Sohbet & Muhabbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İğde nereden aklına geldi?
Rahmetli anneannem ben küçükken memleketten (Kayseri) iğde de getirirdi... Tahin pekmez de... İnsan hafızası garip işte, birden hepsi birbiriyle bağlantı kurdu hafızada ve geçmiş göz önüne geldi...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
1 hafta bile sürmez belki:A ben unuturum.
Malum 300ün altına inmiyoruz haftalık :A
2030’lar zor ama 2040’lara kadar aynı aktiflik devam edersek sen 500.000’leri ben 100.000’leri görürüz gibi :A

2040’larda bakalım hayat nereye götürecek tabi...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@bazinga :X :X Kapandı numarası çeksek :A

Öyleyse çok şaşıracağın ve daha önce forumda hiç bahsetmediğim bir itirafta bulunacağım. :A Fakat alınmak yok, çünkü isim konusunu sadece forum ruhuna aykırı gördüğüm ve aslında gizlilikten zevk aldığım için devam ettiriyorum, yoksa o kadar kapalı kutu değilim ve @The_Erinch sen de forumda en değer verdiklerimdensin, birçok konuda dertleştiğim...

@Dosi 4 senedir gerçekten çok yakın dostuz, sırdaşız ve yakalanan ahenk birbirini devam ettiriyor işte. Bende emeği gerçekten büyüktür ve yeri çok ayrıdır. Zaman zaman alıngalığımdan kaynaklı kırıcı olduğumdan dolayı da özür dileyip hoşgörüsüne teşekkür ederim.

Benim senelerdir gerçek ismimi, özel yaşama dair birçok şeyi, hatta görünümümü dahi bilen tek kişi o. O yüzden o da bana hep sırdaş der ve bu senelerdir 2017 sonlarından beri hep aynı. Yani aslında foruma dair en büyük sırrım aynı zamanda @Dosi nin de sırrı oluyor, bunu da ilk defa itiraf etmiş oldum böylelikle... :A

• Harika
  • İlginç
Reactions: The_Erinch and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Öyleyse çok şaşıracağın ve daha önce forumda hiç bahsetmediğim bir itirafta bulunacağım. :A Fakat alınmam yok, çünkü isim konusunu sadece forum ruhuna aykırı gördüğüm ve aslında gizlilikten zevk aldığım için devam ettiriyorum, yoksa o kadar kapalı kutu değilim ve @The_Erinch sen de forumda en değer verdiklerimdensin, birçok konuda dertleştiğim...

@Dosi 4 senedir gerçekten çok yakın dostuz, sırdaşız ve yakalanan ahenk birbirini devam ettiriyor işte. Bende emeği gerçekten büyüktür ve yeri çok ayrıdır. Zaman zaman alıngalığımdan kaynaklı kırıcı olduğumdan dolayı da özür dileyip hoşgörüsüne teşekkür ederim.

Benim senelerdir gerçek ismimi, özel yaşama dair birçok şeyi, hatta görünümümü dahi bilen tek kişi o. O yüzden o da bana hep sırdaş der ve bu senelerdir 2017 sonlarından beri hep aynı. Yani aslında foruma dair en büyük sırrım aynı zamanda @Dosi nin de sırrı oluyor, bunu da ilk defa itiraf etmiş oldum böylelikle... :A
Kimse bana birşey sormasın 🤐