Sohbet & Muhabbet Konusu

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Azıcık un helvası havası var ama yoldan geldim.. okadar açım ki hepsini yerim ama acılıysa yiyemem :(
Mide rahatszılığım olduğu için :( :( :(

Eline,emeğine sağlık birgün geçrektede elinden yemek yeme dileğiyle.
Daha @Angelica Yağlama yapacaki mantı yapacak ama artık.... torun torbaya karışınca herhalde :D :D

Ah abimm bende bilmiyorum ne yapacam ya:(

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Astronotlar ISS'ye giderken ülkemizde gündem olmuşlardı, canlı yayın yapılmıştı. Şimdi aynı astronotlar Dünya'ya geri dönüyorlar ama bunun hakkında konuşan hiç kimse yok. Neden?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
100 mesajıma 20 mesaj (bunların yarısı rastgele kahkaha) ile karşılık veren bir kıza ondan hoşlandığımı söyledim, karşılık olarak bir sürü övgü aldım fakat sıkıntı şu ki o övgülerden birinde "Sohbetin çok hoş" yazıyordu. Biz 1 (bir) kere bile sohbet etmedik. :A Yüzsüzlüğümün ve gurursuzluğumun arşa çıktığı bu tek taraflı iletişimi sonunda bitirdim. Yalnız kız benimle iyi eğlendi, öyle saf zararsız birine benziyor ama alakası yok. :A

Bakalım -internetten de olsa- bir kız ile bir daha ne zaman iletişim kuracağız, merakla bekliyoruz. :A İyice yabani mağara adamı olduk. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
100 mesajıma 20 mesaj (bunların yarısı rastgele kahkaha) ile karşılık veren bir kıza ondan hoşlandığını söyledim, karşılık olarak bir sürü övgü aldım fakat sıkıntı şu ki o övgülerden birinde "Sohbetin çok hoş" yazıyordu. Biz 1 (bir) kere bile sohbet etmedik. :A Yüzsüzlüğümün ve gurursuzluğumun arşa çıktığı bu tek taraflı iletişimi sonunda bitirdim. Yalnız kız benimle iyi eğlendi, öyle saf zararsız birine benziyor ama alakası yok. :A

Bakalım -internetten de olsa- bir kız ile bir daha ne zaman iletişim kuracağız, merakla bekliyoruz. :A İyice yabani mağara adamı olduk. :A

:A 100 mesajın yarısı kahkahaymış kızcaz ne desin dark beycim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
:A Buluruz birşey kendini ifşa ettikten sonramı kızla konuşmuştun sen
Zaten tipimi biliyordu ama öncesinde de konuşuyordum. Sadece ben konuşuyordum, o mesajlarımı görüyordu ama cevap vermiyordu. Verse bile günler sonra " javdkskabxi" şeklinde gülerek cevap veriyordu. :A Ben tüm bunlara rağmen iletişimi sürdürmeye devam ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Zaten tipini biliyordu ama öncesinde de konuşuyordum. Sadece ben konuşuyordum, o mesajlarımı görüyordu ama cevap vermiyordu. Verse bile günler sonra " javdkskabxi" şeklinde gülerek cevap veriyordu. :A Ben tüm bunlara rağmen iletişimi sürdürmeye devam ettim. :A

:A Ayy kıza gıcık oldum şimdi o ne biçim sohbetmiş öyle iyi ki bitirmişsin boşver

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şifayı iyice kaptık gibi. Havalar bi iyi bi kötü olunca belliydi. Umarım yarına geçer. Hava yarından itibaren bir süre harika olacak. Değerlendirmek isterim :/