sokak sanati 80.000'ler Kulübünde!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler Umutçum, nice mesajlara. :Z Hediyelerin. :A

DVhqEQKX0AAcCrR.jpg

5e3165a4c03c0e2258ce6e0f.jpg

Teşekkürler cnm:bhr: Okan'da ne süt çocuğuymuş zamanında.:F

• Güldürdün
Reactions: Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
FOX değil Medyapım başardı onu. :A

Çok basit tabii ki orjinalinde Sarp ölmüştü geri gelmedi yani. Aslında bu sezon Hatice ve Sarp ölmeseydi sezon sonuna kadar giderdi yine de. Ama karakter kalmayınca bitirmek zorunda kaldılar mecbur. :A

Fox doğru günde doğru fragmanları doğru reklamları yapmasaydı zordu.:A @xBUGRAx
Harbiden niye erkenden kaçtı o ikisi. Yazık ettiler kendilerine.:(

• Harika
Reactions: xBUGRAx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşko tekrardan hoş geldin. Nice güzel mesajların olsun, iyi ki aramızdasın ve iyi ki bizimlesin. :bhr: :Z

Kaliteli hediyelerin. :bhr:
1584778370873.png

• Harika
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tanımıyorum seni ama galiba eski üyelerdensin. Nickini sağ olsun bir iki kere @kerem sayesinde duymuştum. :A Tebrikler. @sokak sanati

Teşekkürler. İyi ama daha çok kötü anılar bıraktım bi çok kişide. Duyma sebebin ondandır:A
Bende seni tanımıyorum ama zamanla tanışırız. Aktifsen forumda bol bol göreceğiz birbirimizi.:Z

• Harika
Reactions: blacklion

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen ben de tanımak çok isterim. Şahsen kötü bir şey duymadım ama diyorlarsa da kulak asma. Buradaki 5. - 6. Ayım ama bana da takılmadık sıfat kalmadı. Umrumda değil ama kim nasıl görmek istiyorsa görsün. :A

Nerelerdeydin peki neden girmiyordun foruma? İsmim Eyüp bu arada zamanla dedigin gibi daha da tanışır kaynaşırız. :Z

Boş ver başkalarının dediklerini konuşmayı. Kendimizi konuşalım kendi yakıştırmalarimız ile. :Z

A dedim ceza yedim, e dedim ceza yedim, ç dedim ceza yedim. Hatta bir ara adımın geçmesi bile yasaklanmıştı kışkırdıkları için. Cezaylıydım yani. Başka sebebi yok. Memnun oldum Eyüpcum. Beni de Umut olarak bilirler.:A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen zaten umursamıyorum açıkçası insan kendini biliyor. Beni bana kötü diyen şeyler rahatsız etmiyor, rahatsız eden daha baska bir şey var ama neyse konuyu dağıtmayalım. :A İyi ki dönmüşsün. :Z Memnun oldum Umut. Hem ismin hem de nickin baya havalı. 😍

İyi ki dönmüşüm. Evde cnm sıkılıyorDu burada bi kaç iyi laf iyi geldi. Giderken böyle değildi burası.:A
Sende iyi ki kayıt olmuşsun Eyüp:Z

Bu arada havalı yerine cool dersen. havalı olursun. İşin raconu bu:F

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Tanımıyorum seni ama galiba eski üyelerdensin. Nickini sağ olsun bir iki kere @kerem sayesinde duymuştum. :A Tebrikler. @sokak sanati
Teşekkürler. İyi ama daha çok kötü anılar bıraktım bi çok kişide. Duyma sebebin ondandır:A
Bende seni tanımıyorum ama zamanla tanışırız. Aktifsen forumda bol bol göreceğiz birbirimizi.:Z
Benim dışımda seni anan kimse yoktu. Hizmetçimin reklamını çok iyi yapmışım. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Fox doğru günde doğru fragmanları doğru reklamları yapmasaydı zordu.:A @xBUGRAx
Harbiden niye erkenden kaçtı o ikisi. Yazık ettiler kendilerine.:(
Kaçmadılar, senarist böyle bir karar alınca ayrılmak zorunda kaldılar. Yoklukları çok hissedildi tabii. Sen izlemediğin için bilmiyorsun. :A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ekimin sonunda üye olmuştum ben sen gitmişsin ben gelmişim gibi olmuş. :A Reytinglere ve televizyon haberlerine yorum yapmak için üye olmuştum o gün bugündür de üyeyiz. :A

Bende taa bir zamanlar vıcık vıcık yaz dizilerini izlemekten zevk alırken üye olmuştum. Bir aşk hikayesi isme bak.:F
Aynen beni gönderip seni almışlar.:A

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kaçmadılar, senarist böyle bir karar alınca ayrılmak zorunda kaldılar. Yoklukları çok hissedildi tabii. Sen izlemediğin için bilmiyorsun. :A

Arif ve Bahar katlanilir gibi değil. Ceydoşu bile bozmuşlar. Bir iyi haller sinir olmuştum ona da. Gitti o eli masalı dobra kadın yerine miyav geldi :F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Arif ve Bahar katlanilir gibi değil. Ceydoşu bile bozmuşlar. Bir iyi haller sinir olmuştum ona da. Gitti o eli masalı dobra kadın yerine miyav geldi :F
Deme öyle ArBah çpk tatlıydı ya, özellikle Arif çok hakediyordu Bahar'ı. :A

Ceyda zaten 2. sezondan itibaren melekliğe bürünmüştü, bı videoyu izlerken çok daha iyi anladım. :F

1:27

• Güldürdün

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Deme öyle ArBah çpk tatlıydı ya, özellikle Arif çok hakediyordu Bahar'ı. :A

Ceyda zaten 2. sezondan itibaren melekliğe bürünmüştü, bı videoyu izlerken çok daha iyi anladım. :F

1:27

Şirin neydi öyle son sahnede. Köpeğe dönmüş. Tam layığı:A