Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Dexter 6*8
Şükürler olsun 2 gündür izleyebildim sonunda 6*8'i. :D

Travis'in ablasına üzüldüm, iyi bir kadına benziyordu. :( Profösör tam bir manyak acilen Dex'in masasına yatması lazım :D Debra'dan sonunda beklediğim çıkış geldi durdu durdu elemini kederini akıttı sonunda. Gerçekleri öğrenmek istiyor ama Dex'in katil olduğunu öğrendiğinde ne yapacak acaba?

8/10
Öbür bölümü 10/10 yaptım. :D Bu arada geçen bölüm yazacaktım unuttum Dexter önceden sadece Harry ile konuşurdu Rudy de geldi adam ölülerle konuşuyor sohbet ediyor birlikte yemek yiyor en sonunda dizi psikoloji dizisine dönecek diye korkuyorum :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,443
Puanı
1,061
baby daddy 3*13

danny den iyi anne olurmuş :F
bonnie-tucker ikilisi yine döktürdü :F bonniede @Çiğdem- in orta yaşlı halini görüyorum kendinden 15 yaş küçük erkekler çıkar çiğdem de bence :D @destere :F

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Dexter 6*9

Travis :eek: :eek: olaylar olaylar yine :D

Travis neymiş öyle korktum bir an. :D Aslında travismiş olayları yaptıran insan gerçekten hayret ediyor. Dex'e bir şey yapmasa bari melun .ss Louis reyiz sonunda istediğini aldı :A

9/10

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Reign 2 . Bölüm
Bu bölümde çok heyecanlıydı.Marry e üzülmeye başladım. Fransua ya sinir olmaya başladım Kraliçeyi de çok asabi buldum
Puanım 10 / 9.3

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Millers 1x14

Senaryosu güzeldi, eğlenceliydi. :)

7/10

---------------------------------------------------------

The Millers 1x15

Bu bölümün senaryosu pek iyi değildi ama birkaç yerde güldürmeyi başardı. Bu arada evin küçük kızı çok sevimliydi bu bölüm. :D

6/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060
Friends 4x11

Joey'in böyle salakları çok fena güldürüyor. :D

Phoebe: Frank Jr. ile Alice evlenmişler.
Herkes: Aman Tanrım!
Phoebe: Ve çocukları olacak. Benim rahmimde gelişmesini istiyorlar.
Joey: Gerçekten kardeşinle seks yapmayı mı düşnüyorsun?
10/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Millers 1x16

Bu bölüm kötüydü gerçekten. Zaten IMDb'de de en düşük bölüm puanını almış. Ne komikti ne senaryo iyiydi. :(

Yine de Adam - Debbie çiftini seviyorum ve onların diyalogları fena değildi. Ray'in baloncuk (ne denmeli bilemedim) olarak çıktığı sahneler de fena değildi. :D

5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Breaking Bad 1x3

Durgun bir bölüm oldu, haliyle sıkıldım.
Tabak olayı güzeldi ama bölümü kurtarmaya yetmedi.

8/10
çok yavaş gidiyorsun :D
tabak olayı neydi la (b)

Dexter 6*10

Çok güzel bir bölümdü.
Travis manyağın teki çıktı rıza baba :eek: meğer adam gellar diye hayali biriyle konuşuyormuş gerçekten çok şaşırdım travisin bu durumuna.

dexter harry'yi dinledi sonunda :D sonraki bölümün fragmanı bombaydı :eek: bu arada jaime&cersei den sonra dex&deb gelecek gibi fragmanda öyle bir şey sezdim gerçi onlar öz değil ya neyse :X
9.5/10

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060
çok yavaş gidiyorsun :D
tabak olayı neydi la (b)

Dexter 6*10

Çok güzel bir bölümdü.
Travis manyağın teki çıktı rıza baba :eek: meğer adam gellar diye hayali biriyle konuşuyormuş gerçekten çok şaşırdım travisin bu durumuna.

dexter harry'yi dinledi sonunda :D sonraki bölümün fragmanı bombaydı :eek: bu arada jaime&cersei den sonra dex&deb gelecek gibi fragmanda öyle bir şey sezdim gerçi onlar öz değil ya neyse :X
9.5/10

Farkındayım. 2 bölümü izledim ve öyle kalmıştı. :( Muhtemelen yaza bırakacakağım ama okullar gelmeden ilk sezon bitse kardır.
Aslında pek bir olay değildi. Ama bölümün en iyi yanıydı. :D
Bodrumdaki adama tabakta sandviç götürüyor, sonra öksürerek yer düşürüyor tabak kırılıyor. Daha sonra kendine geliyor esir adamla konuşuyor ve ikna ediyor serbest bırakması için. Sonra kırılan tabakları çöpe attığı kutuya bakıyor ve tabağın bir parçasının eksik olduğunu fark ediyor. Adamın aldığını düşünüp öldürüyor.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Farkındayım. 2 bölümü izledim ve öyle kalmıştı. :( Muhtemelen yaza bırakacakağım ama okullar gelmeden ilk sezon bitse kardır.
Aslında pek bir olay değildi. Ama bölümün en iyi yanıydı. :D
Bodrumdaki adama tabakta sandviç götürüyor, sonra öksürerek yer düşürüyor tabak kırılıyor. Daha sonra kendine geliyor esir adamla konuşuyor ve ikna ediyor serbest bırakması için. Sonra kırılan tabakları çöpe attığı kutuya bakıyor ve tabağın bir parçasının eksik olduğunu fark ediyor. Adamın aldığını düşünüp öldürüyor.
hatırladım o sahneyi geldi gözümün önüne sen anlatınca :D çok önemli bir şey değilmiş aslında o yüzden kalmamışsa aklımda :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060
Dexter 6x11

Dexter'da sezon finaline doğru her ölüm çok iyi oluyor ama bu bölüm bambaşkaydı. :)

Debra kızınca çok tatlı oluyor :bhr:

Bölümde o kadar olay oldu ama benim aklımda Debra ve Dex'in öpüşmesi kaldı :eek: En baştan beri böyle bir şey bekliyordum sonunda dillendirildi psikolog sağolsun. :D Ama o öpüştükleri sahne debin hayaliydi galiba (b)

Onun dışında wornwood olayı süperdi Dex yine tam zamanında yetişti kurtardı onlarca insanın canını. Dex olmasa bu teşkilat ne yapacak acaba :D

Alev gölü sahnesi de gazap kaseleri kadar muhteşemdi. Travis delirmiş gibiydi.. hatta gibi değil baya delirmişti. Patlama sahnesi çok iyiydi dex'in ölmeyeceğini tabii ki biliyordum ama heyecanlanmadım değil.

Laguerta ne kadar yılanmış bir kez daha anladık kadının mevki için yapamayacağı şey yok :bağır: Debra'yı zor durumda bırakacaktır. :(

Louis fena bozuldu Dex'in sözlerine. Gönderdiği kolu da anlayamadım ne yapmaya çalışıyor acaba :D

Quinn bu bölüm fazla yoktu o yüzden bölümün ayrı bir güzelliği vardı tabii. :D
10/10 (çok bonkörüm bu sezonda 10/10 verdiğim 3. bölüm oldu bu :D )

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,443
Puanı
1,061
uzun zaman olmuş yazmayalı;

tomorrow people: 1x22 sezon final ibekliyidik final oldu :T cara nın kara kara gözleri bnm için johnun sarı p.pisi @destere ve @Çiğdem- için şey olmuştu :F

the 100 8.bölüm: clarke ce bellamy yakınlaştı , finn derdine yansın , ocatavia da döktürdü :F

revenge 1x19

salem 3.bölüm: mary john a kıyamadı, ısaac e üzüldüm :) papaz da tam papaz :A genelevlerde kadınalrla papaz oluyor :A

turn 5.bölüm

reihn 21.bölüm: bu kral henry sülümanı geçti :F oğlunu öldürüp gelini mary ile evlenmek isitiy ingiltere tahtını alacakmış elizabethten :F lola ya yazık oldu tam mutlu derkene :( kenna da o küçük çocukla gitti çocukta bişi olduğu belliydi :( bash a düşmanmış bash ile nosturdamusta karanlık avına gitti :F leith ve greer yoktu bu bölüm:(

revolution 2x20

glee 5x19

resurrection 1x8

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
uzun zaman olmuş yazmayalı;

tomorrow people: 1x22 sezon final ibekliyidik final oldu :T cara nın kara kara gözleri bnm için johnun sarı p.pisi @destere ve @Çiğdem- için şey olmuştu :F

the 100 8.bölüm: clarke ce bellamy yakınlaştı , finn derdine yansın , ocatavia da döktürdü :F

revenge 1x19

salem 3.bölüm: mary john a kıyamadı, ısaac e üzüldüm :) papaz da tam papaz :A genelevlerde kadınalrla papaz oluyor :A

turn 5.bölüm

reihn 21.bölüm: bu kral henry sülümanı geçti :F oğlunu öldürüp gelini mary ile evlenmek isitiy ingiltere tahtını alacakmış elizabethten :F lola ya yazık oldu tam mutlu derkene :( kenna da o küçük çocukla gitti çocukta bişi olduğu belliydi :( bash a düşmanmış bash ile nosturdamusta karanlık avına gitti :F leith ve greer yoktu bu bölüm:(

revolution 2x20

glee 5x19
hiçmi aynı tür dizilere denk düşmeyiz saydıklarından bir revenge i izlemişim diğerleri nedir ne deildir :)