Sohbet & Muhabbet Konusu

napıyosunuz gurup olarak kapalı mekanda :D şimdi çok pis şüphelenmeye başladık işte :A
------

artık cürüm kadar yer yakacağıma cirim kadar yer yakacağım ne değiştiki benim açımdan sonuçta yaktığım alan yine büyümedi :F
Kapalı mekanda değiliz, sadece gruba alımlar kapalı :A Lafı doğru yerimizden anlayalım :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Kapalı mekanda değiliz, sadece gruba alımlar kapalı :A Lafı doğru yerimizden anlayalım :A
anladım bu sefer :D yani guruba karşı değilim mekanın kapalı veya açık olması konusunda hassasiyetimi belirtiyorum diyorsun:F
yani açık mekan desem sorun halloluyor :F

neyse ya şimdi seninlede papaz olmayalım kafanıza göre takılın zaten foruma girdim gireli kime takıldıysam kavğa çıktı sonunda :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
anladım bu sefer :D yani guruba karşı değilim mekanın kapalı veya açık olması konusunda hassasiyetimi belirtiyorum diyorsun:F
yani açık mekan desem sorun halloluyor :F

neyse ya şimdi seninlede papaz olmayalım kafanıza göre takılın zaten foruma girdim gireli kime takıldıysam kavğa çıktı sonunda :A
Hala mekan diyor grup diyor :A

Sen demek ki fazla hızlı girmişsin foruma. Biraz yavaş git de başın belaya girmesin sonra :A
------

Yoldaşım boşver kimse bize hesap soramaz :A @MEnes
Biz bize yeteriz canım yoldaşlarım :bhr: @MEnes

Sen demek ki fazla hızlı girmişsin foruma. Biraz yavaş git de başın belaya girmesin sonra :A
mekan derken hani kıraathane falan gibi demiştim :D gurup derkende aynı masada okeye dönen arkadaş gurubundan bahsediyordum, siz ne anladınız ki? içiniz fesat benlik bir durum yok, ben her zaman muhabbeti ölçüp biçip tartıp öyle yaparım bende hata olmaz :A
istersen @Dosi ye sor bugüne kadar tek bir hatam olmamıştır orda kartal gibi tüneğinde bizi gözetliyor hata yapacak cesaret varmı bende :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Aynen öyle kimseyi kaale almaya değmez.. @MEnes
Azdan az çoktan çok gider... @MEnes
------

mekan derken hani kıraathane falan gibi demiştim :D gurup derkende aynı masada okeye dönen arkadaş gurubundan bahsediyordum, siz ne anladınız ki? içiniz fesat benlik bir durum yok, ben her zaman muhabbeti ölçüp biçip tartıp öyle yaparım bende hata olmaz :A
istersen @Dosi ye sor bugüne kadar tek bir hatam olmamıştır orda kartal gibi tüneğinde bizi gözetliyor hata yapacak cesaret varmı bende :F
Yok biz seni anlıyoruz sen hiç merak etme :A

Tamam işte ne güzel, Dosi'yi forumda bulunduğun bu kısa sürede tanımışsın hemen. Ona göre dikkat et kendine işte :A

Son düzenleme:
Azdan az çoktan çok gider... @MEnes
------

Yok biz seni anlıyoruz sen hiç merak etme :A

Tamam işte ne güzel, Dosi'yi forumda bulunduğun bu kısa sürede tanımışsın hemen. Ona göre dikkat et kendine işte :A
kendini tanıtmak için (orantısız) yetkisini kullandı :D bana kalsa pek tanımaya niyetim yoktu sonra baktım benim mesajları silip süpürüyor aklım başıma geldi tabiki :(
------

Yoldaşım boşver kimse bize hesap soramaz :A @MEnes

------

Biz bize yeteriz canım yoldaşlarım :bhr: @MEnes

Yoldaşlarım her gün forumda bu üçlü cok güçlü.. :bhr: @MEnes

birbirinizle her konuşmada @MEnes diyorsunuz menesin sizi taktığı yok birbirinize tekrar cevap veriyorsunuz sağlam dediğiniz gurup bu mu :F

üç güne çil yavrusu gibi dağılırsınız valla :D bu mu sağlam gurup ? örümceğin ağları bile sizin birbirinize olan bağlarınızdan daha güçlü kavrıyor :A

Son düzenleme:
konuya yine bir süper mod düştü ben yavaş yavaş sıvışayım sayfadan:D oldum olası süper modları sevemedim bir türlü :A