Sohbet & Muhabbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Peki bu adamın @Maskeli Fedai olması ihtimali hakkında ne düşünüyorsun? :A
Onun daha sapkınca fantezileri var. :A Kırbaç ve benzeri... Tolga Çevik övmüşlüğü bile var özelden. :A

Tarantino hayranıdır bu adam. :A @Tolstoyevski veya @MEnes olma ihtimali kuvvetli bu yüzden. :A (yanlış hatırlıyorsam ve bu ikilinden biri bile Tarantino hayranı değilse büyük bir iftira atmış bulunuyorum... Bu riske değer...)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Onun daha sapkınca fantezileri var. :A Kırbaç ve benzeri... Tolga Çevik övmüşlüğü bile var özelden. :A

Tarantino hayranıdır bu adam. :A @Tolstoyevski veya @MEnes olma ihtimali kuvvetli bu yüzden. :A (yanlış hatırlıyorsam ve bu ikilinden biri bile Tarantino hayranı değilse büyük bir iftira atmış bulunuyorum... Bu riske değer...)

Hadi benim dediklerim iftira, ya Ersin beyciğim... O da mı yalan söylüyor? :A

Bu durumda muhtemelen @Tolstoyevski'dir, çorabı da kendisine maske yapmak için falan istemiştir. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
herkese merhabalar;

nasılsınız?

sabah alarm çalmadan uyanmak; çalışan kişiler yada okula gidenleriniz bu ruh halini çok iyi anlar.

@Sherlock hadi olm gelmiyor musunuz bu tarafa :) daha deniz karşı
🍻
yudumlayacağız.

yazıda bitirmek üzereyiz..neler yapıyorsunuz?

@Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @Dosi @Emre Ozansoy @Angelica @Yiğitt @slhttnmtl @Gerekli24 @STARAN @xemrexxx

Sohbet konumuz hareket görsün 🙋‍♂️🕺
Merhaba sayın Erinç bey. Beni etiketlememişsiniz ama yine de cevap yazasım geldi... :A

3 haftalık izinden dönüşümün üzerine bu yazdığınız alarm çalmadan uyanma durumunu bugün bir güzel yaşadığımı belirtmek isterim. 24 25 gün yatıştan sonra iş başı yaptık, bir garip oldu doğrusu. :A

Yazın tadını aldık ya, Doğu Karadeniz havasını sonuna kadar içime çektim, 1 2 denize de girdim.. İyiydi yani. Yazın bitmesine üzülsek de her güzel şeyin bir sonu var elbet...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
herkese merhabalar;

nasılsınız?

sabah alarm çalmadan uyanmak; çalışan kişiler yada okula gidenleriniz bu ruh halini çok iyi anlar.

🍻
yudumlayacağız.

@Tolstoyevski @MasacRE @Maskeli Fedai @Dosi @Emre Ozansoy @Angelica @Yiğitt @slhttnmtl @Gerekli24 @STARAN @xemrexxx

Merhabalar...

İyidir abi seni sormalı. :A

Eylül başı gibi olabilir abi, bu sene kesinliği yok. :D Gelirsem seni Ören çarşıya çağırırım, gelirsin bir koşu. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
herkese merhabalar;

nasılsınız?

🍻
yudumlayacağız.

Valla iyi olmaya çalışıyoruz, bildiğin üzere anneannemi kaybettim geçen hafta. Bizim için çok ani oldu. Herhangi bir rahatsızlığı yoktu, bir gün önce hep beraber yemek yiyip çay içmiştik. Ertesi sabah beyin kanaması geçirdiğini öğrendik, dört günlük yoğun bakım mücadelesini maalesef kaybetti. Şoku atlatmaya çalışıyoruz, kabulleniş gerçekten çok çok zor... Benim iznim bitmiş, tam işe başlamıştım ki bu olay oldu. Tekrardan izin aldım, pazartesi işe başlayacağım...

Biz planlar yaparken hayat da kendi planlarını yapıyor işte. Hani derler ya biz planları yaparken kader de gülermiş diye. Planım bu hafta tatile gitmek, yakın arkadaşımla ufak bir Ege turu yapmaktı. Tabi o da kaldı. Bazen yapacak, söyleyecek bir şey bulamıyor insan. Elden ne gelir, bundan sonrasına bakacağız...

Alarm olayına gelince ben hiç alarmla uyanmıyorum, sabah telefon sesleri beni hep ürkütür. Hep kötü haber gibi gelir, yatarken kapatır uyanınca da açarım. Öyle farklı saat vb. alarmlar da kullanmıyorum, vücut alışınca otomatik kalkılıyor zaten. İyi tatiller dilerim sana da. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Merhaba sayın Erinç bey. Beni etiketlememişsiniz ama yine de cevap yazasım geldi... :A

3 haftalık izinden dönüşümün üzerine bu yazdığınız alarm çalmadan uyanma durumunu bugün bir güzel yaşadığımı belirtmek isterim. 24 25 gün yatıştan sonra iş başı yaptık, bir garip oldu doğrusu. :A

Yazın tadını aldık ya, Doğu Karadeniz havasını sonuna kadar içime çektim, 1 2 denize de girdim.. İyiydi yani. Yazın bitmesine üzülsek de her güzel şeyin bir sonu var elbet...
Ooooooooo 2.Numaralı Enes Bey.. sizler burda oluyormuydunuz..
Tembel Kontejanından girdiğin için listeye dedim bu adamı etiketlemem; madem artık kölelik düzene girdin.. ben güneşlenirken seni bol bolllllll etiketliyeceğim :D :D

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ooooooooo 2.Numaralı Enes Bey.. sizler burda oluyormuydunuz..
Tembel Kontejanından girdiğin için listeye dedim bu adamı etiketlemem; madem artık kölelik düzene girdin.. ben güneşlenirken seni bol bolllllll etiketliyeceğim :D :D
Memlekete gidince hiç giremedim foruma, farklı ve karışık işler de vardı tabi biraz. :A Ama geri geldim ve buralarda olurum artık, goygoylara buradayız.

Sana da iyi tatiller abi, güneşlenmek gibisi var mı be. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060

Uzun süreli aralardan sonra( Pandemi döneminde bende yaşadım); işe döndüğün ilk 2 gün kafesden salınmış maymun misali eblek eblek geziyor insan... Sonra bir japon atasözü geliyor aklına insasın..şemsiye...anladın ;)

Bu arada Karadeniz dedin börümü deştın... En büyük isteklerimden biridir;
Batıdan Doğuya Karadenizi işlemek...

Sana işinde kolay Gelsin 2 Numaraları Enes ;)

• Beğendim
Reactions: MEnes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Valla iyi olmaya çalışıyoruz, bildiğin üzere anneannemi kaybettim geçen hafta. Bizim için çok ani oldu. Herhangi bir rahatsızlığı yoktu, bir gün önce hep beraber yemek yiyip çay içmiştik. Ertesi sabah beyin kanaması geçirdiğini öğrendik, dört günlük yoğun bakım mücadelesini maalesef kaybetti. Şoku atlatmaya çalışıyoruz, kabulleniş gerçekten çok çok zor... Benim iznim bitmiş, tam işe başlamıştım ki bu olay oldu. Tekrardan izin aldım, pazartesi işe başlayacağım...

Biz planlar yaparken hayat da kendi planlarını yapıyor işte. Hani derler ya biz planları yaparken kader de gülermiş diye. Planım bu hafta tatile gitmek, yakın arkadaşımla ufak bir Ege turu yapmaktı. Tabi o da kaldı. Bazen yapacak, söyleyecek bir şey bulamıyor insan. Elden ne gelir, bundan sonrasına bakacağız...

Alarm olayına gelince ben hiç alarmla uyanmıyorum, sabah telefon sesleri beni hep ürkütür. Hep kötü haber gibi gelir, yatarken kapatır uyanınca da açarım. Öyle farklı saat vb. alarmlar da kullanmıyorum, vücut alışınca otomatik kalkılıyor zaten. İyi tatiller dilerim sana da. :D
Öncelikle tekrardan başınız sağolsun;

Beklenmedin vefat dahada üzüyor; yaşı vardı diyorsun ama genede canından bir can oluyor..
Mekanı cennet olsun Yiğitcim..
Benim ne dede;ne babane;ne anneane hiçbirşey kalmadı...Bayramlarda taşlara gidiyoruz;onlarla konuşuyoruz...

Aslında Alarm işin espirisi oluyor biryerden sonra; vucud kendi kendini alarm ediyor...çoğu zaman alarmdan önce uyandığımı bilirim.

Ufak aralar; es vermek önemli...

Sana tekrardan işinde kolay gelsin;
Ben azıcık güneşlenem :D :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Uzun süreli aralardan sonra( Pandemi döneminde bende yaşadım); işe döndüğün ilk 2 gün kafesden salınmış maymun misali eblek eblek geziyor insan... Sonra bir japon atasözü geliyor aklına insasın..şemsiye...anladın ;)

Bu arada Karadeniz dedin börümü deştın... En büyük isteklerimden biridir;
Batıdan Doğuya Karadenizi işlemek...

Sana işinde kolay Gelsin 2 Numaraları Enes ;)
Normalde o dediğin durumu yaşamam gerekiyordu ama nedense hiç yaşamadım. Şuan hiç 24 25 gün yokmuşum gibi direk kaldığımız yerden başladık ve yardırıyoruz yani. :A O da biraz ilginç oldu da neyse, kendimi zaten ben de anlayamıyorum bazen... :A

Muhakkak yapılması gereken şeyler arasında o dediğin şey vardır. Karadeniz bitmeyen, tükenmeyen bir altın madeni gibi. Her sene yazın giderim ama bitiremiyorum gezilecek yerleri, bitmiyor. :D

Teşekkürler, başladık artık devamı da gelecek bir şekilde. Bu arada buradaki 1 numaralı Enes benim, adaşım denen zat benden daha sonra geldi bu güzide ortama... :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Memlekete gidince hiç giremedim foruma, farklı ve karışık işler de vardı tabi biraz. :A Ama geri geldim ve buralarda olurum artık, goygoylara buradayız.

Sana da iyi tatiller abi, güneşlenmek gibisi var mı be. :D
GoyGoy team :) arada @Sherlock ve @Tolstoyevski eklediğimde senide çağırırım..gerçi bu tols ile goygoy biryerden sonra pskolojik buhrana yol açsada iyidir :D