Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,367
90,861
1,061
İstanbul

@Çiğdem- 'in dediği gibi o zaman sen kendin dışında kimsenin izlemediği dizileri bu başlık altından yorumlamaya devam et. :A
Ne beee abisine de versin ne var? Evlatlık olarak alınmış mesela kız/erkek? Sen bu senaryoyu 2 sene önce destekliyordun hem:A
Onun tuhaf dizilerine biz yönelince bir dengesi şaştı zaten alışık değil 🅰A:A @xemrexxx @Harunnn60 @Forumdash @mrt-06
Kız yeni dizimiz Vivir Sİn Permiso :X

İspanyadaki birmafya ailesini anlatıyor Çiğdem kesin izler :X ortadaki amca mafyanın lideri kendisi alzheimer oluyor ama bir tek sağ kolu biliyor diğerlerinden gizliyor; işleri kime bıraksam diye bakınıyor tabi bu arada türlü cinayetler ve entrikalar falan var :X @turkuazz @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Aserat @xbugrax @Masacre @Darklegend @Sherlock

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
126,912
85,861
1,060
27
Giresun

İspanyadaki birmafya ailesini anlatıyor Çiğdem kesin izler :X ortadaki amca mafyanın lideri kendisi alzheimer oluyor ama bir tek sağ kolu biliyor diğerlerinden gizliyor; işleri kime bıraksam diye bakınıyor tabi bu arada türlü cinayetler ve entrikalar falan var :X @turkuazz @Dosi @vadikızı @Yiğitt @Aserat @xbugrax @Masacre @Darklegend @Sherlock
@Forumdash Başka dizi izletitiricekti burayamı çekmeye çalısıyorsun beni :A @MasacRE @Harunnn60 @dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,051
2,050
350
Manisa

@Forumdash Başka dizi izletitiricekti burayamı çekmeye çalısıyorsun beni :A @MasacRE @Harunnn60 @dreamy
Ben de güzel bir dizi önerecek sanmıştım yine adı sanını duymadığım bir diziye başlamış xemrexxx :A

@Forumdash başlamış bile bizi bekliyormuş. :A

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,051
2,050
350
Manisa

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,367
90,861
1,061
İstanbul
Ben de güzel bir dizi önerecek sanmıştım yine adı sanını duymadığım bir diziye başlamış xemrexxx :A

@Forumdash başlamış bile bizi bekliyormuş. :A
Başlamadım buna evladım ben:F @Çiğdem sen de az uyanık ol bee 12yi geçti saat:A
bnm dediğim diziye başlayın pişman olmazsınız hem netflix süper kahramanlı dizileri iptal ediyor şemsiye 3.sezondaki yağışı göremeden kapanır :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,051
2,050
350
Manisa

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,367
90,861
1,061
İstanbul
  • Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: Çiğdem and dreamy

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,367
90,861
1,061
İstanbul
Başlamadım buna evladım ben:F @Çiğdem sen de az uyanık ol bee 12yi geçti saat:A
Ev hanımı dizisi değil mi @xemrexxx lik konu aslında 🅰A:A @Forumdash @Harunnn60
Big Mouth - Sevgililer Günü Özel Bölümü.

Yine korkunç bir bölüm. Neredeyse her sahneye güldüm. 45 dakikalık olunca her karaktere yer vermişler. Ladybug efsanesi 3 kere sahne aldı!

9.1/10
hepinizi now apocalypse izlemeye davet ediyorum ilk bölüm @Çiğdem ve @Forumdash için yıkıcı sahnelerle dolu :A sıvacılar @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Sherlock @Doğu gibilerle carly ciğim görüntülü konuşuyor bir sahnede :A (sarışın olan carly) @Maskeli Fedai @Dosi @vadikızı @ozgur2113 @Harunnn60 @kerem @Ahmed @yatutarsa @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx vee @mrt-06 izlese sense8 gibi o neydi gıııı tepkisi verir :A
65777

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,138
25,583
1,060
hepinizi now apocalypse izlemeye davet ediyorum ilk bölüm @Çiğdem ve @Forumdash için yıkıcı sahnelerle dolu :A sıvacılar @DarkLegenD @MasacRE @MEnes @Sherlock @Doğu gibilerle carly ciğim görüntülü konuşuyor bir sahnede :A (sarışın olan carly) @Maskeli Fedai @Dosi @vadikızı @ozgur2113 @Harunnn60 @kerem @Ahmed @yatutarsa @Yiğitt @Aserat @xBUGRAx vee @mrt-06 izlese sense8 gibi o neydi gıııı tepkisi verir :A
Ekli dosyayı görüntüle 65777
Bu şey değil mi teen wolftaki yamuk ağız scott oğlanın gay oldugu dizi dimi :FF Haber ilk düştüğündeacıcaktım da sonra ne gerek var dimi:A Başlamiş demek. Hemen koklaya koklaya bulmuşusun gene :A @Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
165,367
90,861
1,061
İstanbul
Bu şey değil mi teen wolftaki yamuk ağız scott oğlanın gay oldugu dizi dimi :FF Haber ilk düştüğündeacıcaktım da sonra ne gerek var dimi:A Başlamiş demek. Hemen koklaya koklaya bulmuşusun gene :A @Çiğdem
dizipub dizileri en yeniden en eskiye sıralıyor her hafta bakıyorum yeni dizilerden neler gelmiş diye :A
@serhatt a izletip seninle aynı odaya kilitlicem :A ikinizden de kurtulurum :A @Çiğdem