Sohbet & Muhabbet Konusu

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Künefe oh misss. Közde oldu mu daha bir tatlı bee.. ağzımın suyunu sileyim 🤤
------

Börek kolay ya onu ben bile ugrassam yaparım :D

Sen yine ṣanslısın sokağa çık illa ki bir tatlıcı ve künefe yapan bulunur. Ben uçak bileti alacağım da, patrondan izin alacağım, bavul hazırlayacağım, uçacağım. Peeeeee :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Sen yine ṣanslısın sokağa çık illa ki bir tatlıcı ve künefe yapan bulunur. Ben uçak bileti alacağım da, patrondan izin alacağım, bavul hazırlayacağım, uçacağım. Peeeeee :D
Kendin yapacaksin o zaman. Sen iyiles tarif ederim ben sana. En kötü eriyen bir peynirle yaparsın. Kadayıf bulabilirsen. Uçağa gerek yok :D

• Güldürdün
  • Beğendim
İskandinavya özellikle İzlanda, Fillandiya falan istiyorum, doğal güzellikleri nedeniyle.. @RüzgarGülü @Yakamoz-Asi haaa birde İskoçya
İzlanda iyi değil yaşam sıkıntılı orda Eskimo mu olacaz :D

Finlandiya güzel orda sarışınlar var :D
İskoçya, İrlanda, iskandinav ülkeler hepsi güzel ama soğuk abi ya. İlla soğuğa gideceksek Estonya'ya gidelim en azından kızlar güzel :A @RüzgarGülü
Litvanyadan periscope üzerinden takip ettiğim kız vardı çok eskiden çok konuştuk çok konuştuk ama hiç gel demedi ama çok konuştuk anılarımız çok :D

• Güldürdün
İzlanda iyi değil yaşam sıkıntılı orda Eskimo mu olacaz :D

Finlandiya güzel orda sarışınlar var :D

Litvanyadan periscope üzerinden takip ettiğim kız vardı çok eskiden çok konuştuk çok konuştuk ama hiç gel demedi ama çok konuştuk anılarımız çok :D
İrlanda güzel
Yemekleri sıkıntılı
-31 derecede yaşadım İrlanda’da
Ayran depoladım okula götürdüm

• Beğendim

Forum İstatistikleri

Konular
171,694
Üyeler
8,459
Son Üye