Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hiçmi aynı tür dizilere denk düşmeyiz saydıklarından bir revenge i izlemişim diğerleri nedir ne deildir :)
uzun zaman olmuş yazmayalı;

tomorrow people: 1x22 sezon final ibekliyidik final oldu :T cara nın kara kara gözleri bnm için johnun sarı p.pisi @destere ve @Çiğdem- için şey olmuştu :F

the 100 8.bölüm: clarke ce bellamy yakınlaştı , finn derdine yansın , ocatavia da döktürdü :F

revenge 1x19

salem 3.bölüm: mary john a kıyamadı, ısaac e üzüldüm :) papaz da tam papaz :A genelevlerde kadınalrla papaz oluyor :A

turn 5.bölüm

reihn 21.bölüm: bu kral henry sülümanı geçti :F oğlunu öldürüp gelini mary ile evlenmek isitiy ingiltere tahtını alacakmış elizabethten :F lola ya yazık oldu tam mutlu derkene :( kenna da o küçük çocukla gitti çocukta bişi olduğu belliydi :( bash a düşmanmış bash ile nosturdamusta karanlık avına gitti :F leith ve greer yoktu bu bölüm:(

revolution 2x20

glee 5x19

resurrection 1x8
aaa emreyle 1 ortak dizi bulmuştum sonunda the tomorrow people oda iptal olmuş :kiki::kiki:
şimdi the 100 kaldı sadece destere the 100 çok hoşş bir dizi başlayabilirsin güzel kadın yok ama olsun :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Millers 1x17

İyi sayılabilecek bölümdü. Obama'lı sahneler güzeldi. :D

7/10

------------------------------------------------------------

The Millers 1x18

Andy Richter'ı konuk oyuncu olarak görmek güzeldi ama bölüm pek iyi değildi. :(

6/10

-------------------------------------------------------------

The Millers 1x19

İşte bu bölüm oldukça iyiydi. Böyle senaryolarla gelin. :):)

Hem Nathan'ın olayı iyiydi hem de Carol'ın maceraları gayet komikti. :D

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
hahah pörtlek gözlü insanlar var :F ama konusu gayet iyi bölümleride azken bakabilirsin bence :-):-)
yine vampirli falan bişeydir ne anlıyorsunuz o tarz dizilerde :) bir TWD zombili olupta konusu nedeniyle çok severek izlediğim dizi onun haricinde öyle vampir zombi kurt adamlı dizilerden nefret ediyorum :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Dexter 6*12 (Sezon Finali)

Ne bölümdü be :eek: Son sahne tam anlamıyla "legendary"di :O
Aslında son iki sezona girdiğimiz için hemen bitmesin diye artık haftada bir bölüm izlemeyi düşünüyordum ama hemen şimdi 7'ye geçesim var. :D

Sonunda büyük buluşma gerçekleşti. Deb'in Dexter'ın katil olduğunu öğreneciğini bilmeme rağmen heyecandan öldüm acaba zamanında günce izleyenler ne kadar şaşırmıştır. :D Senaristin zamanlaması mükemmel tam Deb, Dex'e aşık olduğunu kendine itiraf etmişken katil olduğunu öğrendi aşkı ağır basacaktır hatta suçlular için kullanır belki de Dex'i. :X Aşk olayını söyleyecek mi acaba Deb (b) Hannah olduğundan öğrenmedi gerçi galiba Dex. :D

Onun dışında sonunda manyak Travis'ten kurtulduk. Harrison'ı kaçırdığında fena küfür yedi :X Adam "bir insan en fazla ne kadar psikopat olabilir" sorusunun cevabı resmen.
10/10 (Genel sezon yorumunu sonra yapacağım.)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yine vampirli falan bişeydir ne anlıyorsunuz o tarz dizilerde :) bir TWD zombili olupta konusu nedeniyle çok severek izlediğim dizi onun haricinde öyle vampir zombi kurt adamlı dizilerden nefret ediyorum :)
hayırr ya vampir kurt adam falan yok bu dizide normal insanlar var uzayda yaşıyormus bunlar 100 tane suçlu hepsi dünyaya gönderiliyorlar dünyada yaamaya çalısıyorlar gayet güzel bir dizi cidden izlesen eksinlikle beğenirsin 100 tane insandan yarısıda bayan yani öyle düşün hahah
:kiki::kiki:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Dexter 7*1

Geç olsun güç olmasın dedirten bir bölümdü. :X

Öncelikle bölümün hayal kırıklığı olduğunu düşündüm çünkü Dex kilisede itiraf edeceğine salak ayağına yattı tam "deb bu sezon öğrenemeyecek" diyordum ama öyle olmadı. Deb'in Rudy ile bağlantı kurabileceğini düşünmemiştim açıkçası, şaşırttı. vee finalde duymak istediğimiz replikler geldi. :Z Deb sonunda öğrendi abisinin seri katil olduğunu... Dizi 23 bölüm daha devam edeceğine göre Harry yanılmış. :D

Laguerta, Doakes ölmedi diye mi düşündü ne yaptı onu koruyayım derken aldı lamı ama aslında Dexter'ı kurtardı haberi yok :D

Bölümün başında Dexter kaçıyormuş gibi bir hava vardı ama iş başkaymış. Bu arada gerçekten adamın tehlikeli dostları var Dex'in başı belaya girecek gibi. :D

Louis'i severdim ama şaşırttı beni. :(
9.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
hayırr ya vampir kurt adam falan yok bu dizide normal insanlar var uzayda yaşıyormus bunlar 100 tane suçlu hepsi dünyaya gönderiliyorlar dünyada yaamaya çalısıyorlar gayet güzel bir dizi cidden izlesen eksinlikle beğenirsin 100 tane insandan yarısıda bayan yani öyle düşün hahah
:kiki::kiki:
gelen 100 kişiden kaçı kız ?

hepsi gül ağamı yoksa ? :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dexter 7*1

Geç olsun güç olmasın dedirten bir bölümdü. :X

Öncelikle bölümün hayal kırıklığı olduğunu düşündüm çünkü Dex kilisede itiraf edeceğine salak ayağına yattı tam "deb bu sezon öğrenemeyecek" diyordum ama öyle olmadı. Deb'in Rudy ile bağlantı kurabileceğini düşünmemiştim açıkçası, şaşırttı. vee finalde duymak istediğimiz replikler geldi. :Z Deb sonunda öğrendi abisinin seri katil olduğunu... Dizi 23 bölüm daha devam edeceğine göre Harry yanılmış. :D

Laguerta, Doakes ölmedi diye mi düşündü ne yaptı onu koruyayım derken aldı lamı ama aslında Dexter'ı kurtardı haberi yok :D

Bölümün başında Dexter kaçıyormuş gibi bir hava vardı ama iş başkaymış. Bu arada gerçekten adamın tehlikeli dostları var Dex'in başı belaya girecek gibi. :D

Louis'i severdim ama şaşırttı beni. :(
9.5/10
Biz zamanında aylarca bekledik bu bölüm için. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonradan başlamanın faydaları :D Gerçi keşke güncel takip etseydim diziyi. :(
7. sezon süperdi ya. Ben 6. sezonu pek sevmemiştim belki haftalık izlediğimden ama sen onu da sevmişsin. :)

Ayrıca Dexter candır, yerini dolduran, doldurmaya yaklaşan bir dizi gelmedi. :( (Farklı türlerdeki iyi diziler var onları saymıyorum tabii. :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Game Of Thrones 1x1

Geçen yıl ilk bölümünü biraz izlemiştim demin tamamını izledim. Süresi 61 DK, 50 DK diye tahmin etmiştim ama uzunmuş, umarım bu süre ilk bölüm içindir.

Tyrion karakterini sevdim, adam boyuna bakmadan neler yapıyor. :A Daenerys o nasıl güzellik la, oha yani. :X @xemrexxx kız müthiş bi şey, Meryem'e bin basar. :A Bölümün sonundaki tören neydi be, o nasıl barbar bir topluluktur öyle, Daenerys ne yapacak bakalım. :( Yarın 2 ve 3. bölümü de izlerim, daha detaylı bir yorum yaparım. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Game Of Thrones 1x1

Geçen yıl ilk bölümünü biraz izlemiştim demin tamamını izledim. Süresi 61 DK, 50 DK diye tahmin etmiştim ama uzunmuş, umarım bu süre ilk bölüm içindir.

Tyrion karakterini sevdim, adam boyuna bakmadan neler yapıyor. :A Daenerys o nasıl güzellik la, oha yani. :X @xemrexxx kız müthiş bi şey, Meryem'e bin basar. :A Bölümün sonundaki tören neydi be, o nasıl barbar bir topluluktur öyle, Daenerys ne yapacak bakalım. :( Yarın 2 ve 3. bölümü de izlerim, daha detaylı bir yorum yaparım. :)
Kendi konusu var dizinin. :)

https://fav10.net/forum/threads/game-of-thrones-dizi-yorumları-geçmiş-sezonlar.220057/

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Da Vinci Demons 1. seson 1. 2. 3. ve 4. bölümü izledim.:D

Hepsi süper bölümlerdi.Tam gaz devam.:D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
7. sezon süperdi ya. Ben 6. sezonu pek sevmemiştim belki haftalık izlediğimden ama sen onu da sevmişsin. :)

Ayrıca Dexter candır, yerini dolduran, doldurmaya yaklaşan bir dizi gelmedi. :( (Farklı türlerdeki iyi diziler var onları saymıyorum tabii. :))
Güzel başladı gibi 7 de. :) Bu arada sen diziye ne zaman başlamıştın ne kadar süre güncel izledin?

:( :( Bende de aynı durum olacak şüphesiz. Şuana kadar dizide sıkıldığım tek bölüm yok. Daha 5. sezona girerken hüzünlenmeye başlamıştım yarıladık diye. :/