Sohbet & Muhabbet Konusu

Yok konuya girince çekinme cekinecek birşey yazmadiysan veya yapmadiysan ama sen çok çekiniyorsun sende var herhalde birseyler :F

Süper mod onlar süper yetenekleri yok yani :D
süper modlarla ilgili ilk izlenim soğuk geldi, sanki her an mesajımı sileceklermiş gibi çok rahatsız edici :A

içlerinden en iyisi @Dosi imiş onu anladım sonunda bundan sonra tüm mesajlarımı katletsede bana 10 yıl ban versede kıza tek laf söylemem :D

dosi bu kadar iltifat ettik bunu bir yere yaz gün gelir diğer arkadaşlar bana her zamanki gibi haksız bir şekilde dalarlarsa onları banlayıp beni korursun değilmi :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi
süper modlarla ilgili ilk izlenim soğuk geldi, sanki her an mesajımı sileceklermiş gibi çok rahatsız edici :A

içlerinden en iyisi @Dosi imiş onu anladım sonunda bundan sonra tüm mesajlarımı katletsede bana 10 yıl ban versede kıza tek laf söylemem :D

dosi bu kadar iltifat ettik bunu bir yere yaz gün gelir diğer arkadaşlar bana her zamanki gibi haksız bir şekilde dalarlarsa onları banlayıp beni korursun değilmi :(
@tekin irlanda polisiyesi seyretmek çok zor

• Beğendim
Reactions: tekin

Beni anmadan duramıyorsun.
Hukuki süreç belan olmaması adına editlediğim mesajına say. Seni orda koruduk :A

• Güldürdün
Beni anmadan duramıyorsun.
Hukuki süreç belan olmaması adına editlediğim mesajına say. Seni orda koruduk :A
sağol varol dosi zaten sende olmasan burda beni üç gün yaşatmazlar zaten kendinde şahit oldun üç beş kişi bir araya gelip bana mobing yapıyorlar üzülüyorum ama yapacak bişey yok :(

• Güldürdün
üç harflilerle ilgili dizi yazdım korktum ve 5.bölümde sezon finali yaptım @tekin
------

Arka sokakların yeni sezon tanıtım fragmanına baktın mı @Dosi
Yok henüz bakmadım.
sağol varol dosi zaten sende olmasan burda beni üç gün yaşatmazlar zaten kendinde şahit oldun üç beş kişi bir araya gelip bana mobing yapıyorlar üzülüyorum ama yapacak bişey yok :(
Şimdi sağol mu oldu, yaptığımda neler yaptığın malum :A
Tanımadığın kişilerin mobingine üzülüyorsan vay haline :A

• Güldürdün
Yok henüz bakmadım.

Şimdi sağol mu oldu, yaptığımda neler yaptığın malum :A
Tanımadığın kişilerin mobingine üzülüyorsan vay haline :A
olsun tanımadığım kişilerde olsa sonuçta insan bir yerde dışlanmamalı yalnızlık kötü bişey aha @RüzgarGülü de selam vermese öyle ortada kalacağım beni aralarına kabul etmiyorlar madem forum bir aile biz dış kapının dış mandasımıyız niye bizi dışlıyorlar :(
bak sonuna üzülmüş gibi işaret koydum gülmem bile kesildi öyle ağlamaklı oldum yazarken içim parçalanıyor:(

• Güldürdün
olsun tanımadığım kişilerde olsa sonuçta insan bir yerde dışlanmamalı yalnızlık kötü bişey aha @RüzgarGülü de selam vermese öyle ortada kalacağım beni aralarına kabul etmiyorlar madem forum bir aile biz dış kapının dış mandasımıyız niye bizi dışlıyorlar :(
bak sonuna üzülmüş gibi işaret koydum gülmem bile kesildi öyle ağlamaklı oldum yazarken içim parçalanıyor:(
ben 5 defa banlandım en son Arka sokakların 376.bölümünden sonra banlandım temmuzda banlandım 1 ocakta 2016 da bitti @tekin

• Beğendim
Ağla rahatla :A
200.gif

Neyse işten yeni geldim gidip yemek yiyip enerji toplayayım :A

• Güldürdün
Bu kim ben tanımıyorum... Siz tanıyor musunuz... @MasacRE @Maskeli Fedai
------

Fazlasıyla güçlüyüz canım yoldaşım... 😳:bhr:🥹
üç gün gün geçmiş lafın üstünde arkadaşlarını darmaduman etmişler üç gün sonra nihayet teşrif etmiş siz hiç merak etmeyin birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyor :A
geç kaldın atı alan arkadaşlarını çamlıca tepesine fırlattı :F
------

Ağla rahatla :A
200.gif

Neyse işten yeni geldim gidip yemek yiyip enerji toplayayım :A
off ya biraz menese daldımda üzüntüm geçti :A

• Güldürdün
üç gün gün geçmiş lafın üstünde arkadaşlarını darmaduman etmişler üç gün sonra nihayet teşrif etmiş siz hiç merak etmeyin birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyor :A
geç kaldın atı alan arkadaşlarını çamlıca tepesine fırlattı :F
------

off ya biraz menese daldımda üzüntüm geçti :A
Eskiden dizilere koyardım siyaseti 2013 te
Arka sokaklar siyasete girdimi zorlanıyorum @Dosi @tekin

• Beğendim

Forum İstatistikleri

Konular
171,087
Üyeler
8,441