Sohbet & Muhabbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bende böyle bir şey yapacak tip var mı? :mad: Nickime, avatarıma, tipime bir bak, yapabilir miyim sence böyle bir şey? :mad:
2018'den beri sende öyle bir izlenim var. Hatta ozamanlar aşırı katı görünmeye çabalardın ve bende bilimsel birşeyler bahsetmiştim :A bu sene dediğime baya geldin :A @Tolstoyevski
------

Çok net hatırlıyorum. Keşke konuyuda bulsam ama silinmiş olabilir :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Haydaaaaaaaaa.. @DarkLegenD hakkında neler söyleniyor dostlarım.. @xdragxx @Gerekli24 @BARON男爵
En az 3 kere konuşmuşluğum var :A
Fazla katı görünmeye çalışanlar aslında bir nevi kendini gizleme olayı oluyor bu. Ozamandan beri dediğim şey fakat şimdi arada bu avatar ve destek mesajları ile alıştırma dönemine girmiş gibi.
Eğer siz bır grup halinde yadırgama mesajları yazıp duruyorsanız elbet gizlenmeye devam eder. Dışlanmamak için @Tolstoyevski

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
En az 3 kere konuşmuşluğum var :A
Fazla katı görünmeye çalışanlar aslında bir nevi kendini gizleme olayı oluyor bu. Ozamandan beri dediğim şey fakat şimdi arada bu avatar ve destek mesajları ile alıştırma dönemine girmiş gibi.
Eğer siz bır grup halinde yadırgama mesajları yazıp duruyorsanız elbet gizlenmeye devam eder. Dışlanmamak için @Tolstoyevski
@DarkLegenD açıklama mecbursun.. @xdragxx @Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2018'den beri sende öyle bir izlenim var. Hatta ozamanlar aşırı katı görünmeye çabalardın ve bende bilimsel birşeyler bahsetmiştim :A bu sene dediğime baya geldin :A @Tolstoyevski
------

Çok net hatırlıyorum. Keşke konuyuda bulsam ama silinmiş olabilir :A
Bul bakalım şu konuyu, ben de merak ettim. :A

Doktor raporu da kendisine ait..
Kapı gibi sapasağlam belgeye ettiğin lafa bak... İlla ıslak imzalı belge mi alayım doktordan, bununla mı uğraşayım? :mad: