Sohbet & Muhabbet Konusu

En favori şarkıyı başlatacağım de hemen gelirsin aramıza :A 2022’ye de el atarsın (galiba onu yapmamıştım)
Sen gel ben gideyim yine eşit olmayalım sjjsjs
------

Ben buraya @Yakamoz-Asi ‘yi etiketledim şimdi ama 5 dakika sonra mesajımı değiştirip onun ismini silersem ona yinede bildirim gider.
Mesajımı yolladıktan sonra değiştirip Rüzgargülünüde eklersem Rüzgargülüne bildirm gitmez. Şimdi anladın belki? Anlamadıysanda boşver :A
mesela buraya @Bully yazdım hemen ona mesaj gider bu mesajı atar atmaz :D
birde @Dosi ekledim bu sana gelmeyecek demi :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Ben geldiğime göre başlatırsın belki :A

‘Yolun açık olsun’ :A Sen de bana öyle yazmıştın profilimde :A
Gelmen bir anlam kazandırmıyor başlatmam (son mesajına karşılık :A )

O bana yardımcı olacaktı. Benim pek hevesim yok.
Favori şarkıyı yaparsan zaten bir listem olacaktı bir yerlerde halledersin

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Gelmen bir anlam kazandırmıyor başlatmam (son mesajına karşılık :A )

O bana yardımcı olacaktı. Benim pek hevesim yok.
Favori şarkıyı yaparsan zaten bir listem olacaktı bir yerlerde halledersin
Ben kendimi foruma çok bağlayacak işlere girmem :A Bağlanma işlerini bıraktım :A Listen hazır madem uygun olduğun ve üşenmediğin bir vakit başlatabilirsin canın isterse :A Olmazsa da boşver, kimsenin En Favori Şarkı beklediği yok zaten :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Ben kendimi foruma çok bağlayacak işlere girmem :A Bağlanma işlerini bıraktım :A Listen hazır madem uygun olduğun ve üşenmediğin bir vakit başlatabilirsin canın isterse :A Olmazsa da boşver, kimsenin En Favori Şarkı beklediği yok zaten :A
Enleri bile açmayan ben sence el atar mıyım? :A
en favori üyeye şaibelik katılmıştı. Hevesim gitti sonra :A

• Güldürdün
Enleri bile açmayan ben sence el atar mıyım? :A
en favori üyeye şaibelik katılmıştı. Hevesim gitti sonra :A
emreemreu geç açmaya devam ederse el atarsın belki :A Gerçi hafta bitmeden açtığı sürece sorun yok :A

Geçmişte de şaibe olmuştu tehlikeli etkinlik o :A Heves gitti mi kolay kolay geri gelmiyor :A Kendine sorumluluk edinme zaten boşver biraz da başkaları yapsın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
emreemreu geç açmaya devam ederse el atarsın belki :A Gerçi hafta bitmeden açtığı sürece sorun yok :A

Geçmişte de şaibe olmuştu tehlikeli etkinlik o :A Heves gitti mi kolay kolay geri gelmiyor :A Kendine sorumluluk edinme zaten boşver biraz da başkaları yapsın :A
Sherlock’ta öyle son dakika açıp sonra iyice unutuyordu, öyle açmaya başladım. Ben gününde açılmasını severim, en geç çarşamba olmalı.
Pazar olmadan açarsa iyi olur.
Aylık enler bende olacak. Onu açmaya devam ederiz aktif olduğumuz sürece. Zaten aylıklarda ilk 10 gün içinde açılmazsa bilinki ben yokum, önemli başka şeyler vardır :A (ilk 4 gün içinde açarım normalde)

• Güldürdün