FF sokak sanati

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa @sokak sanati en çok sevdiğim üyelerden gerçekten çok neşeli eğlenceli bir üye ve forumda sert yapısını itici olduğunu yorumalra 5 yıldır hiç katılmadım Aaa dostu olmayanlara öyle olabilir zehir zembelek ama dostu olanlara pamuk helva gibi :bhr:

En çok sevdiğim özelliği dostlarına inanılmaz sahip çıkıyor koruyor kolluyor :bhr: Foruma yine zaman zaman ara veren üyelerden birisi yokluğuda hep hissedilmiştir en son yine gidicek olmuş ama ısrarımızla kalmıştı ve iyi ki kalmışsın diyorum forumun yine olmazsa olmaz kişilerinden yukarıda belirttiğim gibi arkadaşlarına inanılmaz sahip çıkan birisidir onları üzenlerede zehir zemlebek olur :bhr:

2:40 da Ömer uçarı ben Kerpeten Aliyi @sokak sanati olarak düşünebiliriz ne demek istediğimi güzel özetliyor bu sahne :bhr::bhr::bhr:

Duygulanmadım ama iyi sıvamış. @Bully kesin kıskanır. @mrt-06 'nın ablasını elinden aldığım için kudurur. @Yiğitt zaten haset biri. :A
@Billy Kane @Ahmed @xBUGRAx @dreamy @kerem sizde böyle sıva dolu mesajlar yazabilirsiniz milli Şefe:A
Oh maşallah özel video bile hazırlanmış. ss

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Teşekkür ederim şuan ben kalp kalp kalp ♡♡♡

Evet konu açmaya çekindiğin için bana açtırmıştın. Aslında ağzın laf yapmasa seninle muhatap bile olmam konuşmayı beceremeyeni sevmiyorum o yüzden sende de ufak bi potansiyel var bilgin olsun :A
Drinkee konusu neydi öyle ya, etiketlemeleri sen yap ben konuyu açarım demiştin. :F Ağzım laf yapmaz reelde öyle değilim :A

Sen her söylenen iltifatlara niye dalga geçer gibi cevap veriyorsun? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Drinkee konusu neydi öyle ya, etiketlemeleri sen yap ben konuyu açarım demiştin. :F Ağzım laf yapmaz reelde öyle değilim :A

Sen her söylenen iltifatlara niye dalga geçer gibi cevap veriyorsun? :A

Sağol teşekkür ederim, yaa falan gibi minnoş şeyleri sevmiyorum :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yapabilsem Kırgınları üst tura çıkartırdın yada desteklediğin her hangi bir diziyi. Bugün benim desteklediğim 3 dizi çıktı. Jet Sosyete UTC ve Avlu elendi:A Kosturamıyorsun gördüğün üzere :A
Bu izlemedigim diziler için başa baş yarisimdi sadece sen Bizim Hikaye zamanı gör :A Zaten Bizim Hikaye kazanacak inşallah oburleri umrumda değil ki :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bize iki kelime bu yılana paragraflar düz. :A:A

Ben Milli Şefim o yüzden :A
Ayrıca zaten Biz senden daha çok abi kardeşiz sıkıntı yok:A

Oh maşallah özel video bile hazırlanmış. ss

Ne güzel bi insanmışım ben meğerse. Ben bile kendimi bu kadar övmüyorum demek ki az övuyormuşum:A @Çiğdem-
Aaa yapmacık olmayan içten düşüncelerin uzunluğun kısanın ne önemi var ayoll :bhr:

Sözlüğe bakarkan mrt-06 güncel yorum atılmış gözüme takıldı oan içimden geçenleri yazdım sokak sanatınada şöyle yazayım aklımda yok :A Sonra Bully xBugra da aynı şekilde upladıklarını görüp onlarada yazdım sonra bizim tayfadan başka kimlerin var bir bakayım dedim sokak sanati Yiğit ve xemrexxx de ben hortlattım :F

Şöyle bir şey var Niye @Yiğitt @sokak sanati @xemrexxx e daha uzun yazdım çünkü onlarla mesajlarımız goy goy lu, ciddi iltifatlı sohbetlerimiz olmuyor oyüzden onlara diyeceklerim haliyle daha detaylı çıktı ama @mrt-06 @Bully ile her sohbetimiz hemen hemen iltifatlı içimizde ki güzel düşünceleri diğerlerine oranla her sohbetimizde basediyoruz normal konusmalarımızda yaptımız için diğerlerine diceklerim daha detaylı çıktı normal sohbetlerimiz çünkü onlarla daha cıvık :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaa yapmacık olmayan içten düşüncelerin uzunluğun kısanın ne önemi var ayoll :bhr:

Sözlüğe bakarkan mrt-06 güncel yorum atılmış gözüme takıldı oan içimden geçenleri yazdım sokak sanatınada şöyle yazayım aklımda yok :A Sonra Bully xBugra da aynı şekilde upladıklarını görüp onlarada yazdım sonra bizim tayfadan başka kimlerin var bir bakayım dedim sokak sanati Yiğit ve xemrexxx de ben hortlattım :F

Şöyle bir şey var Niye @Yiğitt @sokak sanati @xemrexxx e daha uzun yazdım çünkü onlarla mesajlarımız goy goy lu ciddi iltifatlı sohbetlerimiz olmuyor oyüzden onlara diyeceklerim haliyle daha detaylı çıktı ama @mrt-06 @Bully ile her sohbetimiz hemen hemen iltifatlı içimizde ki güzel düşünceleri diğerlerine oranla her sohbetimizde basediyoruz normal konusmalarımızda yaptımız için diğerlerine diceklerim daha detaylı çıktı normal sohbetlerimiz çünkü onlarla daha cıvık :A
Şakasına diyorum ablacım biliyoruz. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Şöyle bir şey var Niye @Yiğitt @sokak sanati @xemrexxx e daha uzun yazdım çünkü onlarla mesajlarımız goy goy lu, ciddi iltifatlı sohbetlerimiz olmuyor oyüzden onlara diyeceklerim haliyle daha detaylı çıktı ama @mrt-06 @Bully ile her sohbetimiz hemen hemen iltifatlı içimizde ki güzel düşünceleri diğerlerine oranla her sohbetimizde basediyoruz normal konusmalarımızda yaptımız için diğerlerine diceklerim daha detaylı çıktı normal sohbetlerimiz çünkü onlarla daha cıvık :A

Aç gözlü bunlar anacım doymazlar:A

Ayrıca bana nasıl cıvık dersin ben milli şefim. Konuda böyle yaz yoksa her şeyi bıçaklarım

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şakasına diyorum ablacım biliyoruz. :X

Aç gözlü bunlar anacım doymazlar:A

Ayrıca bana nasıl cıvık dersin ben milli şefim. Konuda böyle yaz yoksa her şeyi bıçaklarım
Aaa geçen MS de ikinizi etiket yaptım @sokak sanati ben başta olacam diye şey etmişti :F Geçende itiraflarda @Bully a seni sona yazmış diye ortalığı şey ediyordu :F Bu seferde benimki diğerlerinden uzun diye şey etmiş :A :A :A

@Bully Güzel bir söz söylemişti geçen biz birbirimizden değilde diğerlerinden kendimizi kıskansak diye öyle yapalım ayoll :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa geçen MS de ikinizi etiket yaptım @sokak sanati ben başta olacam diye şey etmişti :F Geçende itiraflarda @Bully a seni sona yazmış diye ortalığı şey ediyordu :F Bu seferde benimki diğerlerinden uzun diye şey etmiş :A :A :A

@Bully Güzel bir söz söylemişti geçen biz birbirimizden değilde diğerlerinden kendimizi kıskansak diye öyle yapalım ayoll :A :A :A

@Bully alışık sona atılmaya onu boşver de ne dedin anlamadım biri tercüme etsin :A