Son İzlediğiniz Yabancı Dizi Bölümü ve Yorumu

Reaksiyon puanı
111
Puanı
44
SurrealEstate 2 x 3

bu bölüm pek bir karışık bölümdü sanki şöyle bir durum sezdım suzan roman yerini almış ve aldığı akıllı evde bir tuaflık var

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
1699125587215.png

Bugün başladım @baron

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
1699199613642.png

Dizi The Boys Spinn Off demeliyim... The Boys dan 8 yıl sonrasını içeren bir dizi..
İçerik ve görsellik olarak The Boys ile birebir aynı..
Bol kan, cinsel öğeler, insanı zorlayan sahneler herşeyi barındırıyor.
The boys kafasında ilerliyor..

The boys sevenler kesinlikle izlemeli...

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bugün başladım, full aksiyon içeren deli saçması bir dizi... +21 olabilir 🤣🤣🤣 Aksiyon, komedi hepsi içiçe geçmiş... Filmde cinsellik yanında bir anda ortalıkda erkek cinsel organı yada kadınların vucud bölümlerini sansürsüz görebilirsiniz.

@xemrexxx
season-1.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Masters of the air 1.ve 2. bölüm

çok yorumlanacak bişi yok her bölüm farklı hedefler var sadece o kusan adamı öldürün iş açacak gibi başlarına :F

1. bölüm: 7.5 point
2.bölüm: 7.9 point

Wild Cards 3. bölüm: riverdaledeki pembik saçlı kız başrol olmuş zaten biro bir cheryl yükselir o diziden sonra :F @mrt-06
amy & simmons ı hiç sevmiyorum insanlar daha iyi diye ayağını kaydırmaya çalışanları hiçbir ortamda sevemiyorum.ss

max in geçmişine biraz daha gidilebilir anası nasıl ölmüş babası nasıl hapiste verahat rahat oradan taktik verebiliyor vb.

aynı şekilde cole un masabaşından alınıp sahil güvenliğe verilmesi de araştırılabilir

gittikleri kasaba klasik amerikan korku- gerilim tarzı dizilerdeki gibi dicektim ki ölen oğlanın herkesle yatması çok komik oldu :F beş para etmez şarapları 50 bin dolara satan mirasyedi herifin katil çıkması şaşırttı ilk defa beklemediğim biri katil çıktı

point: 8.2

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Masters of air 3. bölüm
kusan oğlan öldü mü esir mi düştü anlamadım, altta kabinde duran askerlerin toto bölgesinin yanması ya da orada ölmeleri çok kötüymüş :( sonunda almanya ve ingiltere dışına da çıktılar bu 2 bölüm afrikayı görücez sanırım , savaşın en çetrefilli kısmı orası bence merakla bekliyoruz

point: 8.3

Wild cards 5. bölüm
aaaaa cole oğlanın geçmiş sevgilisi de aşüfte çıktı resmen ekibi kullanıyordu ki max ablam olayı çakozladı ve el attı. finalde muhasebeci oğlanın ölmemesi ya da hapse düşmemesi iyi oldu

point: 8.7

One day 2. bölüm white lotus un kıyısından köşesinden geçen başrol olacak gibi buradan @bazinga ya nanik :A :A
başroldeki emma ne çirikin kız öyle :( yakışmamış böyle romantik diziye , çirkin betty havası veriyor
tilly çok gözükmüyor ama favorim :F emma bırakırsa dexter ı ham yapar her anlamda :F

dexter ın anası ya ölücü ya da ayrılıyor falan kocasından bir garip 3. bölüme anlarız

emmanın bış tiyatro işleri sıkıcı hale getirmiş bölümü

point: 7.3 (italyanın güzel manzaralarına verdim puanı yoksa ilk bölümegöre çok sıkıcıydı)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Family Guy
Karışık izliyorum aslında belli bir çizelgem yok. Hiç tarzım olmamasına rağmen izlemeye başlamıştım. Dizi gerçek anlamda absürt komedi diyebilirim. Mizahı bazen çok sert bazen sıradan.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Masters of air 8.bölüm

sonuna geliyoruz bu bölüm normandiya çıkarmasını gördük; 9. bölüm olaylar patlar gibi

point: 8.2

Wild Cards 9.bölüm

Max ve Cole yakınlaştıkça polislikişleri zora giriyoreee

point: 8.4