Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Coupling 2x1

Çok iyi bir sezon başlangıcı oldu :D Jeff sesli güldürdü bu bölüm :D Adam kendi kendine eziyet ediyor ya :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 2. Sezon 9. Bölüm...

Efsane bölümdü.bu zamana kadar ki en iyi bölümdü gizi.
İlk sezonda bu kadar çok beğendiğim bir bölüm vardı galiba bu sezonda bu bölüm çok iyiydi..:D
Bölümün başında kadronun yarısını göremeyince çok ümitsizdim Sezon finali öncesi sallama bir bölüm olmuş diyordum ama neyse Spoiye geçelim.:Z

Başlarda veda durgunluğu vardı biraz sessizdi.
Köpek ile Cüce'nin yardımcısı birde kavga etseydi iyi olurdu ama sonasında daha güzel oldu onların sahneleri.
Sansa bu bölüm baya iyiydi.Çok sevdiğim bir karakter.Çokda iyi Kraliçe olacak gibi.Acaba Starklara dönebilecek mi.:ZKraliçe ile olan diyologlarıda güzeldi sevdim.Kraliçenin kıskanmasıda ayrı saçmalık aklında bin yaşa Sibel.:Z
Karşılıklı atışma sahnesi güzeldi.Biri Çan diğeri davulla baya galayana getirdiler.
Stannis'in savaşı güzeldi.Baya iyi gidiyorlardı ama melun büyük Lennister gelene kadar.
Kaleyi alacak zannettim baya Joff gitti zannetmiştim ama tüh be oldu.:(

Bölümün galibi her türlü Cüceydi.Orada askeri galayana getirmesi ateş topu olayı güzeldi.
Sonu hiç tahmin etmediğim şekilde bitti.İlk başta Starklar zannettim kale starkların oldu zannettim ama melun Lennister çıktı.Tabi Gay Kralın yandaşınında yardım etmesi cabası.Gayin kraliçesi Kaleye gelecek galiba.:)

Çok uzadı Sezon finaliyle devam.:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,039
Puanı
1,061
baby daddy 1.-2.-3.-4. bölüm :) dizi iyiymiş ama ilk sezonu sadece 10 bölüm umarım diğer sezonlar artmıştır :( ben in annesi favorim :F en iyi babanne tv de gördüğüm :F
riley in kavga sahnesi iyidi :F

@Çiğdem- @destere size göre parlaklar var mı bakın bakalım :F
@Forumdash @OzaN abc family dizisi için önyargılıydım ama o kadar kötü çıkmadı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
baby daddy 1.-2.-3.-4. bölüm :) dizi iyiymiş ama ilk sezonu sadece 10 bölüm umarım diğer sezonlar artmıştır :( ben in annesi favorim :F en iyi babanne tv de gördüğüm :F

@Forumdash @OzaN abc family dizisi için önyargılıydım ama o kadar kötü çıkmadı :)
Nerden buluyorsun böyle kimsenin izlemediği dizileri anlamıyorum. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
ben de en çok 2*9 ve 2*10 u beğenmiştim. :D @sokak sanati

efsane bölümler savaş falan hep olaylar olaylar çılgınateş muhteşemdi :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Anlamadığım şeyin spoisini verdiğim için kimse anlamaz.:DZaten
Stannis
'in yyenileceğini herkes tahmin eder.
Benden başka izleyende yokz aten geriden gelen.:(
alıntıladığım mesajdaki kısmı düzenlesene :( öyle deme bak @EveN var yetişti mi bilmiyorum ama hem olsun belki misafir falan vardır boşuna küfür yeme :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

şuu mavi gömlekli hiçte fena değilmiş :kiki::kiki:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Game Of Thrones 2. Sezon 10. bölüm (Sezon Finali)

Güzel bölümdü.Savaş bekliyordum ben.Çünkü çok bahsetmişlerdi ama değilmiş.10. bölüm gelecek sezonun önünü açmak için daha meraklandırmak için çekilmiş baya.Tüm bahsedilenler bir anda şok etkisiyle karşımızda.

Cüce'ye suikast düzenlenmiş cidden acınası durum.ne kadar saçma savaşı kazananının bunu yapması hele ki onun sayesinde kazandığın bir savaş.:(
Baba Lennister gördüğüm en saçma şeyi yaptı.Torundan emir alacak.
Sansa'm yazık sana.Aslında iyide oldu.Joff'u daha az görürüz.Umarım Bailesh gerçekten yardımcı olur.
Hadım değişik hareketlere geçiyor.Muhtemelen Bailesh ile olan bir çok atışması olacak gelecek sezon.Bu laflada kalmayacak gibi.Fuhuşa atılması ilginç oldu.
Catelyn'nin muhafızı yıktı geçirdi yine.:FKızıl kadın oralarda ne yaptı anlamadım.Geri döneceklerine işaret bir sahneydi o sahne sanki.
Demir Adsının Theon iyi apışıp kaldı.Adam güzel güzel konuşuyotdu niye böldünüz.:FÇok değişik oldu baya yanıltmacı bir sahneydi.
Robb ile Şu yabancı kız evlenince yeni bir konu açıldı.Gelecek sezon Stark ve Köprünin sahibi arasında baya ilginç bir savaş yaşanabilir.

Khalessi en ilginç sahneleri izletti.En tansiyonu yüksek ve duygulu sahnelerdi.O tapınak tarzı yer nasıl bir şeymiş öyle.:eek:Şok etkisi resmen.Ama Ejderhaların gazabından ilk faydalananı görüdk.:ZGüzel oldu artık darısı Joff'un başına.:Z
O zencinin hilekar çıkmasıdacabası.Adam nasıl kandırmış o kadar yıl milleti.
Sonu kötü oldu ama.Khalessi iyi cevap verdi.Buradanda uzun bir konu çıkacak gibi.Khalessi kendi halkına dönecek ve savaşa oradan atlayacak.O şehirden kurtuldu zaten.

Arya'nın sahnesi ilginçti.O adam tüm Lennister'ı gebertecek gibime geliyor Arya sayesinde.
Bran'de Kuzey yolcusu.Kuzeyin yeni yaratıklarıyla değişik maceralar olacak gibi umarım ölmez.:(
Jon Snow büyük bir giriş yaptı diziye.Adam gelecek sezon fena coşacak.Ak Gezen şehir falan derken güzel sahneleri oalcak gibi.En azından P*ç diye dalga geçilmeyecek.
En son cidden efsaneydi.Fena şaşırttılar.Ne oalcak ne olacak derken iki kez yanılıp fena sarsıldım.:D
İlk düdükten bir şey çıkmayacağı belliydi.Düşünsene iki adam gelip seon tamamlanacak.Çok saçma olurdu.
İkinci düdük çaldı.Hadi dedim bunalrıda Snow'un yanına götürüp bitirecekler ama
Üçüncü düdük çaldığında ve Şişmanın gördükleri efsaneydi.:eek:
Ak Gezenlere ortalığa çıktı.