Sohbet & Muhabbet Konusu

Senin kesin istemeyeceğin isimler belli değil mi 2 kişi geliyor direkt akıllara :A

Yeter bu kadar hasret giderme artık gidebilirler :A
Yalnız istemeyeceğim sadece bir isim var. O da sevmediğim bir isim değil, çok yanlış tarafa gitti düşüncen :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Biraz sıvacı tayfa dışına çık derim ben :A

Gelmesin artık yeter yaşlandık bünye kaldırmıyor fazla sürpriz :A Sen de geldiğin yere dönebilirsin bir an önce :A
Bu gece çok uzun olacak :A
------

Biraz tanıyoruz maalesef :A
------

Bak giderim ama...

İstenmediğimiz yerde durmayız :A

Sen bizim onca yalvarmamıza rağmen bizimle forum dışında iletişim kurma ama sonra o malum sürpriz adamla konuş dışarıdan. Vaay bee... Bunlar da hep yazıldı bir tarafa Hainli haberin olsun :A
İnsanları zan altında bırakmayalım :A
------

Kaan'ım benim bee :bhr: Sen istersin de kalmaz mıyım ben... @Maskeli Fedai sana ayrılan sürenin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Hadi naş naş...
Şişkolok nerdesin seri gel.. @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
İnsanları zan altında bırakmayalım :A
------

Şişkolok nerdesin seri gel.. @Sherlock
Gerçekler bunlar zan altında bırakmak falan yok ortada :A
------

@Maskeli Fedai Sabar Tayfaya büyük yanlış yapmıştır ve kalemi kırılmalıdır. Burada hainlere yer yok yallah köyüne melun…
Ağzından bal damlıyor bee... @Maskeli Fedai bak bir değil iki değil herkes aynı şeyleri düşünüyor senin için. Çok tehlikeli bir insansın maalesef seninle aynı ortamda bulunmak bile istemiyorum artık...
------

Ben olmasam ölü toprağını atacağınız yoktu :A İki dakikada Icardi etkisi yarattım size :A @MasacRE
Tamam çok da şımarma sanki sen başlattın bu dalgayı. Sen olsaydın bunca zaman beklemezdik...

Gerçekler bunlar zan altında bırakmak falan yok ortada :A
------

Ağzından bal damlıyor bee... @Maskeli Fedai bak bir değil iki değil herkes aynı şeyleri düşünüyor senin için. Çok tehlikeli bir insansın maalesef seninle aynı ortamda bulunmak bile istemiyorum artık...
------

Tamam çok da şımarma sanki sen başlattın bu dalgayı. Sen olsaydın bunca zaman beklemezdik...
Yaşlandık komisyonumuz bu kadarına yetiyor :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

Forum İstatistikleri

Konular
171,027
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah