ve sahip çıkması güzel bence. Daha önce Güneşin Kızları ve Şahin Tepesi için de kanal değişikliği TT'leri yapıldı milyonlarca tweet atıldı evet sonuç başarısız oldu ama senin sürekli Son Yaz FC'yle dalga geçmeni gerektirecek bir şey değil. :A

Son cümlen için yazacak bir sürü şeyim var. Madem öyle niye sen de tek derdin buymuş gibi ölümüne dizilerini savunup tartışıyorsun. :A
Öyle de işte bunu aciklamam etik olmuyor:A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,084
Puanı
1,061
Yani bir ihtimal var demek oluyor bu geçmesi için:A
Diziyi yad etmek amacıyla yazmıştım ama sen bilirsin. :A Ayrıca öyle bir ihtimal hala yok çünkü o dönem Gold Film'in Star'da başarılı bir dizisi (Güzel Köylü) vardı ve belli ki onun hatrına almışlardı oysa O3 bırak Star'ı hiçbir kanalda iş tutturamıyor maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,482
Puanı
860
Son yazın hadsiz fanları twitterda yasak elmaya bile salladılar hadlerini bilsinler :A @Emre Ozansoy @xemrexxx @denizz19 @Alos
Öfff velet grubunu kaale almıyorum :A
Sohbet odası yapılmıştı bir ara ve şey demişlerdi, "Yasak Elma 100 bölümü geçti, daha niye devam ediyor". Son Yaz fanları bazen çok akıllı da olabiliyor, çok boşta. :A
Niye devam etmesin ki yani :A. %95 hepsi boş :A
Hayatımda bu kadar boş fan grubu görmedim :F Acaba neden 100 küsür bölüm sürdü :A Neymiş yasak elma yükseldiği için Son yaz final yapıyomuş :F
Yasak Elma ile alakası neymiş :F :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Zamanında benim de izleyip çok sevdiğim diziler için final kararları çıktı ben de çok üzüldüm ama sosyal medyada neler neler yapıldı da karardan dönülmedi o yüzden (hele ki Twitter'da daha önce sayısız örneğe şahit olan insanların) bu kadar uğraşması tuhafıma gidiyor. Sanki muhteşem bir ülkede yaşıyoruz da tek derdimiz bu. :A
Bu klasiktir aslında çoğu aslında umutlarının olmadıklarını biliyor ama bir umut diye ellerinden geleni yapmak istiyorlar :A Bu da genel fanların diziye aşırı bağlılığını görünce ve nice örnekler görünce gayet normal geliyor :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Öfff velet grubunu kaale almıyorum :A

Niye devam etmesin ki yani :A. %95 hepsi boş :A

Yasak Elma ile alakası neymiş :F :A
El kızı dizisi için bir dizisi final yapacakmış kanalın o dizi yasak elmaymuş normalde ama yükseldiği için yapnanış :A Böyle saçma konuşuyolar

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,986
Puanı
710
Abooooo bunlar kesin uzun süre yas tutar :A IMG_20211007_091726.jpg

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,675
Puanı
860
Okullarda telefon yasak değil mi? Bu bebeler nasıl hâlâ tweet atabiliyor?