Sohbet & Muhabbet Konusu

Dom dom. Davulun sesi uzaktan hoş gelir :D

Dosi seni niye çağırsin. Dondurma önerisi bul hadi dondurma konusuna değişik dondurma belki canımız çeker yeriz :D
dondurma sevmemki :D
maraş dondurmasından başka markada bilmem o da zamanında adam uzatırken habire kıvırıp duruyordu ordan aklımda kalmış :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Dom dom. Davulun sesi uzaktan hoş gelir :D

Dosi seni niye çağırsin. Dondurma önerisi bul hadi dondurma konusuna değişik dondurma belki canımız çeker yeriz :D
Bana o kadar şeyler söyledi, üstüne çağıracağımı sanmış :A

Çok tehlikeli iṣler dönüyor bazen kim vurduya gidebiliriz @Bully @12.Adam :A
Senin için tehlikeli bir durum yok, sen sadece kamuflajdın sjsjs @Bully anlamıştır mevzuyu

şaka bir yanada, nasılsın nasıl gidiyor?

dondurma sevmemki :D
maraş dondurmasından başka markada bilmem o da zamanında adam uzatırken habire kıvırıp duruyordu ordan aklımda kalmış :A
Zamanında dediğin 2 sene öncedir. İnat etme ye sen şu dondurmayı :D
------

Çağırirsin ya ne kadar dosiye dikkat et dese de herkes iyi birisisin :D Tekin de bende 13 yaşındayız gevezelikten başka bir şeyimiz yok ara sıra kumar var o kadar blackjack geldi aklıma ordan kurpiyer kızlar geldi gece olsun giderim :D

Ṣuan çöp gibi kullanılmıṣ hissediyorum ama iyiyim :A @Bully sen @Dosi ?
Estağfrullah.

Hal hatır sormuyorum bu kız niye böyle soğuk demeyin, sadece yeni döneme adapte olmaya çalışıyorum. En geç bir haftaya düzenimi tam oturtmuş olurum. Daha fazla sohbetlerde olmaya çalışırım :Z
Ev olayını detaylıca konuşuruz bir ara

Zamanında dediğin 2 sene öncedir. İnat etme ye sen şu dondurmayı :D
------

Çağırirsin ya ne kadar dosiye dikkat et dese de herkes iyi birisisin :D Tekin de bende 13 yaşındayız gevezelikten başka bir şeyimiz yok ara sıra kumar var o kadar blackjack geldi aklıma ordan kurpiyer kızlar geldi gece olsun giderim :D
dosi çağırması kolay bir isim o yüzden her başım sıkışınca bağırıyorum :D onun yerine emreemremuuuuuu desem millet ulumaya başladığımı zanneder:F
o da bizi yanlış anladı kıl kaptı bir kez olsun ben zor isimleri çağıracağım artık :(

dosi çağırması kolay bir isim o yüzden her başım sıkışınca bağırıyorum :D onun yerine emreemremuuuuuu desem millet ulumaya başladığımı zanneder:F
o da bizi yanlış anladı kıl kaptı bir kez olsun ben zor isimleri çağıracağım artık :(
Zor kolay diye mi ayiriyorsun? Bana ne diyorsun acaba merak ettim :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
Tehlikeli şeyler dönüyor :A Rahatsızım bu akşamdan :A @Dosi
iş sonrası kendime ayırdığım belli bir vakit var. Şu an onu sizinle değerlendirdim ne var bunda, bir şey döndüğü yok @Yakamoz-Asi

Günün yorgunluğu çöktü üstüme. Telefonun şarjıda azalmış. Birazda TV izleyeyim bari :A

Estağfrullah.

Hal hatır sormuyorum bu kız niye böyle soğuk demeyin, sadece yeni döneme adapte olmaya çalışıyorum. En geç bir haftaya düzenimi tam oturtmuş olurum. Daha fazla sohbetlerde olmaya çalışırım :Z

Kolaylıklar dilerim konuṣuruz :D sensiz olmuyor forum ama @Bully de iyi renk kattı dönüṣüyle :Z

Daha ilk tatil akṣamından rahatsızsan yandın :A @Dosi haṣlayacak tavuk bulmuṣ :A

iş sonrası kendime ayırdığım belli bir vakit var. Şu an onu sizinle değerlendirdim ne var bunda, bir şey döndüğü yok @Yakamoz-Asi

Günün yorgunluğu çöktü üstüme. Telefonun şarjıda azalmış. Birazda TV izleyeyim bari :A
Değerli vaktini bizimle değerlendirdiğin için teşekkür ediyoruz bizi çok mutlu ettin :A

Senin kendine gelmene var daha alışma sürecine devam :A İzle bakalım TV :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

ṣimdi değerli hissettik valla sağolasın bizim gibi hırbolara zaman ayırman büyük incelik :D

• Harika
Reactions: 12.Adam and Dosi
ikisinin birleşimi gibi özgül ağırlık var ya onun gibi bişey özgül tam olmuyor muzaffer izgü var o da tam tutmadı üzgül oldu daha bir kendi anlamını buldu sanki :D
Sen bana direk Gül de gül geç boşver nerelere gitmişsin. Rakı şehri Tekirdağ miydi ? :F

• Güldürdün
Reactions: tekin
Sen bana direk Gül de gül geç boşver nerelere gitmişsin. Rakı şehri Tekirdağ miydi ? :F
gül derimde rüzgar orda yalnız kalır benden niye bişey almadınız der :F
evet markasıydı tekirin dağı :A
direk ismini yazsam şimdi dosi yine damlar buraya sen forum kanunlarını bilmem hangi maddesinin reklam meklam ihlali der işin içinden çıkamayız :D

gül derimde rüzgar orda yalnız kalır benden niye bişey almadınız der :F
evet markasıydı tekirin dağı :A
direk ismini yazsam şimdi dosi yine damlar buraya sen forum kanunlarını bilmem hangi maddesinin reklam meklam ihlali der işin içinden çıkamayız :D
Dosinin bu konuyla alakası bunun gibi :D

Gül de boşver 🌹

• Güldürdün
Reactions: tekin
Beni beni bihterini nasıl unutursun? :A
İyiyim teşekkür ederim iznin ilk gününü bitirdik sayılır :A Sen nasılsın?

iyiyim bende teşekkürler
bu bir tuzaktı ve tuzağa düştün :A
Tuzak neydi ? Billy yerine , Ömer mi cevap verecekti. :A
Çok tehlikeli iṣler dönüyor bazen kim vurduya gidebiliriz @Bully @12.Adam :A
Çatıda keskin nişancı var. :A

Senin için tehlikeli bir durum yok, sen sadece kamuflajdın sjsjs @Bully anlamıştır mevzuyu

şaka bir yanada, nasılsın nasıl gidiyor?
Billy ne diyor mosi deşifre eder misin ?
Ṣuan çöp gibi kullanılmıṣ hissediyorum ama iyiyim :A @Bully sen @Dosi ?
Bende bir tuvalet kağıdı gibiyim. :A
Estağfrullah.

Beni de çağır, bozuşuruz. :A
@Sherlock gibi konuşma özüne dön. :A

Kolaylıklar dilerim konuṣuruz :D sensiz olmuyor forum ama @Bully de iyi renk kattı dönüṣüyle :Z

Daha ilk tatil akṣamından rahatsızsan yandın :A @Dosi haṣlayacak tavuk bulmuṣ :A
Oooo tavuk suyuna çorba bol limonlu severiz. :A
Değerli vaktini bizimle değerlendirdiğin için teşekkür ediyoruz bizi çok mutlu ettin :A

Senin kendine gelmene var daha alışma sürecine devam :A İzle bakalım TV :A

ṣimdi değerli hissettik valla sağolasın bizim gibi hırbolara zaman ayırman büyük incelik :D
Beni de kat araya ha. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,989
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah