Sohbet & Muhabbet Konusu

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK ÇOK KIYMETLİ BİR OYUNCUDUR, BUNLAR ONUN BİR YERLERİNİN BİR ŞEYSİ BİLE OLAMAZ Kİ ÇAĞDAŞ, AKREP'E SONRADAN BAŞROL OLARAK GİRDİ AMA Y*S*F DENEN HERİF 23 BÖLÜMDÜR YAN ROL.

Yusuf mu yan rol? Puhahahahahahahahahaha hiç güleceğim yoktu. :A Kanal gönderdiği bültenlerde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim... yazıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Yusuf mu yan rol? Puhahahahahahahahahaha hiç güleceğim yoktu. :A Kanal gönderdiği bültenlerde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim... yazıyor. :A
Rahatsız edecek derecede bunu vurgulamaya çalıştım ki artık o A*a* denen herifin genel olarak kıymeti kalmadı dizide. :A

Star dengesiz bir kanal ki biliyorsun, Demet Akbağ ve Evrim Alasya'dan da çok özür dilerim, ıyy adlarını yan yana görünce ne kadar çok üzülüyorlardır. Tiyatro kökenli oyuncuların yanında ne idüğü belirsiz biri. :(

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
Rahatsız edecek derecede bunu vurgulamaya çalıştım ki artık o A*a* denen herifin genel olarak kıymeti kalmadı dizide. :A

Star dengesiz bir kanal ki biliyorsun, Demet Akbağ ve Evrim Alasya'dan da çok özür dilerim, ıyy adlarını yan yana görünce ne kadar çok üzülüyorlardır. Tiyatro kökenli oyuncuların yanında ne idüğü belirsiz biri. :(
Konuştukça saçmalıyorsun. :A Her projesinde kendisini ispat eden bir oyuncu Yusuf Çim. Keşke antiliği bıraksan...

Bu bir gerçek, Yusuf Çim > Çağdaş Onur Öztürk. 👌🏻

• Güldürdün
Konuştukça saçmalıyorsun. :A Her projesinde kendisini ispat eden bir oyuncu Yusuf Çim. Keşke antiliği bıraksan...

Bu bir gerçek, Yusuf Çim > Çağdaş Onur Öztürk. 👌🏻
Kendisini o kadar ispat ediyor madem de neden insanlar ismini duyunca bunun dizisi tutmaz diyor, ve gerçekten Melisa'nın bir tık üstü bir performans sergiliyor. Ayrıca oyuncu mu şarkıcı mı daha çözemedik. :F

Tabiki fanlığı bırakınca o işaret değişiveriyor, neyine bu kadar kapıldın ki bunun. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
Kendisini o kadar ispat ediyor madem de neden insanlar ismini duyunca bunun dizisi tutmaz diyor, ve gerçekten Melisa'nın bir tık üstü bir performans sergiliyor. Ayrıca oyuncu mu şarkıcı mı daha çözemedik. :F

Tabiki fanlığı bırakınca o işaret değişiveriyor, neyine bu kadar kapıldın ki bunun. :A
Best Of'dan sonra şarkı çıkardı ve oyunculuğa geçiş yaptı. Ezra, Çilek Kokusu, Hanım Köylü, İçimdeki Fırtına, Servet, Akrep...

Yaz dizilerinin ömrü zaten az çok belli, devam etmese de olur. Sezon dizileri de izleyicinin zevksizkiğinden tutmadı. Her projesinde de kendisini daha da geliştirdi, geliştiriyorda.

Fanlık ile ilgisi yok, gerçekler. :A

Tabi ki. İngilizce küfür evet :A.

Niye Jsjdjsjsjsj sjs
İngilizce küfürse gerçeğini anlamıştım da yine de teşekkürler. :A

İhanet desen onda ihanet desen onda ihanet desen onda kldslmverlöge
------

Yusuf bahtsız değil, izleyici zevksiz. Yer aldığı her dizide dediğim gibi güzeldi. :A
Yusuf bahtsız ki gerçek bir oyuncu bile değil, eğitimi vardır umarım. :A

Fanı olsam ben de öyle derdim canım. :A

İngilizce küfürse gerçeğini anlamıştım da yine de teşekkürler. :A

İhanet desen onda ihanet desen onda ihanet desen onda kldslmverlöge
------

Yusuf bahtsız ki gerçek bir oyuncu bile değil, eğitimi vardır umarım. :A

Fanı olsam ben de öyle derdim canım. :A
Yusuf antiliğin artık ne kadar ileri boyutta tahmin edemiyorum. :A

Her neyse, gece gece bu kadar mesaj fazla geldi. :A Good Bye. :A

• Güldürdün
Türkiye Süper Ligi kupası ✓