Son Bitirdiğiniz Yabancı Dizi Sezonu ve Yorumu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
The Flash, genel. (6. sezon dahil)

Genel sıralama: 1 > 3 > 2 = 4 = 5 > 6
Baba biz nereden nereye geldik ya? Bize ne izletiyorsunuz siz? Adamlar resmen 6 sezonun tamamını attı çöpe, yeni bir dizi gibi sanki, önceki sezonlarda boy gösteren hiçbir düşmandan eser yok. Ben böyle bir çöküş görmedim.

Tüm beklentilerim boşa gitti bu sezon ile ilgili. Bırakıyorum diziyi. Kına yakın... @MEnes @Sherlock @MasacRE

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
En son Bizim Ev dizisine baktım.Neflix'de yeni bölümleri var ona bakmayı düşünüyorum

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Baba biz nereden nereye geldik ya? Bize ne izletiyorsunuz siz? Adamlar resmen 6 sezonun tamamını attı çöpe, yeni bir dizi gibi sanki, önceki sezonlarda boy gösteren hiçbir düşmandan eser yok. Ben böyle bir çöküş görmedim.

Tüm beklentilerim boşa gitti bu sezon ile ilgili. Bırakıyorum diziyi. Kına yakın... @MEnes @Sherlock @MasacRE
Sana The Flash'ı 3. sezonun hemen başında bırakmış biri olarak yıllardır SİDABULYU adlı kanalın eserlerini bırakmanı tavsiye ederdim... Ama sen bu zamana kadar yeterince büyük sabretmişsin... Keşke bu kadar sabretmeyip gözlerinin bu kadar kanamasına müsaade etmeseydin... Ama yine de zararın neresinden dönersen kardır demişler... Seni tebrik ve takdir ediyorum yoldaşım...

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sana The Flash'ı 3. sezonun hemen başında bırakmış biri olarak yıllardır SİDABULYU adlı kanalın eserlerini bırakmanı tavsiye ederdim... Ama sen bu zamana kadar yeterince büyük sabretmişsin... Keşke bu kadar sabretmeyip gözlerinin bu kadar kanamasına müsaade etmeseydin... Ama yine de zararın neresinden dönersen kardır demişler... Seni tebrik ve takdir ediyorum yoldaşım...
5. sezon hiç fena değildi. 6. sezona geçiş sezonu dedik ama patladık. İlk 5 sezonuyla hatırlayacağım diziyi...

• Üzücü
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Adaşıma katılıyorum, sonunu bile bile girdin sen bu yola. Biz seni SABAR eserlerini izlemeye teşvik ederken, o bitik kanaldan uzaklaştırmaya çalışırken, sen tüm bunları hiçe sayarak devam ettin o kanalın eserlerini izlemeye...

Fakat bize göre SABAR'ı reddeden herkes kurtarılabilir, yaşama geri döndürülebilir. O yüzden düşene bir tekme de biz atmayacağız merak etme, sana güzel bir tedavi planlaması oluşturacağız. Kendine geleceksin lakin bu süreçte bir daha asla o kanalın içeriklerini tüketmemen gerekiyor. Yapabilir misin?

• Üzücü
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Doğru karar vermişsin aferin. Geç olsun güç olmasın :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,594
Puanı
860

Diziye Lior Raz için başladım ama konusu beni sürükledi. Normalde böyle uzun dizileri erken bitirmek huyum değildir ama iki gece bitirdim. Konu sürekli akıyor ve hiç tekrara düşmüyor. Son bölümün son saniyesine kadar insanda merak uyandırıyor. Yeni sezon onayı aldığı haberini hemen görmek istiyorum.

8/10

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sex Education

0+0=0

Sezon başlamadan önce Otis ve Maeve sevgili değillerdi, sezon sonu geldi sevgili olmalarına rağmen yan yana olamayacaklar. Bırak seks yapmayı doğru düzgün öpüşemediler bile. Komiklikler, şakalar hepsi güzel ama birleştirin artık şu ikiliyi yahu. 1. sezon bekledik, 2. sezon bekledik bu sezon da bekledik. Toplam 3 sene sırf bunu bekledik. Görünen o ki 1 sene daha bekleyeceğiz.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sex Education

0+0=0

Sezon başlamadan önce Otis ve Maeve sevgili değillerdi, sezon sonu geldi sevgili olmalarına rağmen yan yana olamayacaklar. Bırak seks yapmayı doğru düzgün öpüşemediler bile. Komiklikler, şakalar hepsi güzel ama birleştirin artık şu ikiliyi yahu. 1. sezon bekledik, 2. sezon bekledik bu sezon da bekledik. Toplam 3 sene sırf bunu bekledik. Görünen o ki 1 sene daha bekleyeceğiz.
Anlaşılan adını yansıtmayan bir dizi :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
The Silent Sea bitirdim demin 👊 @Yakamoz-Asi @Forumdash @Araf @Tolstoyevski

Çok hoşuma giden bir Kore BilimKurgu dizisi olmuş. Fantastik değil, bilimkurgu. İlginizi çekerse tavsiye ediyorum 👍

Geçenlerde arkadaş Amazon Prime yükledi bana. Denemek için. The Office önerdi, pek beğenemedim. Prime'in kullanış tarzınıda beğenmedim.

O dizi arada bir gözümün önüne geliyor ama pek ilgimi çekmedi. En son Midnight Mass'i bitirdim @Araf 'ın önerisi ile. İyiydi fena değildi.

• Beğendim
Reactions: Araf

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Geçenlerde arkadaş Amazon Prime yükledi bana. Denemek için. The Office önerdi, pek beğenemedim. Prime'in kullanış tarzınıda beğenmedim.

O dizi arada bir gözümün önüne geliyor ama pek ilgimi çekmedi. En son Midnight Mass'i bitirdim @Araf 'ın önerisi ile. İyiydi fena değildi.
Nie la, çok simple bir sistemi var Primenın.
En çok seyir halinde anlık olara oyuncular hakkında bilgi veren uygulamasını seviyorum, bu kimdi yaaa diye kafa yemekten kurtaran bir sistem.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi