Sohbet & Muhabbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,171
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Forumda konu ve etkinlik yokluğundan millet oyunlara sarmış yada eski konuları hortlatıyor....
Forum oyunları bence bir forumun ruhudur, olmazsa olmazı... Sürekli dizi yorum ve haberlerindense forum biraz da forum oyunlarını görmek kafayı rahatlatıyor bence. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
TTNET internet fena yavaşladı birden, internete fena bağımlı olmuşuz hemen hissediliyor çökünce. :A @Dosi
İnternet gittiğinde paniklediğimiz oluyor :A
Şu korona zamanı ilaç gibi gelmekte. Ben evdeyim diye telefonuma kontör koymuyorum :A aile içi WhatsApp, buradaki resmi yerlerin sabit numarası içinse bir program kullanıyorum ve o da internete bağlı :A (ek ücret var ama 0 olana kadar 6 ayda olsa 1 yıl da olsa asla boşa gitmiyor o para :A ) genelde tr de WhatsApp olmayanları arıyorum ve rahat 3 ay gidiyor.
Eskiden faturalı hat kullanıp (baya para yüklenme oluyor o) evde dışarda heryerde sınırsız internet ve arama vardı ama tam da korona başlamadan iptal etmiştim nedense. Zamanlamam harikaydı :A para cepte kaldı

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şu korona zamanı ilaç gibi gelmekte. Ben evdeyim diye telefonuma kontör koymuyorum :A aile içi WhatsApp, buradaki resmi yerlerin sabit numarası içinse bir program kullanıyorum ve o da internete bağlı :A (ek ücret var ama 0 olana kadar 6 ayda olsa 1 yıl da olsa asla boşa gitmiyor o para :A ) genelde tr de WhatsApp olmayanları arıyorum ve rahat 3 ay gidiyor.
Eskiden faturalı hat kullanıp (baya para yüklenme oluyor o) evde dışarda heryerde sınırsız internet ve arama vardı ama tam da korona başlamadan iptal etmiştim nedense. Zamanlamam harikaydı :A para cepte kaldı
Aslında internete çok alıştığımız için internet ilaç gibi gelmekte fakat internet hiç olmasaydı bu dönemde bile interneti aramazdık, sonuçta hiç bilmiyoruz. :A İnternetten ziyade sosyal medya aslında olay, internetin zararı yok ama sosyal medya kültürü biraz eh işte biliyorsun. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Pişttt.... Su ile interneti çalıştıracak mıydın :A :A @Tolstoyevski
Elektrik hiç olmasaydı internet de hiç olmayacaktı ve hiç olmamış bir şeyin yokluğunu da hissetmezdik; hiç doğmamış birisinin yokluğunu hissetmemek misali. :A Ama su olmasaydı, gerçekten hayat olmazdı... Gezegenlerde bile birkaç damla su bulabilmek için trilyonlar harcıyorlar. Su aslında her şeyden daha değerli dünyadaki madenler vb, fakat şimdilik bol olduğu için har vurup harman savunabiliyoruz...

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,171
Puanı
1,060
Telefonda bug ı bulan ilk İsveçli :A @Tolstoyevski